Пловдивчанки не се чудете, в новата тема бързо се разпишете (Пловдив-15)

  • 13 652
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
toni bo   ходих и си купих карта за 12 пъти-20 лв.
бях на 1 тренировка досега,платих 5 лв на инструктор да ми покаже какво да тренирам,ако искате да ходим заедно за компания ще ми е приятно,защото сама ми е скучно?!!!!
По кое време ходиш? И аз съм навита, но все до каненето стигам...

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Ето ме и мен  Hug
Дайте координати на този фитнес  Praynig И аз се каня от отдавна, работя в Кичука и ако е наблизо, мога да отскачам по някое време Wink А след работа, просто няма как да стане  Naughty

# 18
  • Мнения: 135
toni bo   ходих и си купих карта за 12 пъти-20 лв.
бях на 1 тренировка досега,платих 5 лв на инструктор да ми покаже какво да тренирам,ако искате да ходим заедно за компания ще ми е приятно,защото сама ми е скучно?!!!!
ще се радвам да се организираме но малко да се стопли че гледачките ми(лелите)могат да гледат малката само като е в количката на вън Grinning и на мен не ми се ходи сама приятно е като има компания пък и така ще сме по редовни

# 19
Здравейте сладурани от мен, аз се по изгубих, но имах изпити, е взех ги, остана само още един сега в петък.
Много ще се радвам да направим срещичка, да се запознаем

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
здравейте,
значи фитнес Рефлекс се намира близо до айсберга,аз мисля да ходя сутрин към 10,11 или ако не мога сутрин някъде към 2,3,татито ще разхожда малкия,а аз ще спортувам.ще гледам поне три пъти на седмица да ходя,така ми казаха че е най-добре.има инструктор,който може да ви изготви тренировъчна програма и хранителен режим,незнам само че колко разбира от работата си ,защото е много млад, и като за първи път  когато бях много ме натваря ,имах мускулна треска три дни след това.

# 21
  • Мнения: 218
Здравейте ,
Аз съм от Пловдив и живея на ул. Волга
Дъщеря ми Мартина е родена на 19 октомври 2007
Надявам се, да намеря приятели тук  и да ходим на разходки заедно с малките сладури   1stroller

# 22
  • Мнения: 1 477
Момичета ще правим ли осмомартенска среща? Ако сте навити да се организираме от по-раничко.
Айде този път да е без деца.Иначе съм много *ЗА*!Не мога да забравя как на коледното парти Иван не спря да мрънка... CrazyКреми, както минаги чудесна идея  Hug

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Момичета ще правим ли осмомартенска среща? Ако сте навити да се организираме от по-раничко.
Айде този път да е без деца.Иначе съм много *ЗА*!Не мога да забравя как на коледното парти Иван не спря да мрънка... CrazyКреми, както минаги чудесна идея  Hug
И аз съм съгласна. На предната бях болна, отчитам го като голям пропуск.
Роси, не те познах под новия ник  Simple Smile
Момичета, някой знае ли дали ще се променят таксите за детските заведения в Пловдив. Тази сутрин по ТВ гледах че се коментираше символичния характер на таксите. Говореха за нещо от около 40 лв. но не разбрах за кой град става въпрос.

# 24
Здравейте ,
Аз съм от Пловдив и живея на ул. Волга
Дъщеря ми Мартина е родена на 19 октомври 2007
Надявам се, да намеря приятели тук  и да ходим на разходки заедно с малките сладури   1stroller
Здравей, добре дошла, къде на Волга си, аз съм до Бунарджика

# 25
  • Мнения: 108
Запис и от нас

# 26
  • Мнения: 3 216
Роси и аз не можах да  те позная с новия ник.

А относно срещата-обезателно ще е без децата.Предния пьт на няколко пьти изживях ужаса да си мисля,че сьм си затрила детето Embarassed Пьк и нали е осмомартенкса-полага ни се да е женско царство.  Wink

# 27
  • Мнения: 135
Здравейте ,
Аз съм от Пловдив и живея на ул. Волга
Дъщеря ми Мартина е родена на 19 октомври 2007
Надявам се, да намеря приятели тук  и да ходим на разходки заедно с малките сладури   1stroller

добре дошла  bouquet

# 28
  • Мнения: 966
Здравей мама Цветенце, добре дошла в темата   bouquet

# 29
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
Я, да ви питам аз, като стара клюкарка Laughing - нали не съм в Пловдив вече половин година, а ще се завърна съвсем скоро, та да съм в час с новостите Laughing - отстрани на Мебелна къща се строяло нещо голямо.... какво ще е - магазин ли, какъв ли?

Добре дошла на новата мама  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт