Препоръчайте добър гинеколог в Габрово

  • 110 887
  • 319
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 245
Rbaby1

Искам да ти кажа, че има моменти, я който анестезия не може да се използва......ти мислиш ли, че лекаря предпочита да се мяташ, като риба на сухо и да не може да си върши работата както трябва. Помисли ли за това...., а знаеш ли че има случай, в който просто упойката не те хваща.........

Не говориме за положителни и отрицателни постове....ти от кое не си доволна....ти нали знаеш, ще когато родиш може да се наложи да се шие.....мисля си била прердварително запозната....говориме за  добър гинеколог....д-р Митев не е лош специалист с това, че ти е направил 13 шева, както ти казваш без упойка....

Така, че за това говоря аз....не искам никого д дразня, да обиждам с моето изказване, но вие се хващате за дреболии...трябва да се говори за същественото и да се каже истината....ясно е че повечето майки на който им е викано напъвай не напъваш добре и им се е повишавало тон, защото може да има проблем от нейното държание по време на раждането....веднага ще каже....какво лошо отношеие и т.н без да се замисля, защо всъщност някои го прави.....на кой му се вика без причина и .....

Искам просто тук да се казват нещата с истинските им имена, за да може човек, който търси и  има нужда от вярна информация да я намери, а не да пишат по 20 гости, който са влезли да си начешат крастата....
Защото в този форум е пълно с информация, на която ние разчитаме!!!!!!!!!

За това говоря, а не да не се изказват мнения....

И какво по-кротко.....да виждаш някъде агресия???????

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 23:16 от Flying

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 311
Аз съм от Габрово, но от няколко години жевея в София, като бях бременна ходих два пъти при д-р Митев и един път при д-р Анчев. Е ами този д-р Анчев такива глупости ми наговори, така ме изплаши, че добре, че беше д-р Митев да ме успокои и да ми обясни реално нещата. Този д-р Анчев толкова го мързеше да работи, едвам му вадех думите от устата, а бях разбира се на частния му кабинет.Но много съм доволна от Митев, дори в София, където съм ходила на доста различни гинеколози никой не ми е обяснявал така обстойно всичко. Човекът ми отдели страшно много време и ме прегледа обстойно въпреки, че не съм му редовна пациентка. Аз самата се изненадах, че има такива лекари в Габрово.

# 62
  • Мнения: 1 545
Fllying,ти всъщност да не си д-р Митев?
За него наистина нямам впечатления,но мисля,че не ми се и рискува...
А по отношение на дреболиите,за които сме се били хванали в постовете-айде ела ми обясни колко точно дребна е загубата на две бебчета в рамките на по-малко от година заради лекарска немарливост.И колко точно добра гинекология е оня Бейрут в местната ни болница.
Колкото до отношението-човек,който се намира в болница,едва ли има нужда да чува крясъци-стига му неговото собствено притеснение.Няма нужда да му крещи някой,който живее със самочувствието,че държи съдбата ни в ръцете си!
Извинете ме за грубия тон,може и на някой да не му харесва,ама няма как да е друг!

# 63
  • Мнения: 245
menarini ....

Първо както виждаш говоря в женски род....казвам, че съм родила в Габрово, но вече не живея там....на дали съм д-р Митев.....
Аз това казвам, да не се хващаме за дреболии, а това което си казала ти....е найстина страшно и много тъжно....именно за това казвам да се казват нещата с истинските им имена.....не колко е страшно да ти нарпавят няколко шева.....а колко е страшно това което си написала ти.........за да могат бременните майчета, който се чудят къде да отидат да отидат при правилният лекар....не казвам, че доктор Митев е единственият в Габрово, казвам, че това е бил моят избор и за мен е най-добрият....за това споделям менението си за него....

А за болницата....бях там 2 седмици след раждането.....и съм била всеки месец от бременността ми там за по 5 дни....мога да ти кажа....че отношението е много добро....поне такова срешнах аз и много от момичетата с който лежахме в болницата....не казвам, че не може да има лошо отношение....казвам, че аз за времето в което съм била....а то не  е никак малко.....такова не съм видяла.....всички акушерки бяха много мили....идваха постоянно при нужда...непрекъснато ми даваха нови нощници и т.н....всички лекари минаваха на визитация и ти правят преглед....всичко както си му е реда....хигиената на ниво....всеки ден санитарката е идвала по-два пъти да мианва с парцала и да мете....и по 3 пъти да изхвърля кошчетата ....това и в патологията и в родилното.....тоалетните и баните са ремонтирани.......условията са добри.....според мен персонала също....

