АВГУСТовските мъничета се крият в най-щастливите момичета

  • 10 810
  • 269
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аууу, защо? аз Януари пих аспирин, но бях звъняла на гинеколожката и тя ми каза, че може. Sad Изплаших се, ужас.

# 16
  • Мнения: 92
В никакъв случай аспирин не трябва да вземаш, по-добре си вземи нещо с парацетамол! Peace

 Peace,аспирина заслива кръвообращението!Не се препоръчва!Фервекса може.
Браво Деси за темата,ако ви кажа че  се бях навила ,да я пусна аз ,но като започнах .......леле нищо не схванах и голяма играчка ,но почти я бях довършила и станах за малко,седнала дъщерями и ми затворила всичките прозорци #Cussing out #Cussing out
Един час си бях играла да направя картинките и.......какато  и да е радвам се че Деси я пусна.Трябваше днес да съм на лекар ,но от странните глезотий на мъжа ми че времето е дъждовно и не трябва да карам в такова време,го отложих за утре.

# 17
  • Мнения: 702
Добро утро!
При нас в Марково е доста студеничко даже и сняг има!
Аз днес ще ходя при моя лекар да си нося изследванията и да питам за резултата от секрета дано всичко да е наред!

# 18
  • Мнения: 990
Иренка, разрежда кръвта аспирина, даже и за деца до 12 години е забранен, прочети упътването!

# 19
  • Мнения: 225
Да се разпиша и аз в новата темичка и поздрави на Деси Hug
Аз съм добре, след малко отпуска съм отново под пара на работа, но това е положението. Трябва и да се работи. Нещо съм понапълняла доста май и как ще я карам незнам. Вие колко килограма качихте отначалото - аз може би клоня към 5 вече Embarassed Доктора ми каза да не ям след 18.00 часа.
Абе някой знае ли какво става с Котката Марта, няма я никаква newsm78

# 20
  • Мнения: 38
Здравейте, момичета! Честита ни нова темичка (браво на Деси!)! Аз снощи ви изчетох, но бях уморена и не писах, затова сядам сега. Пътуването мина страхотно, имах нужда от малко глезене от маминка. И най-важното - нямаше проблеми (прокървявания).
Купих си най-накрая един панталон за бременни и това ми покачи доста настроението и самочувствието - сега приличам на бременна, а не на дебела. Дори за тези 3 дена ми е пораснало видимо коремчето, наистина вече ми се личи и с дрехи. Диди, и мойте килца са вече +5. Досега много се ядосвах, че качвам само на дупето, но сега като изпъкна коремчето и се поуспокоих, пък каквото дойде.
А за Котката Марта - не знам. Дано да пътува нанякъде и всичко да е наред с нея, и затова да не пише.
Тук грее едно хубаво слънчице, но в момента като си показах носа на терасата и замръзнах от студ. Желая ви много хубав и усмихнат  Laughing ден на всички ви!!!

# 21
  • Мнения: 82
на мен днес пак ми взеха секрет и ще чакам резултатите,но доки каза,че има инфекция и ми предписа полижинакс за 6 дни   Cry
иначе потвърди розовите гащи 

# 22
  • В чуден свят с четири Слънца
  • Мнения: 487
Cveti_Ivanova,  аз ще ходя на 7 март на БХС в Майчин дом. Мойта гинеколожка каза, че първо трябва да мина през нея, да ми направи снимка на бебока, за да удостоверя, че съм в подходяща седмица за изследването. Аз тогава ще съм последен ден на 16 седмица. После си плащаш 25 лева и мисля, че се чака около седмица за резултата.

didi-2, аз също съм качила около 5 килца, незнам как става този номер, като повръщам абсолютно всичко веднага, след като го хапна. При придната пременност през втория месец свалих 12 кг. и заприличах на скелет-при моя ръст 175см. станах 48 килца. А сега съм направо дебела-60кг. Simple Smile Но явно всяка бременност си е различна, важното е бебоците да са добре.

Хубав ден на всички и се радвайте на растящите коремчета Simple Smile

# 23
  • Мнения: 92
Валени добре завърнала се,мислех те през почивните дни да е минало всичко ок.Имам леля в Монтана ,и преди ходихме всяко лято и за зимната ваканция задължително,но после пораснахме и ...не съм ходила одавна.Завиждам ти благородно че си била там.
За килцата да ви призная че и моите са някъде към 5 трява да клонят.На електронния в нас се тегля през ден ,и от 2 седмици съм се задържала на едни килограми.59,3 съм сега.Усетих се че започвам да качвам с тези тестени неща които нагъвах и се поспрях малко,и след 18,30 гледам да не хапвам нищо.

