МАЙчета 2005 (105)

  • 20 312
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 076
Добро утро,
Теа цяла нощ поддържа висока Т, а от сутринта повърна 2 пъти, като първият път много се уплаших - със ставането се закашля и повърна нещо абсолютно черно, направо като съсирена кръв... а нищо с такъв цвят не е яла, само малко пилешка супа вчера...
После й дадох цяла чаша с кисело мляко - моя грешка - с последната лъжичка повърна на фонтан. Дано не повръща повече, че как ще пием лекарства, не знам...
И аз с еразболявам, цяла нощ ме тресе и изпих около 900 парацетамола. Много е тъпо, най-близката аптека е на 15 минути, мислех, че си имам всичко, но сега ако продължи това повръщане.... защо няма аптеки с доставка, значи...

Биренка, не, не винаги с АБ, а както Диана е писала - винаги при УНГ проблеми и кашлица. Аз винаги й давам - наистина намалява секретите.

Диана, чудесна идея, трябва да взема да снимам и да кача, учителката ни ги събира в една папка и ни ги дава, каот станат много, има страшни попадения. Последното е таралеж от картоф, набучен с клечки за зъби Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 2 437
Мартеа, дано бързо ви мине! Има аптека със доставка по домовете и то денонощна! Сега ще пусна търсачката да изровя къде беше написан телефона. Аз съм поръчвала от там

Значи, аз съм поръчвала от Фармател тел. 962-22-22, а другите, които изрових пак от там са

Аптека: "Алби" - Албена Маркова
Адрес: ул. "Кюстендил" 66; (до пазар "Красно село")
Телефон: 58-16-76
Раб.време: 8-20 ч., събота 10-19 ч., неделя: 10 - 19 ч.
Работи на официални и национални празници 10 - 19 ч.
Лекарствена информация. Приготвяне на лекарства. Отлично заредена с лекарствени препарати, билки, санитария, козметика, хомеопатични препарати. Изпълнява зелени рецепти. Експресна доставка на лекарства - до 2 часа. Ниски цени.

Аптека: "Хапче"
Адрес: бул. "Цар Борис III" № 10
Тел.: 953-17-06
Раб. време: 7:00 - 22:00 ч., събота и неделя 9:00 - 19:00 ч.
10% отстъпка за пенсионери; Експресна доставка на скъпи лекарства - до 2 часа; Всички видове лекарствени средства, билки, санитария, козметика.

Аптека: "М-33"
Адрес: ж.к. Надежда 1, бл.151, вх.А
(зад VIII поликлиника)
Телефон: 836-23-72
Раб.време: 8.30 - 20.30 ч.,
събота и неделя 8.30 - 20.30 ч.
Богата гама лекарства, санитария, хомеопатия, билки, козметика, детски храни. Доставки по заявка. Работи с НЗОК.

Аптека: "Сънифарм"
Адрес: Надежда 3 бл. 322
Телефон: 936-07-35
Раб.време: 8.30-20 вкл.събота и неделя
Санитария, вносна козметика, детски храни и принадлежности. Изготвяне на лекарства. Доставка по поръчка. Изпълнява рецепти на НЗОК.

Община Слатина

Аптека: "Гинека"
Адрес: ул. "Коста Лулчев" и ул. "101" № 5
Телефон: 73-27-04
Раб.време: 9-19 ч., събота 10-14 ч.
Лекарства, козметика, билки, санитария; Експресни поръчки, вкл. и по телефона. Ниски цени - отстъпка 5%.

# 32
  • Мнения: 4 076
Благодаря Диана!
И на Гуш също, че ми се обади, тя също ми каза за тези Фармател... вече ми е по-сигурно, ако нещо се наложи....

Теа е много отпаднала, сега хапна 1/8 сандвич - буквално 3 хапки, супа вече ме е страх да дам, давам й вода със сламка - по 10 мл през 10-15 мин., за да не повърне. Ходи до тоалетна, и то черно, чудя се какво е това чудо, че нали и черно повърна, явно някаква реакция към лекарствата... Много е гаден тоя грип...

# 33
  • София
  • Мнения: 2 437
Мартеа, ако е черно звъни на педито да кажеш. Ама бързичко. Може нищо да не  е, ама може и да е нещо опасно.

# 34
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Мартеа, ако е черно звъни на педито да кажеш. Ама бързичко. Може нищо да не  е, ама може и да е нещо опасно.