И пак повтарям писах тук, защото исках тук да с екаже това което е....т.е кой е добър професионалист и кой не.....за да може когато някоя бъдеща майка или жена имаща нужда от гинеколог, като  отвори темата да може да направи правилният избор..........според менеито написани тук.

И както ти си видяла в по-горният ми пост, писах че моя приятелка в Габрово за съжаление е била жертва на лекарско недоглеждане и то за съжаление два пъти.......

За това няма смисъл от грубият тон.....!

Последна редакция: сб, 15 авг 2009, 15:24 от Flying

# 64
  • Мнения: 48
Всеки гинеколог се е специализирал в дадено направление - един в проследяване на бременност, друг в гинекологичните заболявания. Важно е всяка от нас да намери точния специалист за себе си. За съжаление обаче като чуят, че си ходила при друг не са особено въодушевени. С риск да оспамя темата искам да попитам правят ли в Габрово хормонални изследвания?

# 65
  • Мнения: 4
Здравейте!
Искам да попитам за Белошинов? Една приятелка ходи при него напоследък и ми го препоръчва. Някой от Вас ходил ли е при него? Чували ли сте някакви отзиви?
Аз в Габрово на гинеколог съм ходила при Гаравалов, но последния път "бързаше" и не ми обърна особено внимание..... Та сега се чудя при кого да отида.
Благодаря предварително!

# 66
Уважаема читателко на форума,
разбрахме отношението ти за Митев, Валентина и Светлана. Щом не си от Габрово смятам, че епизодичните ти наблюдения не са пълни. Ние не оспорваме факта, че Митев е добър гинеколог  bouquet  bouquet  bouquet, а споделяме преживяно, мнения, впечатления. Всички мои познати са доволни от доктор Митев, независимо от цените и това, че на моменти е по груб.Начина ти на изразяване ни навява на мисълта, че всички тези хвалебствени слова за доктор Митев и 2-те севлиевски акушерки може би са написани от засегнатата страна а именно от Валентина Василева. Аз също с приятелка посех веднъж техния кабинет в апартамента където е под наем Митев и повече не повторих. Не може жена която не е раждала да ти дава препоръки като бъдеща майка.Беседите и разговорите протичаха монотонно , момичетата без желание си репетираха съветите. Рекламираха се продукти за бебета - това можеш да го прочетеш във всеки сайт. Това читателко, не е медицина, не се учи само от книгите. А що се касае , за чаровността и вежливостта на Валентина не ме разсмивай. Joy Joy Joy  Прави са мненията на читателите на форума . Нищо не обмислят в момента  - Валентина и Светлана се провалиха с този кабинет. Те се отказват когато нямат шанс- както и в Севлиево. Като са толкова добри защо не практикуват в Севлиево, има и частни болници и частни кабинети и д-р Ангелов ходи там ами се дотътриха и пътуват всеки ден? Чух Валентина да повишава тон на друга ст. акушерка от болницата, която е с много дълъг стаж , опит и кадърна - името и е Георгиева. Наистина много си е повярвало това момиче . Блондинка какво да се прави newsm78

# 67
Днес бях за първи път при д-р митев, по препоръки от моя приятелка. Не взема толкова скъпо - 35 лв. за преглед, ултразвук, цитонамазка. Бях без направление. Смятам, че цената е поносима. Обърна ми достатъчно внимание. Беше много зает но  това не попречи да отговори на всичките ми въпроси. доволна съм и засега ще ходя при него.Даже ми препоръча за др. път да си взема направление ,за да не плащам. Видях и тази акушерка за която пишете - тя не е руса. Не мисля, че е много разговорлива. Мълчи и стои нищо особенно. Не е от най-учтивите и любезните. Е, каквато и да е - не е доктор , не ми пречи, а дали има там и свои кабинет не знам. Мисля, че съм я виждала и преди в болницата ,но все е с  черна коса. И там ако е същата разбирасе не ми направи добро впечатление. Последното което може да се каже за нея е че е широко скроен усмихнат и доброжелателен човек. Но това е само за Василева , за Светлана в болницата останах с др. впечатления- тя е скромна , тиха и много внимателна. Не ги слагайте под един знаменател. В болницата срещнах добри акушерки - Гатева, Георгиева, Кабакчиева. Лекарите : Ангелов, Митев и Ибрям бяха също изключително грижовни, търпеливи и всеотдайни.  bouquet  bouquet  bouquet

# 68
Хей, днес доктор Митев има рожден ден.
Желая му да е здрав, да бъде все така отдаден на професията си, късмет във всяко начинание, много пари за поддържа професионалното си ниво и семейно щастие! Нека сбъдне мечтите си!
Красимира


  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet


Той е най- добрият лекар гинеколог в Габрово! Весел празник!!!!!!!!

