Препоръчайте добър гинеколог в Габрово

  • 110 773
  • 319
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 013
Да,той беше на смяна и бях без уговорка.Но какво значение има това.  Thinking
Какво,такива като мен без уговорка да умират там,така ли?  ooooh!

# 46
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Да,той беше на смяна и бях без уговорка.Но какво значение има това.  Thinking
Какво,такива като мен без уговорка да умират там,така ли?  ooooh!

Сама знаеш, че за жалост така стоят нещата в нашта държавица и на докторите им трябва малко стимул под формата на финикийски знаци за да ни обърнат полагащото ни се внимание. Ето затова ще си платя, защото не искам да рискувам да ме мъчат там  Tired

# 47
  • Мнения: 2 013
Най-добре ще направиш мила  Hug
Ама четох за толкова доволни мами,които са раждали без уговорки и не са плащали,и са се отнасали много добре с тях...Явно късмет са имали,за разлика от мен.
Аз затова вече на "късмет" не разчитам.  Naughty
А на този Митев съм му благодарна за "милите" спомени,които ми остави.

# 48
Не пишете глупости за доктор Митев. Той е много внимателен и отзивчив с всички пациенти. Всеки труд се заплаща . На който му е скъпо да върви в София и във Варна , за да види за какво иде  реч. Важен е резултата от лечението. На Митев съпругата не е акушерка. Тя е директор на училище. Не пишете глупости. Той има апаратура, каквато нямат дори и в София.  За Анчев не мога нищо да кажа, защото не съм го посещавала, но също изглежда интелигентен човек. Така , че стига сте ги разнасяли. Болницата не е на ниво , но за това не са виновни лекарите, а управляващите. За здравеопазването ни в България все не стигат пари. Оперира ме д-р Митев преди седмица в екип с д-р Ангелов и съм им благодарна! БЛАГОДАРЯ ВИ!                        
Красимира

# 49
  • Мнения: 2 013
Не пишете глупости за доктор Митев. Той е много внимателен и отзивчив с всички пациенти.

Ама с мен не беше и ако обичаш не ми казвай,че пиша глупости,защото не си била там за да знаеш.
Ясно е че всеки труд се заплаща ама като отидеш да раждаш по ЗК без да плащаш все пак се надяваш на човешко отношение,а не на непукизъм.
А за болницата мога да ти кажа,че не само е на ниво,ами и условията са повече от добри!
Казвам го защото съм лежала в Шейново в 7м.
Дори няма смисъл да се сравнява.

# 50
  • Мнения: 265
Къде приема д-р Митев?С предварително записване ли е?Моля,ако някой може, да ми даде тел. на лични!

# 51
  • Мнения: 485
Не пишете глупости за доктор Митев. Той е много внимателен и отзивчив с всички пациенти. Всеки труд се заплаща . На който му е скъпо да върви в София и във Варна , за да види за какво иде  реч. Важен е резултата от лечението. На Митев съпругата не е акушерка. Тя е директор на училище. Не пишете глупости. Той има апаратура, каквато нямат дори и в София.  За Анчев не мога нищо да кажа, защото не съм го посещавала, но също изглежда интелигентен човек. Така , че стига сте ги разнасяли. Болницата не е на ниво , но за това не са виновни лекарите, а управляващите. За здравеопазването ни в България все не стигат пари. Оперира ме д-р Митев преди седмица в екип с д-р Ангелов и съм им благодарна! БЛАГОДАРЯ ВИ!                        
Красимира

За какво иде реч ? ?  Аз съм в Варна в Майчин дом и мога да ти кажа че Габровската болица и изобщо персонала там неможе да стъпе и на малкия пръст на МД-Варна.
Една моя позната ходи при този Митев и остави че нищо не и обеснява ами .. прегледите и минават само в приказки ,няма преглед при него.
Недей да казваш кой какво да говори защото при всеки е различно,не само за него и за други доктори е така, всяка жена си има собствено мнение!А като си със ЗК повечето доктори изобщо не ти обръщат внимание а те гледат право в ръчичките ако дадеш ще те гледат като писано яйце (което не е на 100 %  сигурно даже) Болницата може да си е мнооогоо на ниво стига персонала да се отнася добре с пациентките си , независимо по какъв път са там.
Аз също съм по ЗК и какво .. отношението между мен и другите мами който са на часно там е едно и също. Naughty

