ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ- 13

  • 17 992
  • 486
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 485
Привет, сладури!!!
Как сте? Аз за сега съм добре...ям в ограничени количества, но съм на път да си похапна, но напълно осъзнато. Hug

# 436
  • Мнения: 1 454
Sky...   Grinning Grinning Grinning
Ето това е приказка 'напълно осъзнато'...и аз така като почна да си хапвам...толкова време го обмислям и днес между другото...седми ден ям месо и зеленчуци и съм на път да се осъзная и аз напълно и да се ориентирам към някакви сладки изкушения...но засега се държа...
не ми харесва този апетит , който го имам...може би ще изпия едно мляко с нес...та...хем мляко, хем...нес, хем сладко ...с подсладител разбира се... ще видим до кога ще изфържа...

Днес си взех някакви пилешки кюфтенца от магазина със зеленчуци...и така...довечера ще чм салата от домати и сирене и ...да се надяваме само това да са ми храненията...макар, че не се чувствам удовлетворена като имам такъв апетит...но нищо...дано да издържа

Хващам се напоследък , че малко да се ядосам или изнервя и ...веднага почват да ми минават мисли ей така на пук да започна да си ям. Както и да е - да не ви занимавам

До скоро на всички

# 437
  • Мнения: 552
Здравейте, слабушки  Hug
Толкова много ми липсвахте през изминалите месеци... Сега отново се връщам в отбора на отслабващите, макар и по-рано от предвиденото. Имах нещастието в неделя да родя детето си в 21-ва седмица и сега се чувствам страшно сама и на ръба на отчаянието.
Днес ми дойде идеята да се захвана с нещо, което да ме отвлича от лошите мисли и се сетих за всички вас, с които си слабеехме миналото лято.
Та така - стартирам от ужасните 88 кг и всеки ден обещавам да се отчитам. Стискайте ми палци да успея - планчето ми е меко казано амбициозно - до август да я докарам до 68-65 кг или поне до 70... Естествено, с ваша помощ.
Благодаря ви за всичко и се надявам да се стегнем здраво и да постигнем целта си.

# 438
  • Мнения: 496
Здравейте, слабушки  Hug
Толкова много ми липсвахте през изминалите месеци... Сега отново се връщам в отбора на отслабващите, макар и по-рано от предвиденото. Имах нещастието в неделя да родя детето си в 21-ва седмица и сега се чувствам страшно сама и на ръба на отчаянието.
Днес ми дойде идеята да се захвана с нещо, което да ме отвлича от лошите мисли и се сетих за всички вас, с които си слабеехме миналото лято.
Та така - стартирам от ужасните 88 кг и всеки ден обещавам да се отчитам. Стискайте ми палци да успея - планчето ми е меко казано амбициозно - до август да я докарам до 68-65 кг или поне до 70... Естествено, с ваша помощ.
Благодаря ви за всичко и се надявам да се стегнем здраво и да постигнем целта си.

Милата Cry, много съжалявам за нещастието което те е сполетяло. Дано по-скоро да се съвземеш(макар да знам че няма да е лесно).

# 439
  • У нас
  • Мнения: 304
Момичета,включвам се и аз по тази болна тема.Аз карам на вода и салати .Поддържам 2 години 55 кг.но само аз си знам как!Успех на всички борещи се с килата. jump

# 440
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 255
Здравейте, слабушки  Hug
Толкова много ми липсвахте през изминалите месеци... Сега отново се връщам в отбора на отслабващите, макар и по-рано от предвиденото. Имах нещастието в неделя да родя детето си в 21-ва седмица и сега се чувствам страшно сама и на ръба на отчаянието.
Днес ми дойде идеята да се захвана с нещо, което да ме отвлича от лошите мисли и се сетих за всички вас, с които си слабеехме миналото лято.
Та така - стартирам от ужасните 88 кг и всеки ден обещавам да се отчитам. Стискайте ми палци да успея - планчето ми е меко казано амбициозно - до август да я докарам до 68-65 кг или поне до 70... Естествено, с ваша помощ.
Благодаря ви за всичко и се надявам да се стегнем здраво и да постигнем целта си.

Hug Hug Hug Hug Hug

# 441
  • Мнения: 603
Дейзи, благодаря ти за комплиментите, трогната съм.  Hug
Благодаря и на всички останали    bouquet
Анджи, много съжалявам мила  Hug Дано се съвземеш по-бързо и да се чувстваш по-добре  Hug

Момичета аз съм болна, на антибиотик.. след морето е много зле работата  Sad Hug Усмивки на всички

# 442
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 255
Добро утро!
Минавам да ви нагледам.
Анджи, много кураж и винаги сме "на линия" и имаш нашата подкрепа. Hug
Усмивка, бързо оздравяване, явно всички абитуриентки са се разболели на морето.
Положителни емоции, момичета!