# 69
  • Мнения: 1 545
Какво ще кажете да не се спряга цветът на косата?Не го  смятам за уместно! Peace

# 70
  • Мнения: 1
Здравейте! Искам да ви попитам кого бихте препоръчали за аборт? И как вървят цените в Габрово
Благодаря ви предварително

# 71
  • Мнения: 17
Здравейте на всички недоволни и доволни от Габрово.
Аз съм от София но по стечение на обстоятелствата първото си дете родих в Габрово (живеехме в региона).
След първия си преглед в София (бях още тук) лекарка от студентска поликлиника ми установи бременността и няколко пъти ме попита дали е желана бременността. След това ми каза, че имам двуяйчна матка - след преглед в google се ужасих.
Заживяхме там и позната ми препоръча д-р Ангелов, който ме успокои че нямам двурога матка - за мен един от най-добрите доктори дори и за София.

Той е шеф отделение в Габрово, работи със ЗК в Севлиево и няма право на друго място да работи със ЗК. За това в Габрово не работи със ЗК в частния си кабинет. В момента работи и като втори лекар при секцио в Дряново.
Много добър специалист и трето поколение генеколог. Ходи постоянно на размяна на опит в чужбина и са го молили да стане шеф отделение в Софииска болница (не помня коя) на много висока заплата (над 5000лв). Той обаче не работи за пари ами защото си харесва професията. Съпругата му си има бизнес в Габрово и може би е прав, защото в София всички са много изнервени. Аз успокоих нервите си махайки се за 3 години от лудницата София.

Проблемът е че вероятно ако той ви следи не е гаранция, че ще е в Габрово за вашето раждане, а акушерките проверяват кой те е следил и т.н. както в Габрово така и в София и вероятно ако си протеже на някой, а друг е на смяна е тежко.
Мен лично акушерките ме бяха отписали (на смяна на д-р Ангелов и протеже), добре че акушерката се оказа позната на свекърва ми, която е здравен работник и я познаваше.

# 72
  • Мнения: 245
DeoRgiaG

Първо ти явно си някакъв вътрешен, човек, явно някоя злобна и неусъществена колежка, защото влизаш и се хващах само за Валентина и Светлана....дори във форума влизаш само, като гост за да обиждаш и да покажеш колко знаеш за хората......маи си писла и няколко пъти  по- напред в темата с различни никове, а? ..... Не мислиш ли, че е малко елементарно.....

И да ти кажа....незнам за каква обидена страна говориш и защо пак замесваш Валентина.....защо все тя ти е в устата....явно искаш тука всички да останат с някакво впечатление за нея ли какво....аз не говоря от ничие име....говоря от личните си впечатления и наблюдения и какво от това, като не съм от Габрово....и за какви епизодични моменти гоеориш....говориме за повече от една година....това епизодичен момент ли е....ти колко често си  на гинеколог...щом това са епизодични моменти и ти имаш по-верни впечатления?

И защо според теб говоря от друго име....аз имам впечатления както и ти......само че твойте малко приличат на някаква интрига....вадиш някакви факти...кой кога бил рус, изгонили го от някъде....явно си много вътрешна....ние простите пациентки това не го занеме и не ни трябва да го знаеме.....ние гледаме човека какъв е сега....как се отнася с нас.....поне лично аз....!

Но не спами темата и не обиждай...кажи си мнението по темат, а тя апропо е Препоръчайте добър гинеколог в Габрово  и приключи с това!

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 23:08 от Flying

# 73
  • Мнения: 245
И от мен честит празник на д-р Митев, жив и здрави винаги така отдаден на професията....още дълги години да помагате на пациентките си....!

Благодарим Ви д-р Митев !

Хубав празник и наздраве!

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 23:28 от Flying

# 74
  • Мнения: 4
Някой чувал ли е отзиви за Белошинов?

Общи условия

Активация на акаунт