LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 49. ПРОЧЕТИ първия пост!

  • 59 594
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 1 675
Получих известие за митницата , поръчката ми е от 24.01. Чакам и от 23ти, и още една от 24ти ама за тях нищо още...За следващите изобщо не мисля.
Пратих мъжа ми на митницата, за негова радост Wink, като се върне ще докладвам. Чакам  да донесе кецовете от по 2 евро с чувството, че децата няма да си поберат крачетата в тяхnewsm78

# 946
  • Пловдив
  • Мнения: 4 147
момичета имам проблем с поръчката.незнам дали съм направила нещо или сайса се бъгна.дава ми опция за плащане само с американ експрес,а аз съм с виза електрон.някои имал ли е такъв проблем?

Затвори всички прозорци и отново се логни в сайта

# 947
  • на село
  • Мнения: 3 966
Момичета, ако някой знае кой е превозвача за Б-я на ларедут и спедитора...

Български пощи и БДЖ  Peace

По този повод да попитам и аз нещо, че вече ми се изчака чакалато.
Та колетите когато пристигнат от Фр. още на гарата ли се разпределят тези, които са за провинцията и вече по региони се обработват в митниците, или се пращат някъде в Сф. където се обработват и после се разпращат.
Дано стана ясно какво питам и моля не ми се смейте на въпроса, но никога не съм се интересувала  от тези неща  Blush.

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 15:27 от НелиСА

# 948
  • Пловдив
  • Мнения: 270
момичета имам проблем с поръчката.незнам дали съм направила нещо или сайса се бъгна.дава ми опция за плащане само с американ експрес,а аз съм с виза електрон.някои имал ли е такъв проблем?

Затвори всички прозорци и отново се логни в сайта
нищо не се е променило.пак ми дава само американ експрес

# 949
  • Мнения: 222
http://media.laredoute.fr/newsletters/2008/solutions_maison/sem0 … urecode=001RO0813
 Ето това е подаръка "миялна машина",получих го на имейла.Кода е 62812 и като подарък ми изписва:VAISSELLE
 На снимката е показано,че се мие в миялна,може затова нещо да бърка преводача  newsm78

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 15:33 от иовка

# 950
  • Мнения: 4
Някой може ли да ми каже дали с Виза Електрон на ДСК може да се пазари от LaRedoute.fr.

# 951
  • Мнения: 332
Боже това не е нормално. Вече по 6-7 часа чета и гледам. Зарибих и колежките. И понеже сме учителки - а интерактивните методи на обучение са на светлинни години от обучението в България, през деня ползваме на шефката компютъра. Напрово не се понасям. От 3 часа се каня да готвя.

# 952
  • Пловдив
  • Мнения: 270
по принцип ми изписа,че имам проблем и да се обарна към банката.незнам дали това не е проблема.как процедирате в такива случай

# 953
  • Мнения: 1 675
http://media.laredoute.fr/newsletters/2008/solutions_maison/sem0 … urecode=001RO0813
 Ето това е подаръка "миялна машина",получих го на имейла.Кода е 62812 и като подарък ми изписва:VAISSELLE
VAISSELLE означава посуда, затова ще получиш показаните на снимката форми. Миялна машина е Lave VAISSELLE Peace

# 954
  • Мнения: 4 916
по принцип ми изписа,че имам проблем и да се обарна към банката.незнам дали това не е проблема.как процедирате в такива случай

Изчакай няколко минути, може сайта да е претоварен. Или се обади в банката, на тел. на гърба на картата, и питай дали нямаш двойно и тройно блокирани суми.

# 955
  • Пловдив
  • Мнения: 270
по принцип ми изписа,че имам проблем и да се обарна към банката.незнам дали това не е проблема.как процедирате в такива случай

Изчакай няколко минути, може сайта да е претоварен. Или се обади в банката, на тел. на гърба на картата, и питай дали нямаш двойно и тройно блокирани суми.
картата е дебитна и няма как да блокират повече пари.а и несам направила поръчката въобще за да ги блокират

# 956
  • Мнения: 4 916
...картата е дебитна и няма как да блокират повече пари....

Не бъди толкова сигурна.

# 957
  • Burgas
  • Мнения: 201
Някой може ли да ми каже дали с Виза Електрон на ДСК може да се пазари от LaRedoute.fr.

да аз пазарувам с такава  Peace

# 958
  • Мнения: 4 202
Получих най-накрая от 16.01 на пощата, под 2 кг. е, тръгнало е от Франция на 31.01  Shocked тук е пристигнало на 7.02. Което ме кара да мисля, че поръчката ми от 27.01 от Ларедут я изпращат насам в момента. За нея парите са дръпнати. И аз да вляза в статистиката - от 2, 5 и 7.02 нямам дръпнати пари  newsm78

От София ли си?

# 959
  • Варна
  • Мнения: 447
момичета имам проблем с поръчката.незнам дали съм направила нещо или сайса се бъгна.дава ми опция за плащане само с американ експрес,а аз съм с виза електрон.някои имал ли е такъв проблем?

Затвори всички прозорци и отново се логни в сайта
нищо не се е променило.пак ми дава само американ експрес
Пробва ли да смениш видът на картата в сайта?

Общи условия

Активация на акаунт