за мамите от ПЛОВДИВ 13-Мартенски благотворителен базар

  • 13 805
  • 280
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Всичко това е подгонвено, само трябва да се занесе!
Още две момичета от София са ми писали, че ще занесат в офиса мартеници до вторник Peace
Ще ти звънна в неделя да се разбереме!

# 91
  • Мнения: 484
Утре къде и в колко часа е срещата за Зелениково? Аз ще се опитам да дойда. Дано най-накрая да успея Simple Smile

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Утре къде и в колко часа е срещата за Зелениково? Аз ще се опитам да дойда. Дано най-накрая да успея Simple Smile
С Доника ще се чакаме пред нас в 9.10ч. и ще тръгнем с моята кола. С останалите срещата е на Лукойл, посока село Труд, точно преди надлеза, след зала Строител. ТРЪГВАНЕ В 9.30Ч. ОТ БЕНЗИНОСТАНЦИЯТА.

Днес с Доника занесохме рекламата и част от мартениците на масата. Легнала маса ще има от утре, така че във вторник, сряда вече трябва всичко да се занесе и да се подреди и да видим за четвъртък и петък кой кога ще може да продава да си направим график.
Това е за сега на първо време:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5225052
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5225054

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Забравих да ви кажа, че трябва да измислим някакъв текст да разпратим на медиите. На първо време ми хрумна това, моля редактираайте:
Втора поредна година Движение на българските майки гр. Пловдив, организира Благотворителен Мартенски Базар. Базара ще се проведе на 28 и 29 февруари пред Централна поща. Ще се продават мартеници, картички и др., изработени от доброволките на движението, майки от форума на БГ мама и децата от  ДОВДЛРГ   "Таню Войвода"      Асеновград. Средствата събрани от базара, ще бъдат разпределени между домовете в гр. Асеновград, с. Зелениково и Нареченски бани.   

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Забравих да ви кажа, че трябва да измислим някакъв текст да разпратим на медиите. На първо време ми хрумна това, моля редактираайте:
Втора поредна година Движение на българските майки гр. Пловдив, организира Благотворителен Мартенски Базар. Базара ще се проведе на 28 и 29 февруари пред Централна поща. Ще се продават мартеници, картички и др., изработени от доброволките на движението, майки от форума на БГ мама и децата от  ДОВДЛРГ   "Таню Войвода"      Асеновград. Средствата събрани от базара, ще бъдат разпределени между домовете в гр. Асеновград, с. Зелениково и Нареченски бани.   

Ще си позволя да редактирам  Peace
За втора поредна година Движение на българските майки - гр. Пловдив организира Благотворителен мартенски базар. Базарът ще се проведе на 28ми и 29ти февруари в Пловдив пред Централна поща. Ще се продават мартеници, картички и сувенири, изработени от доброволките на движението, майки от форума към www.bg-mamma.com и децата от ДОВДЛРГ "Таню Войвода" - гр. Асеновград. Средствата, събрани от базара, ще бъдат разпределени между домовете за деца лишени от родителска грижа в гр. Асеновград, с. Зелениково и Нареченски бани.

Утре ще донеса и мартеничките, които са в мен и кошничките.

# 95
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 859
За втора поредна година Движение на българските майки - гр. Пловдив организира Благотворителен мартенски базар. Базарът ще се проведе на 28ми и 29ти февруари в Пловдив пред Централна поща. Ще се продават мартеници, картички и сувенири, изработени от доброволките на движението, майки от форума към www.bg-mamma.com и децата от ДОВДЛРГ "Таню Войвода" - гр. Асеновград. Средствата, събрани от базара, ще бъдат разпределени между домовете за деца лишени от родителска грижа в гр. Асеновград, с. Зелениково и Нареченски бани.
Освен в Пловдив има ли базари за мартенички в други градове? Искам да пусна съобщение в блога си.

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Бу, доколкото знам другите градове ще правят Великденски базар, а Русе благотворителен карнавал. Ще попитам за всеки случаи и ще ти пиша допълнително пак.

Днес бяхме в Зелениково. Видяхме децата, порадвахме им се. Почерпихме ги банани, вафли. По късно ще пиша по подробен отчет, че сега отивам на работа.

Направихме и график за базара.

# 97
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 859
Бу, доколкото знам другите градове ще правят Великденски базар, а Русе благотворителен карнавал. Ще попитам за всеки случаи и ще ти пиша допълнително пак.
Мили, така е ок. Щом не знаеш, явно няма да има точно Мартенски. Пускам Simple Smile

# 98
  • Мнения: 2 577
Момичета, успешен базар ви желаем! Hug

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета, успешен базар ви желаем! Hug
Благодирим ви Hug

Занесените неща днес на децата са:
Хигиенни консумативи от фирма Конвой на обща стойност 100лв.
Банани и портокали на стойност 40лв.
Сок на стойност  22.58лв.
Играчки
Вафли
Мартеници

# 100
  • Мнения: 7 081
mili.m ,чорапите за вас са приготвени-за всички деца по два чифта.  Но няма да можем да ги изпратим преди следващата седмица. Ако междувременно някой има път към София,ще бъде добре да ги вземе.

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Пускам графика за базара, ще помоля който може някъде да се включи да каже, да го допиша. Търси се някой който може да отскочи и днес, също и за 1-ви март преди обед.
За сега:

27.02.
mili.m–от 10.30ч. до 12ч. и от 13ч. до 15.30ч.

28-02.
mili.m-от 10 до 13ч.
donika.t-от 11 до 16ч.
ВяраВики-от 13 до 17.30ч.
mom4i –от 10 до 13ч.

29.02.
mili.m-от 9 до 12ч.
donika.t-от11 до 15ч.
ВяраВики-от 13 до 17.30ч.
mom4i –от 13 до 16ч.
Оля-от 17 до 19ч.

01.03.
Оля-от 9 до 12ч.

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 12:27 от mili.m

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
mili.m ,чорапите за вас са приготвени-за всички деца по два чифта.  Но няма да можем да ги изпратим преди следващата седмица. Ако междувременно някой има път към София,ще бъде добре да ги вземе.
Е, супер Hug

Момичета, с Тони искаме да направим ремонт на стаята на най-малките в Асеновград. Тони ще купи тапети, но търсим доброволец който да ги налепи. Аз имах един човек в предвид, но се оказа че е заминал.

# 103
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
за 29 ставаме 3-ма от 10 - 13
дай да поема с Вяра 13-16
днес за кога става дума
има много работа ли  Laughing

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
за 29 ставаме 3-ма от 10 - 13
дай да поема с Вяра 13-16
днес за кога става дума
има много работа ли  Laughing

ОК! Вече редактирах.
Днес и утре за когато можете, по колкото можете. Вчера с Доника докато стояхме, имаше работа, спираха се хора, , купуваха, е не е навалица, но е хубаво да има някой от нас на място.

Общи условия

Активация на акаунт