Черен списък на нелоялни работодатели

  • 180 572
  • 446
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Исках да кажа, че и споменатата банка се вмъква в черния списък, то май не стана ясно. Rolling Eyes

Хаха, голяма съм блейка.
Ама то с тия странни фирмени имена, нищо чудно и фирма Примък да има. Crazy

# 76
  • Мнения: 9 991
"Строително предприемачески холдинг", строителна фирма-ужасяващи мошеници. Не плащат с месеци, отношението е ужасно, налагат глоби за щяло и не щяло, ужасно текучество на персонал във фирмата. Не се полъгвайте!!! Имат и хотел на морето - Зорница сендс, същото се отнася и за там.
А теб като те знам колко си работлива малииииии,не е истина ,преди да почнете да плюете се замислете за какъв чеп ставате ,на всеки е лесно да говори против работодателя си ,като гледам някои от вас колко коментара имате сигурно по цял ден висите в форумите а работата ,тя е за маймуните newsm78,ако работодателите имат форум за своите служители колко са работни ,крадливи ,безотговорни,цялото Интернет пространство няма да стигне ,замислете се newsm78

Не сме били работливи българите newsm78, ами ще цитирам '' Кулинарно не задоволена биологична единица отказва да изпълни фолклорен елемент''. Кой както иска да го разбира.Да вмъкна : ''Шефа ми плаща колкото да не умра от глад, аз работя колкото да не заспа''- по ясна и да искам не мога да бъда.

# 77
  • Мнения: 75
Дайте , мнение за Райфайзенбанк?
И позицията касиер по-точно.

# 78
  • Мнения: 337
lara posh,Незнам за касиер, но за кредитен инспектор е 400 лв, доколкото аз знам. Касиера едва ли е повече, но не претендирам за 100 % актуална информация. Peace

# 79
  • Мнения: 75
cotton4e ,благодаря все пак.

# 80
  • York
  • Мнения: 826
Дайте , мнение за Райфайзенбанк?
И позицията касиер по-точно.

До преди 3 месеца касиера получаваше около 380 лв във Варна.   #Crazy

# 81
  • Мнения: 278
Дайте , мнение за Райфайзенбанк?
И позицията касиер по-точно.


моя приятелка дава техни кредити в големите магазини - за 16 раб дни около 350/380 лв

# 82
  • Мнения: 2 070
Jimmy`s  #Cussing out
без договори за служителите
осигуровки на минималната заплата за управителите
право на отпуска 14 дни в годината
смени по 16 часа ако си по-мекушав и им влизаш в положението   ooooh!
задължен си да ходиш на оперативки но не ти се заплащат
има и още .........

# 83
  • Мнения: 7 002
Стига бе, Калака.
А като гледам брошурките, които раздават, направо да му се прииска на човек да си сбъден детската мечта да продава сладолед.

# 84
  • Мнения: 4 447
Ellito,нека запазим добрия тон във форума ,все пак това е бг-мама ,аз  също не работя там ,напуснах по собствено желание ,имах по добро предложение за работа,виждам че продължаваш да обиждаш и държиш арогантно,не си се променила много ,аз изказах личното си мнение за теб ,или поне това което си ми направила дакато сме работили заедно ,нищо лично ,жива и здрава и успех в живота  bouquet

Последно??

И моля, личното мнение на ЛС (лично съобщение).

# 85
  • Мнения: 2 070
Стига бе, Калака.
А като гледам брошурките, които раздават, направо да му се прииска на човек да си сбъден детската мечта да продава сладолед.

Joy
е аз я сбъднах   Wink
абе българска му работа  Rolling Eyes
както казват там няма незаменими хора  Close
ще дойдат нови и тях ще изцедят.....всичко се повтаря

# 86
# 87
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Сестра ми ходи там на интервю, но дали изобщо започна, не помня, но беше адски разочарована.

Моите впечатления са от обслужването - 1 час, докато ми вземат поръчката, 1 - докато я донесат и още 30 мин. докато платим сметката. Crazy Самото ядене беше 10 мин.
И като се огледа човек, как няма да е такова обслужването - 2 етажа се обслужват от 1 сервитьорка, която прави и сладоледите. Готвачката прави гофретите, палачинките и шейковете и играе от време на време също сервитьорка. #Crazy
Ако можеха сладоледите сами да се слагат в чашите и да ходят до клиентите, сигурно изобщо нямаше да наемат персонал в тези заведения.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 10 493
АВТО-ХИТ
Работила съм около 4 год. в тази фирма имам осигуровки за година и половина,на минималната работна заплата разбира се.Вечния лаф "незаменими хора няма".Работиш по цял ден и през ноща получаваш стока по никое време.Плащаш си и хартията на принтера Crazy.Заплатата ти уж е процент,а като се качи оборота,започват да ти удържат пари за коледна премия Sunglasses,които така и не видях.

# 89
  • Мнения: 2 070
Готвачката прави гофретите, палачинките и шейковете и играе от време на време също сервитьорка. #Crazy
това е управителя    Sick

Общи условия

Активация на акаунт