Но и майка ми е виновна,мине се замине тутманик ми прави ,крусанчета солени,най различни неща от раздел тестени...е как няма д кача.Сега и се скарах и се е позатишила малко.

# 24
  • Мнения: 225
 doh няма да казвам колко килограма съм. Успокоихте ме много, че и вие сте качили близо 5 кг., но с тези 5 отгоре сте на килограмите от които аз почнах #Shocked Брей, че стройни дами бре, леле как ще свалям незнам Cry
Абе само да сме живи и здрави, ще се ограничавам колкото мога и това е пък каквото дойде Confused

# 25
  • софия
  • Мнения: 495
Здравейте и от мен LaughingНие досега бяхме на разходка с малкия,ма много студенооооо cold
Да кажа за темите-най-лесно е ако се даде цитат на темата и се копира.После направо го пействате в новата,без таговете за цитат обаче.Дано ме разбахте Peace
За БХС аз категорично се отказах да го правя.Ще мина само с феталните морфологии.Някак си не ме устройва оценка на риска
И аз се чуда къде изчезна Котката Марта.Надявам се да е добре.
stella_a и аз мисля утре да хода на лекар и дано ми потвърди и на мен пола Praynig
Колкото до килограмите,слава богу до тук съм даже - 2кг.Дано не кача много,защото стартирам от доста килца и не ми се иска накрая да се търкалям Animal PigС първата ми бременност качих 18кг,дано сега са по-малко.

# 26
  • Мнения: 235
Здравейте момичета!

Браво на Деси за положените усилия по новата тема!

Valeni, аз също направих един тур по магазините този уикенд. И на мен ми се отрази добре на самочувствието и настроението  Laughing
Въпреки, че се оказа, че не съм още за "бременни" панталони. Успях да си намеря два "нормални", но с кройка, много подходяща за странната ми структура. Аз не съм качила нито един килограм, т.к. коремчето ми расте за сметка на дупето...  Crazy

missto и stella_a - аз имам същият проблем с придърпване от двете страни. И не само при протягане, но и при по-дългички разходки (както установих вчера). Следващата седмица съм на преглед при моя гинеколог и ще го питам какво мисли по въпроса, защото и мен леко започва да ме притеснява това.

Аз също си мислех за Котката Марта. Тя нали трябваше да ходи на дългоочаквания преглед миналата седмица. Дано да е добре и скоро да се появи отново...

Хубава и безоблачна седмица на всички! Sunglasses
   

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 12:12 от Mika

# 27
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Може ли нещо сериозно да стане заради този аспирин , който съм пила? Наистина се изплаших...Аз знаех, че аналгин не се разрешава, а като бях болна специално звънях на гинеколожката да я питам какво мога да пия и съм сигурна, че каза аспирин, аз затова си го и позволих. Изобщо не съм чела за него. Охх, дано да няма проблем.

И аз забелязах, че Котката Марта не се включа. Забелязва се липсата й.

# 28
  • Мнения: 92
Може ли нещо сериозно да стане заради този аспирин , който съм пила? Наистина се изплаших...Аз знаех, че аналгин не се разрешава, а като бях болна специално звънях на гинеколожката да я питам какво мога да пия и съм сигурна, че каза аспирин, аз затова си го и позволих. Изобщо не съм чела за него. Охх, дано да няма проблем.


Не се шашкай  бе жена ,не е станало нищо.От 1-2 аспирина няма да се увреди детето.Просто не си позволявай от тук нанатък . HugАз с дъщеря ми умирах от силно главоболие до 4я месец почти всеки ден,незнаех тогава какво да пия и бях пила  аналагин.Успокой се и не си тормози главата с излишни глупости.

# 29
  • Мнения: 26
doh няма да казвам колко килограма съм. Успокоихте ме много, че и вие сте качили близо 5 кг., но с тези 5 отгоре сте на килограмите от които аз почнах #Shocked Брей, че стройни дами бре, леле как ще свалям незнам Cry
Абе само да сме живи и здрави, ще се ограничавам колкото мога и това е пък каквото дойде Confused

Диде с теб сме с ден-два разлика в термина, а пък моите килца с около 7+ Wink Споко, аз с дъщеря ми качих 30 кг, а след това станах по-слаба отколкото бях преди да забременея.

Лека и успешна седмица на всички!

Общи условия

Активация на акаунт