за мамите от ПЛОВДИВ 13-Мартенски благотворителен базар

  • 13 793
  • 280
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Каспър , четвъртък, петък е базара, а понеделник ходенето в Зелениково. За това ако може да се направи уговорката за вторник или сряда ще е най-добре.

# 76
  • Мнения: 511
Супер сте момичета!

Ще се опитам да дойда в Наречен и Зелениково. Имам детски дрешки от една близка да ги донеса на дечицата.

# 77
  • Мнения: 6 206
Вторник няма да е, защото съм в София, пък и децата от Мария Луиза имат рисуване във вторник.
Сряда ще гледам да е и дано стане.

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 2 211
 Днес с Момчи приготвихме 360 мартеници за базара, избрахме от всички видове по 10бр достатъчни ли ще са ? newsm78
Това са страхотните мартеници от vst80 414бр


javascript: ClipBoard('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=221282');

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Напомням за утрешното ходене в Наречен. До тук желаещи сме: аз, Тони, Поли, Бистра и нейни приятелки. Мисля че 2 коли са напълно достатъчни. При Бистра има 2 места, Тони ще дойде да вземе мен, така че и при нас ще има 3 места. Ако искате може да се чакаме 9.15ч. пред нас, за да може който иска да си остави колата тук и най-късно 9.30ч. да сме тръгнали.
За децата сме подготвили банани, мандарини, сокчета, книжки, мартеници, дарението от Конвой и 1 чанта с лекарства.

# 80
  • Мнения: 484
Аз съм на линия за утре, ще бъдем двете с ва с нашат кола - при нас има място за 2 човека. Взела съм 20 мартенички, дано успея днес да взема още. Кажете само в 9.30 ч. срещу мебелна къща ли трябва да бъда?

# 81
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
9.15 пред mili
зад евмолпия

# 82
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
аз ще ви 4акам направо на мебелна къща в 9.30, 4е ми излезе една работа
ние сме 2, място има,
да направим разпределение предварително, за да се разберем, ако трябва да вземам някого
ама като гледам вси4ки сте of

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Моята приятелка ще дойде да ме вземе от нас в 9,15 и тръгваме към Милена. В моята кола сме 3ма, но място няма заради багажа и столчето, което ме мързи да свалям  Embarassed Моята приятелка ще е с неин приятел румънец, който и е дошъл на гости за няколко дни, нали няма проблеми?

# 84
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
Моята приятелка ще дойде да ме вземе от нас в 9,15 и тръгваме към Милена. В моята кола сме 3ма, но място няма заради багажа и столчето, което ме мързи да свалям  Embarassed Моята приятелка ще е с неин приятел румънец, който и е дошъл на гости за няколко дни, нали няма проблеми?
Кви проблеми  Shocked
Никой нишо друго не е писал, да разбирам 4е ще ви 4акам на мебелна къща

# 85
  • Мнения: 606
Здравейте , момичета!

Не съм ви забравила, но работата ме е натиснала много яко.
Но на базара ще мина да си напазарувам мартенички.

Миленче, ако има някога нужда от парички, просто ми пиши на ЛС, поне с това мога да помогна.

Снощи като гледах "Великолепната шесторка" така се развалнувах и плаках- от мъка ли, от радост ли - не мога точно да го определя...
Особено накрая като дадоха кадъра с децата от дома в Могилино, това ме довърши- милите дечица...

Нека да си пожелаем да има повече добри хора, които да помагат на тези деца.

Поздравление и на всички вас, които представяте движението в домовете. Прекланям се пред вас. Бъдете здрави и нека Бог да ми помага.
Желая лек и ползотворен ден!

# 86
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
Снимките от Наре4ен, паролата сещате се  Simple Smile
За съжаление видяхме само едната група

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=221610
 
Ква съм бърза, а !!!

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Браво  mom4i , наистина си много бърза. Аз току що се прибирам, грабнаха ме от вратата.
Да дам и отчет. Днес при децата бяхме аз, mom4i с нейна приятелка, mamaT и  bugaboo . Порадвахме се само на най-малките, понеже другите ги сварихме да излизат на разходка. Изчакахме ги да се върнат и ги зърнахме за 5 минути, но трябваше да тръгваме, тъй като децата сядаха да обядват вече.
Занесохме им следните неща:

Лекарства на стойност 62.90лв.
Банани и мандарини на стойност 35.98лв.
Сокове на стойност 22.58лв.
Хигиенни консумативи от фирма Конвой на стойност 100лв.
Книги
Мартеници
Играчки
Вафли
Киндер шоколад


# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 2 211
Браво на отбора Peace
Днес купих  камионче за Тошко, пистолет за Митко, 12 колички, 9 бр кофички с лопатки и формички за Зелениково.
Момчи,  я ми пусни  на лични кода, че нещо не мога да влезна
Мили, утре ми е много натоварено, какво ще разберем за базара, че ще и пътувам, фатално ли е ако ги занесем в неделя? Embarassed

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Няма проблем, нека е в неделя. Ще се уговорим допълнително за часа. Ще трябва да подготвим плаката, рекламни материали, касовите ордери и мартеници. Да кажа и за другите.

Семейството което ни помагаше миналата година за мартениците, тази година отново ще ни помагат. Те излизат още утре на пощата и дават едната маса с мартеници на нас. До 27-ми включително ще продават сами, от нас се иска да помагаме на 28,29 февруари и 1 март.

Общи условия

Активация на акаунт