Русенските ДБМами отново в акция 2

  • 18 661
  • 509
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 942
200 лв. не са малко. Все пак толкова са дали редно е да кажем колко са дарили.

# 16
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Утре ще се се обадя на Илия Деведжиев за среща и на директора на дома в Брестовица и ще пиша какво сме се разбрали. Grinning

# 17
  • Мнения: 395
Силве днес се разбрахме за дарителите да има отделни покани, както и отделни грамоти. Парите ще ги съберем предварително, като ще им връчим поканата за съответната сума,която сме дарили. По време на карнавала ще им бъдат връчени и специалните грамоти. Освен това за всички деца ще има грамоти.
Можеш да питаш и за плакатите. За момента се спряхме на 70бр във формат А3- цветни.


Както Силвето каза можем да си направим файл, на който да сложим умален плаката. Така на един лист А4 ще се съберат 4 флаера и всеки да си принтира/копира някакво количество, което евентуално да даде на познати/приятели/ да остави в детска градина. Така де на мен би ми било по-лесно и някак си е по-пригледно да дам на съседката си една такава малка брошурка, отколкото да и напомням 5 пъти часа, мястото, датата....
Но да натоварваме общия бюджет вече става много мисля...така, че на доброволни начала, който е съгласен Simple Smile

Последна редакция: нд, 10 фев 2008, 20:59 от peonia

# 18
  • Мнения: 706


Никъде не намирам снимки от карнавала на варненки,искаше ми се да почерпя идеи за това с какво да облека моя син/че и себе си  Mr. Green/
да прехвърля и тук този сайт с идеи за костюми.А откарнавала на варненки търси албума на Malena,но освен нея др.впечатляващо нямаше.Бяха масово с купешки костюми.
http://www.partyhouse-bg.com/customes.php?idtypecostumes=1

# 19
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Ето снимки от Варненския карнавал http://scorpionche.multiply.com/photos/album/14
  на това съм се спряла за моя бяс любим http://scorpionche.multiply.com/photos/album/14#77

# 20
  • Мнения: 541
момичета ами ние ще се маскираме ли?

# 21
  • Мнения: 6 618
http://kinderbutt.erwinmueller.de/eshop/produkt_ansicht.php?db_s … %7C%7C&ss_n=3 Да поръчам ли едни такива боички за рисуване?

# 22
  • Мнения: 946
бРАВО на Деси за темата и на Пеония,че е помогнала   bouquet

# 23
  • Мнения: 758
Привет и от мен
Браво дами страхотна работа сте свършили.
Деб, ако искаш пиши на лични да се разберем тези дни да се видим с теб и да обсъдим въпросите с печата. А и ще попитам на едно място за печат на плакатите.

# 24
  • Мнения: 141
Привет, момичета!

Имам въпрос - ако някой желае да дари сума, как да го направи?
Освен със закупуването на билет за карнавала, разбира се.

И още - ще има ли някакъв плакат, който смятам, че мога да закача някъде, така че да е достъпен за повече поканени. Устройва ме да го получа и в електронен вид - мога аз да го разпечатам.

Успех!

# 25
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Снежина, за какво дарение става въпрос? Ако е за спонсорство може да се дадат на някоя от нас, например Деси, като после ще бъде издаден съответният документ за дарение. Иначе на самия карнавал ще има кутия за дарения.
Плакатите все още се изготвят. Имам да нанасям някои корекции, после ще ги дадем за печат и след това ще ги разпространим. Ако искаш кажи къде предлагаш да сложим, а ако е някое по-специално място ще ти дадем на теб, ти да го сложиш.
Билети ще продаваме ние на близки и познати, на близки на близки  Crazy и т.н. Също така ще се продават и на място. Ако желаеш да закупиш предварително се свържи с някоя от нас, в зависимост къде живееш/работиш. Аз мога да ти дам ако си някъде из Възраждане.
Благодарим ти за внимането  Hug

# 26
  • Мнения: 2 035
val_stef ако можеш би ли променила линка върху банера за да се отваря новата ни темичка Simple Smile


Ето заповядайте  Hug



Деб
, дала съм си кю-то и скайпа на ани4ka, ако има нещо може да ми пишете и на лични  Peace Ще предложа и на всички мои познати мами билети за карнавала, дано да се съгласят все пак  каузата си струва    Hug

# 27
  • Мнения: 141
Силве днес се разбрахме за дарителите да има отделни покани, както и отделни грамоти. Парите ще ги съберем предварително, като ще им връчим поканата за съответната сума,която сме дарили.

Останах с впечатление, че дарение може да се направи и предварително.

Работя в голям офис с много мами и си мислех, че може да сложа плакат там, а също и в някои фирми наоколо. Мисля, че разпознах една мама от форума от нашата дескта градина. Ще следя темата и когато са готови плакатите ще се обадя да взема 2-3бр.

# 28
  • Мнения: 541

Деб, ако искаш пиши на лични да се разберем тези дни да се видим с теб и да обсъдим въпросите с печата. А и ще попитам на едно място за печат на плакатите.
маги трябва всички от групата да се видим и да си разпределим задачите защото сега ми се струва че май деб се е нагърбила със всичко

# 29
  • Мнения: 1 287
Привет, момичета!

Имам въпрос - ако някой желае да дари сума, как да го направи?
Освен със закупуването на билет за карнавала, разбира се.

И още - ще има ли някакъв плакат, който смятам, че мога да закача някъде, така че да е достъпен за повече поканени. Устройва ме да го получа и в електронен вид - мога аз да го разпечатам.

Успех!

Желаещите да дарят суми извън закупуването на поканите,могат да го направят на място - ще има дарителска кутия.А ако сумата е по-голяма,можете да се свържете с някоя от нас.Ще ви се издаде свидетелство за дарение.
А за плакатите,ще има,разбира се.Следи темата,когато са готови,свържи се с нас,за да получиш няколко,които да резлепиш,където сметнеш.

По-следващата неделя ще имаме среща.Заповядай и ти при нас!

Общи условия

Активация на акаунт