Уф, и аз така мисля  Peace И повърнато, и изакано  Confused

# 35
  • Мнения: 4 076
Благодаря момичета, обадих се, каза, че не е притеснително, може стомахът да е раздразнен, да се е спукал малък кръвоносен съд и черното повърнато да е точно това, което си мислех - съсирена кръв. Да е дало отражения и в акото. Сега трябва да видим дали ще продължи повръщането. Теа има Т, но е под 38 и за моменат не давам лекарства, че ме е страх да не й раздразнят стомаха допълнително. Ще видим...

# 36
  • София
  • Мнения: 2 437
Мартеа, аз за да не те плаша, ама ти си си знаела  Simple Smile Хвани разликата във времето м/у повърнатото и акото. И дано не продължи.
За лекарства...не знам. Панадола уж е щадящ за коремчето, но дано не вдига повече темп.

Пфу, как ме изплаши с това черно повръщане и акане. Дано не продължи, ей!  bouquet

# 37
  • Мнения: 2 407
Аз ви черпя виртуално,имаме годишнина newsm64 beer3 Wine Glass  smokeuu
Бяхме на вечря тримата.Изкарахме чудесно.
И Ники има в градината Дея,надува ми главата всеки ден..
Всички болни,бързо да се оправят.

# 38
  • Мнения: 2 407
Дианче ще се включим в албума!

# 39
  • София
  • Мнения: 2 437
Леле, Kamij , зло да ви забрави  Hug Много да сте щастливи, много да се обичате и само хубави неща да се случват в семейството, което сте създали  Hug  bouquet

А ние на 15-ти имаме годишнина от годежа и Павката става на 1 годинка  Flutter

Ех, много сте неактивни. Викам да закрием темата, имаме кю, имаме си телефоните и толкоз  Crossing Arms

# 40
  • Мнения: 4 076

Камиж, честито!

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 22:41 от мартеа

# 41
  • Мнения: 1 101
Е,стига сте де... Hug Аз не знам влизам ли в бройката на тия " 2-3-4 шматки", ама наистина откакто започнах работа разредих глупостите тук. Ама като на работа нямам нет, а съм по 12 часа там, как да пиша newsm78 Иначе всеки ден влизам, когато съм на работа като се прибера, компа веднага се включва. А когато не съм поне по 5-6 часа прекарвам на него. Ама като няма какво да пиша. Усещам, че пиша глупости, които вече никой не чете, така че .....поне да не запълвам пространството с глупости Mr. Green Макар че, както се вижда, като съм си вкъщи, пак си плямпам, пък нищо че никой не ме чете Crazy Laughing

Семейният съвет реши, че в събота пътуваме към Софето. Дребен е доста зле с тия обриви ( отново). Вече няма хъка-мъка, най-голямата ни пречка е финансовата страна на пътуването да София (като приемем, че прегледа ще ни е безплатен, ако минем по ЗК). Но лошото е, че едва ли ще се разминем с едно ходене. Вероятно ще пътуваме поне няколко пъти, ако някой се наеме да ни помогне там. А от къде да изкопаем пари за тези пътешествия, а и кога като аз съм на работа newsm78 ooooh! Tired

# 42
  • Мнения: 948
Добър вечер!

Пак много болнички.На всички пожелавам бързо оздравяване! Praynig
Вали все още продължава да кашля.Водих го на лекар, прегледа го - гърдичките му са чисти.Изписа ни Флавамед.Аз обаче всяка вечер мажа гърдичките и гърба с Хустагил маз.Определено се усеща разликата.
Виждам, че коментирате къпането.Ние продължаваме да се къпем всяка вечер, като косата мием 2-3 пъти през седмицата.Опитах да разредя къпането, но дребен беше на друго мнение - търси си го и това е. Flutter
Пропуснах да напиша, че и ние записахме Вали в детска градина.
Камиж, честита ви годишнина!Много любов и занапред!  bouquet

Лека и спокойна вечер! Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 1 101
Ксения, преди няколко нощи ви сънувах с Вали. Срещнахме се в Морската и отидохме на плаж, дребните бяха големи приятелчета Grinning Тази година  няма да видим морето и вас  Cry  Бързо оздравяване на Вали!

Ками, честита годишнина! Hug

# 44
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Камий, бъдете много щастливи и се обичайте.  bouquet
Мартеа, как сте? По-добре ли е Теа?
Дианче, да ги нямаме такива закриванки. Аз къде ще чета. Нямам какво да пиша, но си ви чета.
Ксения, и аз мажа Ивчо с тая маз и мисля, че има ефект.
За къпането, за срамотите, но се къпем веднъж седмично. Жилището ни е както беше описала Дианка тяхното преди парното. Просто в тоя студ ме е страх с тия болести дето нямат край при нас да не направим някоя беля. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт