Пловдивчанки не се чудете, в новата тема бързо се разпишете (Пловдив-15)

  • 13 658
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Добре дошла Цветенце   bouquet
Аз незнам какво се строи до мебелна къща,ама някой да е чувал няма ли и в Пловдив да направят МОЛ?

# 31
  • Мнения: 565
Уж строят МОЛ срещу Братската могила, но кой знае кога ще го завършат newsm78

# 32
Здравейте от мен сладурани,

Добре дошла Цветенце   bouquet


МОЛ ще имаме и ние, надявам се до зимата да е готов, така като гледам как върви строежа,:? както каза vilian , там е   

# 33
  • Мнения: 9
до мебелна къща строят жилищни блокове и ще почват да строят голяма спортна  зала

 
 Добре дошла на Цвети и от мен   Hug

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Привет момичета!!! bouquet

С риск да се повторя (писах в старата тема, но никой не отговори  Cry ) бих искала да ви помоля за малко помощ.

Понеже знам, че тук има хора с най-различна информация и работа, ей ме на..... 

Търсим си квартира в района на ресторант Джоана (до 400 лв.). С една дума Кършиака. Тъй като този квартал е скъпичък диаметъра може доста да се разшири. Всичко зависи от цената и може би и други нещица. 

Ще съм ви благодарна ако някой помогне с информация и дори ще почерпя. 

Ако някой може да помогне, моля ви пишете на лични.

# 35
Хайде запис в новата темичка и от нас.   Wink

# 36
  • Мнения: 3 216
Добре дошла Цветенце   bouquet
ама някой да е чувал няма ли и в Пловдив да направят МОЛ?

Ти сериозно ли? Има няколко даже.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Я, да ви питам аз, като стара клюкарка Laughing - нали не съм в Пловдив вече половин година, а ще се завърна съвсем скоро, та да съм в час с новостите Laughing - отстрани на Мебелна къща се строяло нещо голямо.... какво ще е - магазин ли, какъв ли?

Добре дошла на новата мама  bouquet
Ти имаш предвид малко преди Мебелна къща идвайки от центъра. Наистина се строи огромно хале там. Чух че Баумакс ще отварят магазин на това място, а също и че ще има още няколко големи магазина в същата сграда.

Добре дошла Цветенце   bouquet
ама някой да е чувал няма ли и в Пловдив да направят МОЛ?

Ти сериозно ли? Има няколко даже.

Гранда - да, за другото е доста притенциозно да се нарекът молове.

# 38
  • Мнения: 3 216
Екселсиора не се ли води МОЛ? Thinking Може и да греша.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Екселсиора не се ли води МОЛ? Thinking Може и да греша.

Май си е МОЛ. Поне и аз съм на това мнение.

Ти, обаче вземи да кажеш нещо за срещата. Къде ще я правим- където мислехме ли?Да пусна ли анкета дали да правим въобще?
Иначе 8-ми е събота и е идеално за празнуване без мъже- в ранния следобед например?!?!?

П.п. Момичета, обещавам като се поосвободя да ви добавя в списъка, не съм ви забравила  Simple Smile

# 40
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
Я, да ви питам аз, като стара клюкарка Laughing - нали не съм в Пловдив вече половин година, а ще се завърна съвсем скоро, та да съм в час с новостите Laughing - отстрани на Мебелна къща се строяло нещо голямо.... какво ще е - магазин ли, какъв ли?

Добре дошла на новата мама  bouquet
Ти имаш предвид малко преди Мебелна къща идвайки от центъра. Наистина се строи огромно хале там. Чух че Баумакс ще отварят магазин на това място, а също и че ще има още няколко големи магазина в същата сграда.


Да, това имах впредвид - като се идва от Асеновград, след кръстовището за Тракия, посока център, там имаше една бензиностанция....

П.С. Ето на какво попаднах - май наистина Баумакс ше е там....http://plovdiv.imotibg.com/plovdiv-novini/%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0% … 0-enno153887.html

# 41
  • Мнения: 3 216
Ух,Пепи не знам какво да ти кажа. В сесия ще сьм тогава .Точно на 7-ми ще ми е най-тежкия изпит. Нека някой друг ти помогне с организацията. Пьк и момичетата да кажат навити ли са?

# 42
  • Мнения: 584
След като помолих веднъж за помощ при вас и не се представих, сега си поправям грешката!! Живея в Пловдив от 10год и вече се броя за пловдивчанка, живея в Кючука близо до коментирания по-горе фитнес клуб Рефлекс! Радвам се на щастието да съм мама на двама чаровни малчугана-урагана Симо и Валери , съответно на 9 и на 3г и 10 месеца!!

# 43
  • Мнения: 126
Запис и от мен, искам да благодаря за инфото относно прехвърлянето ясла-детска градина от предишната темичка.
Според мен Екселсиора е един доста, доста умален вариант на МОЛ. Той и Гранда даже е малък, за да се нарече МОЛ. Това до Братската могила повече ще прилича на МОЛ. Май от доста време го строят обаче, кога ли ще стане??? Thinking

# 44
Здравейте мацки от мен, ние станахме в 10 часа, да ви се оплача малката ми е хремава  Cry Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт