ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ- 13

  • 17 978
  • 486
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 496
Привет и от мен  Hug
Още не знам какво ще хапвам днес Wink
По-късно ако имам възможност ще се включа отново  Peace
Лек ден

# 466
  • Мнения: 485
Здравейте,сладурки мили Hug!
Днес ми е втори ден плодуване. Купих си ябълки и това ще ям . Сутринта кантарЮ отчете минус и горе долу за малко повече от една седмица съм почти - 2кг. Не пълни, но все пак и това е нещо. Тоест кантарът показва почти 55кг. Да не пропусна да спомена, че вчера ми дойде МЦ и може би резултатите са и по-добри. Ще видим.
А вие слдуранки нещо само наминавате...драскате по 2 реда най-много по 3 и духвате нанякъде. А кой ще бута темата, а и да питам няма ли да имаме нова newsm78. Тази се влачи от сумати време вече Thinking? Кажете Hug?

# 467
  • Мнения: 1 454
Здравейте,
да драсна и аз два реда...
Вчера си прегреших с един сладолед и днес пак съм на линия...

Хапнах си 250гр снежанка и едно кюфтенце ....Продавачката в магазина ми е поръчала от пилешките на скара и много се радвам, защото са вкусни и засищат....
Довечера предполагам домати със сирене...много съм фоволна, че не ми се яде толкова сладко

Sky
...,сигурна съм, че с плодовете работи...но карай на плодове някъде ...поне 6-7 дни...много е готино, аз с това свалих някой килограми и много хубаво и лекичко си се чувстваш през цялото време Simple Smile
Ivanova, страхотно е, че мъжа ти почва диета...аз съм на някаква такава подобна като вашата...и е супер..., а като сте двамата и ще сте си стимул Simple Smile

Хайде сладкишки...Simple Smile Весело и до скоро Simple Smile

# 468
  • Мнения: 485
Ох, тъкмо се върнах от разходката. Стана ми едно лошо...предполагам че е от МЦ. Все пак ми е втори ден Sad Сега хапвам 1 ябълка и лягам (а имам толкова работа да свърша)
Дайсичка мила, решила съм 10 дни да изплодувам-да видим какви резултати ще имам. Засега се чувствам прекрасно-в смисъл не съм гладна и не ме боли глава, както при някои други момичета. За което много се радвам. Така, че продължавам. А ти кога ще кажеш какви са твоите минуси от безвъглехидратният период? Mr. Green
Айче пак се изгуби някъде скъпа
#2gunfire Heart Eyes

# 469
  • Мнения: 1 454
Sky, моите минусчета ...когато станат по-сериозни тогава ще ги споделя...засега само си кротувам и забелязвам леки спадове в ханша...и  бедрата, но...някак си се сваля на всякъде и искам да си се смаля цялостно и ще ви кажа със сигурност и с точност...

Колкото до плодуването...мене първите три дни просто....мнго ме боли глава и още 100 неща, но пък наистина чувството е страхотно и си лекичка като перце...ще плодувам и аз по някое време лятото с кайсийки примерно ..., но...да посваля малко така, после иначе...и...така до края на света

Айде...дано се включат и другите по-късно...аз сега си пийвам освежителна Кола Лайт - голяма съм щастливка, че много я обичам от преди да искам да съм на диета

До скоро

# 470
  • Мнения: 485
Добре дайси..нека е сигурно, а пък тогава ще казваш. Както и да е аз съм с теб и вярвам, че отслабваш и не е само илюзия  bouquet  bouquet  bouquet

# 471
  • Мнения: 1 599
Здравейте сладки,


днес ми е 2 стриктен ден без издънки

maca-keraca как са нещата при теб??как върви режима?

b_ivanova  супер е да имаш подкрепа в къщи за диетата .... като и мъжът ти е на диета по-лесно ще я спазваш и ти... при мен мъжът е слаб и само вкусотийки хапва...гледам да съм далече  от него като яде  Laughing

sky*****  много работа милата в работата и затова ме няма.... иначе режимна... аз не мога само на плодове, но сега за вечеря мисля диня да хапна ако издържа само на диня де  Thinking ще успея няма къде да ходя




# 472
  • Мнения: 603
Добър вечер и от мен..   bouquet Мина и днес и вече съм много спокойна, надявам се резултата да е добър,ще ви кажа като излезнат.. за мен изпитите свършиха  Grinning Sunglasses Whistling  и ми е по-леко
Маца, права си че няма значение дали ще ми трябва или не, аз разбира се се постарах.. Твоя режим как е ?
Иванова, много е добре като не си сам на диета особенно вкъщи.
Дейзи , и аз много обичам Колата Лайт. Принципно нищо газирано не пия,ама Кола Лайт с кафенце понякога е супер. Май като е топло, всеки е на Вие с апетита / пу-пу/ Дано цяло лято да е така.
sky***** , по-бързо да ти минат болките покрай МЦ. Мерси за подкрепата   bouquet и успех с плодуването.. н знам за мен този режим е непосилен, нещо не ми се отдава. Ти колко дни каза,че си направила вече?
Аз днес бях на фитнес, после не съм яла, сега си направих маска на косата и бягам да се взема душ и заспивам, да се наспя хубаво. До утре момичета и сладки сънища    Hug

# 473
  • Мнения: 3 453
Ха добро утро!Аз пък реших да си пиша в темата и да си казвам менютата, за да сте ми стимул да не пракалявам с вредните храни Laughing

Днес започнах с едно кроасанче, защото имах да пия едно хапче, а не трябваше да е на гладно.Обяда също съм измислила и си го нося в офиса.Краставица, пуешко филе и сиренце/много е полезно за зъбките които се формират при бебчо/ имам и кофичка кис.мляко от вчера.Храната не ми е малко, но доста огладнявам..сега като съм бременна съм гладна по-често.