# 52
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Не съм бременна и не съм от Габрово , но миналата година доста честичко посещавах д-р Митев и то по препоръка на известен софийски лекар по репродуктивна медицина.Направи ми лапароскопия и съм изключително доволна от професионалното му отношение към мен.Удоволствието ми струваше 4.50 лв по клинична пътека!!!Правила съм и хидросалпингография , отново съм си плащала само потребителската такса и то в АГ-то, а не на него.За прегледите в частния му кабинет съм абсолютно съгласна ,че са  скъпички на фона на останалите , на които съм ходила.Все пак за д-р Митев мога само суперлативи да говоря  bouquet

# 53
  • Мнения: 485
Ама зза всеки един доктор ще има и лоши и добри отзиви .... всеки има мнение ...  Naughty

# 54
  • Мнения: 1 544
Не пишете глупости за доктор Митев. Той е много внимателен и отзивчив с всички пациенти. Всеки труд се заплаща . На който му е скъпо да върви в София и във Варна , за да види за какво иде  реч. Важен е резултата от лечението. На Митев съпругата не е акушерка. Тя е директор на училище. Не пишете глупости. Той има апаратура, каквато нямат дори и в София.  За Анчев не мога нищо да кажа, защото не съм го посещавала, но също изглежда интелигентен човек. Така , че стига сте ги разнасяли. Болницата не е на ниво , но за това не са виновни лекарите, а управляващите. За здравеопазването ни в България все не стигат пари. Оперира ме д-р Митев преди седмица в екип с д-р Ангелов и съм им благодарна! БЛАГОДАРЯ ВИ!                        
Красимира


За какво точно ниво става дума,защото аз не мисля,че тази дума е подходяща както за габровската гинекология,така и за практикуващите в нея лекари и персонала.
Само ще спомена някои от наблюденията си за това благо местенце-вие сами преценете дали да ходите там.
Първо жена ,постъпваща за абразио след мисед сама попълва цялата тъпа документация по процедурата.
Н е се назначават изследвания за кръвна група,които принципно са задължителни.
Трето-с не особено любезен тон за абразио я настаняват в предродилна зала -не се знае по каква причина,след като от корем няма и помен.
След явното установяване на факта,4е няма какво да ражда,я пращат при родилките да по4ака,новородените са оставени от акушерката в количка в коридора,където може без проблем да влезе който и да било-болен от каквото и да било-контрол няма.Жена,видимо не от персонала е надвесена над бебетата и им се радва...
Млад татко влиза в залата с новородените съвсем необезпокояван и излиза с детенцето си на ръце-в цивилно облекло,разбира се.
Поставянето на Анти-D-Гамаглобулин при установена несъвместимост на кръвните групи на родителите лисва,като инжекцията е безплатна по клинична пътека.Цената и на пазара е около 120 лвТ.е.-отишла е в частния кабинет на лекаря,извършил абразиото.
Та,ако всички тези факти на някой му звучат като обида към светилата на гинекологията в Габрово,моите извинения-но не обстановката прави добрата болница!И не ми хвалете тази свинщина,моля!
Колкото до добрата апаратура-каква полза от нея,ако този,който я ползва,не знае как да работи с нея?
Помислете добре върху избора си-става дума за здравето ви!

# 55
Mitev e dobar, no e mra4en i se kara za kilogramite na mai4etata. Aku6erkata mu e glupala a s samo4uvsvie. Blondinka izgonena ot Sevlievo - e ve4e e s 4erna kosa no ne se e promenila. Gleda prez teb . Otno6enie = 0. Ima6e i sobstven kabinet  v pomo6t na bade6ti maiki - provali se.
Mitev izrajda 1-voto mi dete i sam dovolna. Sega imam dr. problemi s miomi. Dano uspee da mi re6i problema, ako ne 6te hoda v Pleven pri Gor4ev. Toi e mnogo dobar no zapisvaneto e slojno a parite sa po 3 za edno i sa6to. Zdraveto e po vajno - pari se pe4elat. Uspeh na vsi4ki s problemi ! Naughty

