кажете ми...

  • 1 357
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 982
Ентерол се дава задължително и заедно с антибиотик.

Сигурна ли си в това?

# 16
  • Мнения: 1 183
Ентерол се дава задължително и заедно с антибиотик.

Сигурна ли си в това?


В никакъв случай не се дава задължително с антибиотик  Naughty ,в това съм абсолютно сигурна,защото мойта щерка до сега не е пила АБ,а два пъти сме били със сериозно разстройство(7-8 пъти на ден) и се управихме само с Ентерол(страхотен е  Peace ) и с диетична хумана.
Извинявай Блонди,но за това мисля,че не си права  Hug

# 17
  • Мнения: 145
бебето ми е на 7 месеца и яде всичко включително сме на млечна кухня от 1 седмица нама разтройство но ака често поради това че ни изби едно зъбче и сега я мъчи следващото

# 18
  • Мнения: 27 524
Сигурна съм, разбира се, не съм си го измислила аз, добрите педиатри го препоръчват и следвам техните съвети. Ентерол не е лекарство, той е нещо като дрожди от мая, ако не се лъжа, дава се превантивно, за да предпазва чревната флора и да пази от гъбички. Следвам съветите на педиатрите и съм много доволна. Аз не го изписвам на децата ви  Grinning, само казвам какво съветват нашите педиатри в София и съм съгласна с тях.  Peace Вие слушате вашите педиатри и така  Hug

# 19
  • Мнения: 982
Блонди,на детето ми не е изписван нито ентерол,нито Аб,тоест не съм компетентна.
Знам,обаче,че АБ често предизвикват стомашни неразположения,разстройство...Може би имаш предвид,че заедно с АБ се изписва и ентерол,а не обратното?

# 20
  • Мнения: 27 524
Може би имаш предвид,че заедно с АБ се изписва и ентерол,а не обратното?

Не съм ли написала именно това?  Simple Smile

Ентерол се дава задължително и заедно с антибиотик.

# 21
  • Мнения: 982
Ентерол се дава задължително и заедно с антибиотик.
Да,ти си написала това.
На пръв прочит и понеже в темата става въпрос за разстройство,аз разбрах, че ентеролът се изписва с АБ,тоест само ентерол не може и това ми се видя нелогично.
Сега те разбрах. Peace

# 22

Общи условия

Активация на акаунт