Диета на салати и сирене

  • 26 805
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Преди доста години по този начин свалих десетина килограма и така си ги задържах до скоро.Някой прилагал ли е този режим и какви резултати е постигнал?Вечер мислите ли,че е добре по една -две чаши червено винце? Embarassed

# 1
  • София
  • Мнения: 807
Мисля, че ще е с добър резултат! Като имам предвид, че при протеин и салата се сваля, макар и не скоростно - все пак сиренето си е протеин. Стига да не е солено и не много мазно.
Относно виното - всяка вечер съм или на вино, или на бира. Може би това малко забавя процесите на отслабване, но все пак не са спряли.

# 2
  • Мнения: 17
Мерси за бързия отговор.Дано по едно питие вечер действително да не попречи на свалянето.Хора сме все пак GrinningХайде ако още някой е решил да прави диетата с мен,да казва и да си споделяме постигнати резултати.Нали си трябва мотивация все пак Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 807
bilba Hug Има нещо друго...
В никоя диета алкохолът не се толерира. Единствено в някоя от вторите, третите фази /в зависимост от различните режими/ се позволява чаша вино.
Моето мнение относно алкохола не го смятай за чиста монета, просто при мен практиката е такава. Аз съм на диети от дълго време и започвайки миналата година през февруари, взех решение да съм стриктна. Но, както ти казваш, хора сме все пак  Laughing Откъм храна съм стриктна, но с течение на времето организмът ми е свикнал на чаша-две нещо леко - бира или вино и на практика това не се отразява /при мен/. Аз и затова реших да не се лишавам драстично от всичко.
Но, ако можеш да ги ограничиш тези напитки - направи го.
Но пък, когато ти се допие чаша нещо - направи го.
А иначе - диетата е съвсем... лятна  Grinning
Скоро ще мина и на такъв вариант  Hug

# 4
  • Мнения: 17
Никой май не иска да сваля така.

# 5
  • Мнения: 4
ot 10 dni sam na tozi rejim i sam svalila 4kg mnogo sam dovolna  Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 2 780
Според мен, няма проблем от една -две чаши вино или от една бира. И определено ще има ефект от тази диета.
Аз лично съм си намерила моя начин за сваляне и той определено не изключва горните питиета.

# 7
  • Мнения: 4
a koi e tvoq na4in

# 8
  • София
  • Мнения: 1 115
а какво ядете на закуска

# 9
  • SA
  • Мнения: 3 196
И на мен ми се е случвало да се храня предимно със салати, по-често с добавка на извара в тях, отколкото сирене. Много добре ми се е отразявало, винаги съм сваляла по някое и друго излишно килце, а и салатите по начало ми са любими.
По отношение на алкохола - и аз съм като Snow4eva - позволявам си бира , или вино доста често. Е, ако ги спра напълно предполагам ще ми е много по-лесно да се преборя с излишните килограми, но пък те не са много, така че съм решила, че мога да си позволя по 1-2 чаши лек алкохол.

# 10
  • Мнения: 4
аз лично не закусвам пия 3в1 и обядвам в 12.30

# 11
  • Мнения: 111
Това за мен е най-приятния начин за отслабване Grinning Аз го спазвам от около две седмици и към момента съм минус 5 килограма Grinning. Закуската ми е овесени ядки и трици с прясно мляко. След това до края на деня само салата  със сирене, кашкавал, маслинки, шунка ...

# 12
  • Мнения: 787
Ис_ dai po-podrobna informaciq ako obichash? Prez kakuv interval hapvash,dobavqsh li olio na salatite?

# 13
  • Мнения: 4
kolko ima6 da svalq6 pri men neshto zacikli treti den nishto daje malko poka4vane Cry

# 14
  • Мнения: 111
Ис_ dai po-podrobna informaciq ako obichash? Prez kakuv interval hapvash,dobavqsh li olio na salatite?
През деня /след закуската/ хапвам само краставица или домат с парче кашкавал, сирене, шунка, сух колбас...каквото има - поне 2-3 пъти. Гледам да съм с режима на малкия: когато яде той и аз хапвам по нещо малко. Вечер си правим салата с мъжа ми и на нея слагам всичко /нещо като овчарска/, само вместо олио ползвам зехтин и калиева сол.

Общи условия

Активация на акаунт