Къде да празнуваме деня на влюбените?

  • 1 782
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 246
Ние ще сме в Капучино с компания от още няколко двойки, след вечеря в ресторант, на мен ми харесва там, мястото е ново, приятно и хубаво, музиката е лек, ненатрапчив хаус, а и до него точно е Соло - там е ретро. Laughing Много весело и приятно изкарване на всички  Peace

# 16
  • Мнения: X
Ние решихме да празнуваме в къщи, ще си поръчаме пица, а аз ще направя торта. Ще пропуснем тази година лудницата по заведенията и тълпите тийнове с балончета и по една роза .   Peace Laughing  Laughing
А когато си влюбен, за теб всеки ден е празник.  txtloves

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 02:19 от Анонимен

# 17
  • Мнения: 966
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Аз не съм католик. Има къде къде по приятен празник Трифон Зарезан, ще си гледам телевизия с чаша вино в ръка.  Grinning Grinning Grinning

# 18
  • Мнения: 5 647
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Аз не съм католик. Има къде къде по приятен празник Трифон Зарезан, ще си гледам телевизия с чаша вино в ръка.  Grinning Grinning Grinning

Така е. И аз съм на този принцип. Никога не съм обичала Св. Валентин, особено пък като започнат да се превъзнасят кой къде ще ходи, какъв подарък ще купи. Ужас.

# 19
  • Мнения: 292
Абе хора вие се побаркахте  #Crazy !!! Вместо всеки ден за вас да е като ден на вЮбените  newsm51 , вие ходите да празнувате некакви си католически празници. Що не празнувате и рамазан или рамадан или както там се казва (нишо против мЮсулманите  Peace).

# 20
  • Мнения: 600
Абе хора вие се побаркахте  #Crazy !!! Вместо всеки ден за вас да е като ден на вЮбените  newsm51 , вие ходите да празнувате некакви си католически празници. Що не празнувате и рамазан или рамадан или както там се казва (нишо против мЮсулманите  Peace).

побЪрквам
вЛюбен
нЯкакъв
'що
ниЩо
мюсЮлманин

 Rolling Eyes

ползвайте спелинг чек, дори и по празници

Общи условия

Активация на акаунт