# 443
  • Мнения: 1 454
Здравейте момичета!

Анджи, съжелявам с каквото можем да сме ти от полза...насреща съм  Hug
Усмивчице , няма какво да си трогната - усмихвай се и оздравявай красавице Simple Smile И приятелят ти сигурно е бил безкрайно горд със своето момиче...

Колкото до мен - снощи не вечерях!!!  Flutter Много съм доволна! Така, че салатката ми с домати и сирене остава за днес...
На обяд ще видя какво ще хапна- ще ви се отчета по-късно...имам чуството, че свалям и това ми е супер стимул...а и колежката в офиса е на Дюкан..и вече месец не яде сладко...та...щом тя може...мога и аз...!!!

Да ви се изфукам снощи бях на ВИП Премиерата на Сексът и градът - веднага да го гледате като излезе...мисля, че 6 юни му е премиерата по кината...Много сърцераздирателен разбира се и безкраааайно женски!!!

Целувки момичета!!!

# 444
  • Мнения: 496
Привет,
Вчера обядвах с едни диетични солети( пълнозърнести с трици), вечерях салата
Днес пак така смятам да бъде.
За сега задържам килограмите  Peace
Лек ден от мен

# 445
  • Мнения: 3 453
Ехооо здравейте Hug Много да помагате на Анджи Hug  bouquet Аз съм добре.наглеждам ви от време на време, но рядко пиша понеже нали за сега няма да слабея Laughing надявам се пак да се съберем зимата като ми дойде времето.До скоро..  bouquet Hug Heart Eyes

Дайси, много се радвам да те засека?Как си ти миличка?

# 446
  • Мнения: 552
Благодаря ви много, сладурки   bouquet
Аз да се отчета за вчера - 5 ябълки, няколко чая и водичка. Резултат от сутринта 87,100 кг.
Днес съм на една шопска салата - неподправена и отново водичка, но резултат ще ви кажа утре. Не съм на някаква специална диета - просто всеки ден ям по 1 нещо, което ми се хапва.
Усмивка, бързо да оздравяваш. Аз също съм настинала и на антибиотик, ама е страшно неприятно да се боледува лятно време.
b_ivanova, благодаря ти за подкрепата  Hug. Аз наистина имам нужда от наглеждане, че последните 5 месеца си угаждах на коремчето и сега ще ми е трудно.
Дайси, как я караш, миличка? От миналото лято не си я местила тази линийка. Нарочно ли не я местиш, или наистина си поддържаш килограмите? Ти си изглеждаш много добре така, ама нали все не ти е достатъчно....
peerumi, не са ли гадни тези солети?
Кристинка, ти си разкош  Hug. Не се тревожи за мен - ще се оправя и нали ти обещах нещо -  да ти помагам да буташ количката с големия корем.   preggo 1stroller

# 447
  • Мнения: 496
Andjy честно да ти кажа, понеже бях озверяла от глад, солетите ми се видяха деликатес.
Днес си взех пак такива - само че не солети а соленки.
Естествено твърди са и ми скърцат по зъбите Tired

Kpuccu привет мила. Радвам се, че си добре. Само ще те посъветвам- не слушай тези дето ти казват  "хапвай си, сега ядеш за двама", защото след това "сега ядеш за двама", аз качих 30 кг, които продължавам да влача Confused

# 448
  • Мнения: 552
Добро утро на всички  Hug
Снощи реших да хапна отново салата, но се оказа, че имаме само 1 домат Sad. Естествено, не ми достигна и си направих сандвич от 1/2 филия пълнозърнест хляб с масло и телешки салам. Тази сутрин станах раничко и първата ми работа беше да скоча на кантарчето да видя какво съм направила. Резултат - 86,300 кг. Бива, доволна съм. Днес не знам какво да хапвам. Свеки има рожден ден и сигурно ще приготви нещо - канени сме на вечеря. Мисля си за печени картофи с мъничко масло и диетична сол, а утре отново мисля да съм на плодчета.
peerumi, уверявам те, че Криси е особено внимателна с хапването и изобщо не яде за двама, просто подбира каквото е полезно за бебчето. Аз се издъних с килограмите, но то нямаше начин, защото трябваше бая да полежавам. Колко време издържаш на този спартански режим на хранене? Солети и салата ......... имам чувството, че на 3-тия ден ще припадам въпреки сланинките, които съм натрупала.

# 449
  • Мнения: 552
Току-що си направих линийка. Реших, че ще е по-мотивиращо да разделя отслабването си на части - т.е. От 88 до 80 кг, а след това от 80 до 75 кг и т.н. Мисля, че по 2-3 кг на седмица няма да е зле, само да включа и кростренажора и ще стане по-бързо  newsm39.
Пожелавам ви прекрасен уикенд. Лично аз ще ходя за риба и вече нямам търпение да тръгваме.

Общи условия

Активация на акаунт