Усмивка, мила ще имаш хубави резултати сигурна съм Hug Peace

Маце, как са нещата при теб?

Дейзи
и аз обожавам колата лайт.. Laughing сега по-рядко я пия, но като ми се допие много пийвам. Hug

sky, как е плодуването?

Aia, само така!родължавай без издънки Laughing

Иванова
, чудесно е че двамата с мъжа ти ще си диетувате Hug

Извинете ме ако пропускам някой...но съм и много разсеяна от бременността  Embarassed

Довечера мисля да направя нова тема, но без табличка.Няма да имам време и сега и Мими като я няма да ми помогне..Доста страници са станали на тази тема.

Хубав ден и до скоро  bouquet Laughing

# 474
  • Мнения: 496
Привет,
Kpuccu  Hug
Вчера уж беше диетичен ден. Започнах със солетки, вечерях със салатка и щеше да бъде прекрасно ако се бях ограничила с това Wink, после краставици и домати със сирене, че и мляко.
Възмутена съм от себе си #2gunfire
Слънчев ден

# 475
  • Мнения: 552
Здравейте, сладурки  Hug
Крисси, добре се справяш, мила. Поздравления   bouquet. Ама вкарай малко плод в менюто. Бебчето има нужда.
peerumi, не разбирам защо се възмущаваш  newsm78. Няма нищо калорично в менюто ти. Краставици и домати със сирене не е някаква калорична бомба, така че споко. Не вярвам и грам да си качила.
Дайси, само един вид плод на хранене ли хапваш? Притегли се, ако обичаш, да сме наясно колко се сваля от този режим.
Усмивка, поздравления за матурите   bouquet. Сега вече можеш да се насладиш на почивка без ангажименти. Трябва и аз да вкарам малко спорт в режима, че бая съм се поотпуснала.
Aia, поздравления за успешния режим!

Аз да ви се похваля: Вчера ми беше първи ден от лунната диета и резултатът ми е -1,5 кг. Днес продължавам и дано успея да устискам до утре. Карам я на водичка, чай с малко мед и фреш от грейпфрут. Единствения дискомфорт ми е главоболието, така че ще полежавам повечко днес и следобед ще се разходя за тонус.
Успешен ден, отслабващи  Heart Eyes

# 476
  • Мнения: 1 454
Здравейте и добър ден...
искаше ми се с 'добро утро' да започна, но...не ми се получи...

Така...
Крисска... Hug Hug Hug , пу-пу...така да ми е ведро като говориш за бебчето...хубави неща хапваш...нищо , че си гладна по-често...нали все говорят как трябва да се хапва по 5 пъти на ден...като гледам какви здравословни неща си хапваш не виждам нищо лошо Simple Smile
Усмивчице, айде дано всичко да е наред с това училище и само весели неща да ти се случват цяло лято Simple Smile
Анджи, дано да ти спре главата...в смисъл да спре да те боли...аз много мразя от глад да ме боли...но пък страхотен резултат! Simple Smile
Колкото до тегленето...вторник бях 57, днес сутринта 60...тоя кантар не е наред и за това ви казвам , че не искам да се меря...просто ме дразни и е невъзможно просто ...
А не знам за какви плодове говориш - аз не ям плодове...ако питаш за плодуването - там се сваля със сигурност, но не знам никога не отчитам в килограми - аз си ги възвъщам за секунди...а иначе видимо е просто

Съжелявам , че не мога да помогна с цифри Simple Smile

Аз ще се втурвам да обядвам - не знам какво още - може би кюфтенца пилешки ако има Simple Smile
До скоро

# 477
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Здравейте и от мен. Аз също съм от отслабващите все още. Преди 4 месеца започнах с режимите на ИПО на 103кг. в момента съм 88кг. надявам се да сваля поне още 10 иначе мечтата ми е да съм 60кг. . Ходя на фитнес всеки ден, понякога и по два пъти даже. Ще се справя с килограмите и ще затворя устата на злобарите около мен.

# 478
  • Мнения: 1 599
УсMuBka  браво за изпитите сега ще ти е по-спокойно  Praynig дано резултатите да са супер


Kpuccu  миличка ама ти си бремена честито   bouquet за теб и  Hug за бебо... храната не ти е много... все пак и бебо храниш.. наблегни повече на месото, плодовете  и зеленчуците ...

peerumi еее не си имала кой знае какви издънки само диетични работи си яла...по - добре това от колкото шоколади и бонбони  Peace

Andjy поздравления за минуса... супер си  Grinning а иначе пий повече вода за главоболието


Снежка  здрасти милата добре дошла  Hug  а относно отслабването сигурна съм , че ще успееш... ти си упорита  Peace

# 479
  • Мнения: 32
Като ви гледам направо ми се дига настроението Simple Smile стахотна дружинка сте! Нова сам и се чудя дали ще мога да се присъединя към вас  newsm78 иначе и аз съм на диетка  Embarassed няма начин трябва да не натоварвам краката -имам коксартроза и даже е задължително!А лонуващите днес да не се предават  Naughty остават само 3часа  Simple SmileУспех на всички !

Общи условия

Активация на акаунт