Ах, това кафе...

  • 2 652
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 71
Страхотни сте, такава надежда ми вдъхвате  txtloves И аз не вярвам, че като спреш да мислиш за това и чудото ще стане. Братовчедка ми на 31 забременя след 2 годишни опити и ми каза: като много много искаш нещто - то се получава.
Ние пробваме от 6-7 месеца и като му дойде времето ще стане.
 Имам болки ниско долу, гърдите ми са супер чувствителни и днес ми се появиха няква 2-3 петна на лицето, не знам дали имат връзка ама се шегувам с мъжа ми че или съм бременна или много тежко болна.  Hug късмет на всички

# 16
  • София
  • Мнения: 1 946
Ще стискаме палци до датата на теста.  Hug

# 17
  • Мнения: 2 171
Мериголд, стискам ти палци да си забременяла точно този месец Praynig.

По въпроса за кафето - с първата ми бременност изпитвах непоносимост дори само към мириса на кафе, не можех да вляза в заведение или да мина покрай кафе машина Sick. С тази бременност все още пия кафе, макар и да се ограничавам до едно на ден. Пие ми се и ми става зле, ако не пия. Така че не само е много индивидуално,  а и няма две еднакви бременности дори и при една и съща жена Peace.

# 18
  • Мнения: 551
Мериголд кога НЕчакаш,за да знаем да ти стискаме палци PraynigЩе чакаме да ни пишеш

# 19
  • Мнения: 71
oh Gevi82 като чака човек така бавно минават дните , иначе към края на месеца се надявам да Не ми дойде (изобщо следващите 9 месеца хич да не идва)  Praynig

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
При първата ми бременност кафето ми се беше отвратило, да. Но си пиех поне по едно на ден заради кръвното.
Вторият път ни кафето, ни цигарите ми се отвратиха. Нито твърдия алкохол, дискотеките и екстремните изживявания  Crazy  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт