Отчет на набор 2003 - 18

  • 11 029
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте.  Grinning Синът ми е роден през 2003г. Може ли да се включим във вашата хубава темичка?  Grinning

 Hug
Ама разбира се!
Добре дошли.
Кажете нещо за себе си. Как се казва наборчето, кога е родено, какви ги върши? Simple Smile

# 16
  • Мнения: 696
запис - снощни сме и сега не ми се говори!

# 17
  • Мнения: 2 839
Аз все забравям да се "похваля", че СиГ са с варицела от четвъртък. Цялата им група пламна.

# 18
  • Мнения: 4 292
Hug
Ама разбира се!
Добре дошли.
Кажете нещо за себе си. Как се казва наборчето, кога е родено, какви ги върши? Simple Smile
Добре заварили!  Hug
Казва се Кристиян. Роден е на 03.07 2003г. Много буйно, палаво, игриво и контактно момченце. Радостта на живота ми, както може да се предполага.  Heart Eyes Инатлив и упорит, но пък много любвеобилен. Често изпада в състояния, силно наподобяващи истерия когато не е на неговото, но пък е лоялен към приятелчетата си и е много весел. На моменти проявява свръх егоизъм и свидливост, настоява, изисква и е доста непостоянен, но работим по въпроса.
Забравих да спомена, че е развърлян, но пък вече се научи сам да си раздига играчките и да помага на мама.  Laughing
Та, такова е моето дете. Като всяка майка, мога да изпиша цял роман.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 687
Аз как така съм пропуснала, че има нова тема Rolling Eyes

Киса, наистина е много упорита кашлицата. И Румен още от време на време се дере. За щастие все по-рядко се случва и като цяло не му е толкова дълбока вече.
Ние минахме без антибиотик, но и аз съм в чуденка дали да го пращам утре на градина. Сякаш ми се иска да укрепне още малко, но пък вече 3 седмици се гледаме и като си помисля, че пак трябва да го водя с мен на работа... Tired

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Аз все забравям да се "похваля", че СиГ са с варицела от четвъртък. Цялата им група пламна.

Ай, честито! ))) сигурно от нашата група е минало към вашата - нали сме врата срещу врата.
Дано леко я изкарат, както беше при нас!





Киса, наистина е много упорита кашлицата. И Румен още от време на време се дере. За щастие все по-рядко се случва и като цяло не му е толкова дълбока вече.
Ние минахме без антибиотик, но и аз съм в чуденка дали да го пращам утре на градина. Сякаш ми се иска да укрепне още малко, но пък вече 3 седмици се гледаме и като си помисля, че пак трябва да го водя с мен на работа... Tired



Защо да го водиш с теб на работа?  newsm78 Там няма ли опасност от витаене на  вируси?  Laughing

Аз също имах такива мисли, но 1 седмица офисът ни беше в отпуска, съответно в момента е студено, определено не е по-добръ вариант.

# 21
  • Мнения: 953
Момичета, здравейте ние снощи бяхме на форумска среща, но аз нещо днес не съм много в час едно главоболие, сякаш съм препила и преяла, "явно е от ЕГН-то". Нали съм алергична към цигарения дим, още снощи като се прибрах не ми беше добре.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Каква е тази форумска среща? Вече 3-ти човек не иска след нея да пише в темата.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 687
Ами тази, за която говорят galaMa, svra4eto и лого5ка е на бургаската дружина.
За другите не знам, къде са се запивали Mr. Green

Относно вирусите и работата, аз така или иначе ако има вирус го лепвам, после и на Румен го предавам обикновено. Така че няма голяма значение дали ще е с мен.
За сега май се реших да го водя на градина. Ще видим до утре дали няма да си променя мнението.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 530
Здравейте, дойдох да нагледам какви ги вършат наборчетата, а то ... майките вилняли.
Но не разбрах кога, къде и защо???  Wink

# 25
  • Мнения: 4 967
В Бургас, в Бургас! Joy
И аз съм в чуденка утре да ходим ли на градина. newsm78 Ще ми се да отива, че не се издържа вкъщи. Той почти вече не кашля, само сутринта имаше половин час почти непрекъснато кашляне. Утре ще ги снимат за картичките за 8-ми март и така или иначе ще ходим до детската, дори и малката ще водя, че ги слагам заедно на снимките за календари и т.н. Ще преценя утре сутринта дали Косето ще си остане там или ще си го връщам.
Клото, добре дошли с наборчето! Hug
Дива, и на вас честито! Wink

# 26
  • Мнения: 953
Здравейте, дойдох да нагледам какви ги вършат наборчетата, а то ... майките вилняли.
Но не разбрах кога, къде и защо???  Wink

Бургаските майки с Бургаската отчетна.Снощи в една кръчма  cheers Wine Glass
п.п. взе да ми светва.
cheers Wine Glass

# 27
  • София
  • Мнения: 2 530
Ясно  Thinking

# 28
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Галя, взе да ти светва и пак за пиене мислиш, ненаситницо.
Да ви призная, че ми е малко кофти. Съкооператорите изискват майка ми да дойде да им свърши една работа  #Cussing out, сякаш те не могат, защото тя е председател на кооперацията, а тя е на село с Крис. Не знам как ще решим казуса.

# 29
  • Мнения: 953
Кажи им да си гледат работата Mr. Green
 п.п. Днес ми е заядливо
 Mr. Green
Могат и да почакат, нищо не е спешно.

Общи условия

Активация на акаунт