# 56
 Hug newsm78
Защо сте се хванали за акушерките на Митев и Анчев. Ограничени са но все пак не са с висше образование момичетата. Нищо,че много им порасна работата особено на Валентина откакто стана и операционна акушерка и работи при Митев. Простотия...Митев е добър диагностик, понякога вика и прави забележки за глупости. Е когато си раждах първото дете не беше такъв. Жалко ,че не го познавате преди 7 години бе внимателен, точен, живееше с проблемите на майките. Сега е като другите - за пари прави всичко, Все бърза и претупва прегледите, а оная стои като кокона в кабинета. Реши ми проблем с ранички но сега пък имам миоми - пак ще е той.Няма по добри от Митев и Анчев. newsm78.

# 57
 Money #2gunfire
Митев наистина е добър професионален диагностик. Не греши при ултразвукова диагностика и уточни ли диагноза при преглед това е. Всеки доктор взема скъпо и в Габрово и в Пловдив така е. Прегледа в Пловдив на 4Д е 70лв. + 25 лв. цитонамазка и преглед. Общо 95 лв. Така, че момичета това е навсякъде - важен е само крайния резултат. На мен Митев ми реши проблем с извън маточна бременост - навреме и успешно. Доволна съм. Колкото до акушерката му наистина я познавам макар и бегло , съгласна съм, че е като статуя, безчувствена и знам от бременни приятелки, че не и провървя с кабинета за бъдещи майки който си беше открила при Митев. Значи преценките ви са правилни за нея. От нея нищо не зависи така, че аз ще продължавам да си ходя при Митев. Не съм ходила откакто си е взел нова апаратура. Вие ходихте ли? Как е ? bowuu  bouquet  bouquet

# 58
  • Мнения: 245
Здравейте момичета,

Защо толковамного злоба и неверни слова????????

какви  тези изказвания....без упойками заши 13 шева......ами ти се радва, че детето ти е родено живо и здраво ..... и то при един отличен лекър......а не се оплаквай за това колко шева имаш......човека не мже да те пусне да си ходиш разкъсана.....защо си му неблагодарна....аз не разбрах....?????

Искам да изкажа личното си мнение и впечатление от лекарите и акушерите в РО Габрово.
Не съм от Габрово и дълго време се чудех при кой гинеколог да отида ..... попаднах при най-добрият в Габрово д-р Митев.
След известно време опити да забременея, се оказа, че имаме проблем, за който ни насочи д-р Митев, след като се установи проблема и от клинкината на д-р Щерев ни казаха, по естествен начин може да нямате деца.....при посещението си при д-р Митев, той излезе с мен и мъжа ми отидохме в кабинет до неговият и проведе с нас....как да кажа....разговор...който помня и до днес....разговор, който  ни даде много сили.Искам да Ви кажа, че не съм се чувстваал по-комфортно при никой друг гинеколог.
Внимателен, всичко обяснява, на всички те ти въпроси отговаря....а повярвайте ми аз имах много.
Но аз съм на мение, че човек когато има въпроси трявба да пита.....а не да очаква доктора да предположи кои  какви въпроси има, за да му отговори, както казаха някой тука....че не разговаря.....ами не той разговаря дори много разговаря и обяснява....само че вие трябва и да питате.....
Той е човека на който благодарение моя приятелка има две деца живи и здрави, след куп предишни грешки на други лекари.....според който тя няма да има спобствено дете.
Той слдеше и моята бременност...обяснявал ми е всичко, информирал ме е....но съм питала....защото човекът...има десетки пациентки....той мож да пропусне някога да каже нещо....но който е заинтересован пита.....и да ви кажа....в моята чана никой никога не е гледал....колкото си струва си плащам.
Извинета но всеки труд се заплаща.....а това тяхното е повече от труд....те отговарят за живота ти, отговарят за живота и на детето ти....извинете ме но вие сте цинични.....
Хората който се грижат за живота ни и го спасяват всеки ден....лекари, медицински сестри, акушери.....хей тия хора работят в нечовешки условия в България....дайте да говориме реално.....плаща им се малко , работят като идиоти....и след това ние сме недоволни.....
За какво сет недеоволни....сърдете са на други не на лекарите....
Имах тежко раждане и благодарение на д-р Митев и Валентина детето ми сега е живо и здарво, благодарение на бързата и професионална работа, както и на д-р Рафики(неонатолог).....така че аз не питах доктора колко конеца шие.....а се радвах, че с Валентина Василева успяха да спасят детето ми и сега е живо и здраво, благодарение на професионализнма и дорбата работа в екип.

Незнам за коя е акушерка в кабинета на д-р Митев пишете вие, че стой като кокона,там има само една акушерка, която е изключителен професионалист и човек, която е отишла на работа, за да работи, тя не е кокона и не гледа през хората, тя е усмихната мила и много позивитвна личност, която е удоволствие да познаваш и да общуваш. Тя се е вълнува с пациентите, но нали разбирате че не може да показва емоциите си глансно и негласно пред всеки....но тя е жена радва се с всяка бременност, плаче с всеки проблем .....макар и да не виждаме ние пациентите това.....това остава в главата , пред погледа и и кой знае тези хора колко безсънни нощи имат....защпото някой от нас има проблем....кой от вас тук знае?

За кабинета както вие го наричате в помощ за бъдещи майки....всъщност е едно прекрасно дело....това е училище за бъдещи родители, което е нещо прекрасно на фона на Габрово. Аз посещавах това училище и искам да ви кажа, че моментите прекарани в него, беседите, атмосферата и хората там...ме подготвиха позитивно не само за раждането.....а за това че създаването на нов живот е себеотдаване.... . Там видях както е да си акушер.....това не е професия мили дами .... това е призвание.....тези хора живеят с това преживяват го всеки ден.....те не броят конците.....те се радват на успешно завършилото раждане, на здравите майки и на здравите бебета.....те понякога в родилна зала могат да се държат строго, но това е за ваше добро и за доброто на бебетата ви.....повярвайте ми ако не им пукаше за това което правят....нямаше да ви упрекват, че не напъвате.....те искат вие и вашите деца да сте добре и здрави.  Валентина и Светлана говорят с такъв трепет за всичко свързано с бременността , раждането и грижите за бебето, че аз незнам как може човек да каже, за тях нещо лошо. В тях има толкова професионализъм и чувства, че дори ние не можеме да оцениме. И всичко ова е за нас....жените....брменните, родилите, майките.....за да можем да бъдем полезни на себе си и на децата си....те го правят за НАС.
И това, че не е провървяло пак е лъжа....в момента се проучва и се усъваршенства всичко, за да може Валентина и Светлана да са максимално полезни, да могат да създадът необходимият комфорт и услуги за бъдещите майки.

И моля тук разни случайни гости не говорят на едро за хора, който не познават....и хора който не оценяват....не може професионализма и отдадеността на хората да се потъпква така с лека ръка.
Не падайте толкова ниско....заради два конеца....или това, че някой ви е казал с малко тон да напъвате.....да обърквате представата на хората за това кой какъв е....

Моля всички бъдещи майки.....абстрахирайте се от конците...и....всичко това което се говори кой гледа в чантата и кой не  такива неща дето се пишат тук....това не е далеч най-страшното.....фокусирайте се на професионализма и опита, за да са живи и здарви децата ви и вие.

Мислете трезво и не се поддавайте на емоцията!

Аз направих добър избор и въпреки, че не живея в Габрово, ако успея да забременея втори път....бих отишла  на консултации и да родя отново при д-р Митев и Валентина.

И не на последно място....мнения много правилният избор е един!
Не позволявайте оплюванията и злобата да объркват представите ви за профеиоснализъм и добро отношение!

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 17:23 от Flying

# 59
  • Мнения: 2 013
Flying   ooooh!
Аз се радвам,ти не се притеснявай...То оставаше и да не е така...
А все пак знаеш ли в кой век живеем?Или анестезията д-р Митев я няма за нищо.  Thinking
Много ме подразни поста ти.Значи ти можеш да изкажеш мнение,а аз не?!
Темата не е само за положителни отзиви нали така?!
Нито го оплювам нито е злоба.Това се случи с мен и споделям мнението си.
По кротко моля!

Общи условия

Активация на акаунт