LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 49. ПРОЧЕТИ първия пост!

  • 59 505
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 345
МОмичета, озадачена съм!
Един код ми дава подарък VAISSELLE, което в превод през английски е МИЯЛНА МАШИНА!  Shocked
Вярно ли е и дали ще я пратят ?

Превод от френски - кухненси съдове, принадлежности

# 931
  • Пловдив
  • Мнения: 4 144
vania_61, добре, ако искаш ела. Мисля, че са по-малки от онези Peace


МОмичета, озадачена съм!
Един код ми дава подарък VAISSELLE, което в превод през английски е МИЯЛНА МАШИНА!  Shocked
Вярно ли е и дали ще я пратят ?

не е миялна - комплект съдове са

# 932
  • Мнения: 1 196
OК, Благодаря   Hug    Ще има да чакат да си повторя поръчката, че те тогава бяха кръглите цени   Mr. Green    На лято със сигурност   Peace

А да те попитам - преди да ти пратят този мейл поръчката в suivi-то беше ли ти a domicile?

Как не ги е срам наистина след 2 седмици да се сетят!  #Cussing out То кръглите цени много ясно, че ги няма вече...

Не е било, появиха се за малко и на следващия ден забелязах че ги няма там, но там къдете пише за плащанията имам отбелязано плащане на тази дата  newsm78

# 933
  • София
  • Мнения: 234
Получих най-накрая от 16.01 на пощата, под 2 кг. е, тръгнало е от Франция на 31.01  Shocked тук е пристигнало на 7.02. Което ме кара да мисля, че поръчката ми от 27.01 от Ларедут я изпращат насам в момента. За нея парите са дръпнати. И аз да вляза в статистиката - от 2, 5 и 7.02 нямам дръпнати пари  newsm78

# 934
  • Sofia
  • Мнения: 7 009
Значи грешката е в онлайн преводача!  Laughing
Жалко, паници не искам, то и миялна си имам всъщност...

# 935
Здравейте мили мами

за голямо мое съжаление едва днес ви откривам, но въпреки всичко съм много доволна  Hug преди две седмици получих първата си поръчка и май и мен ме хваща манията  Joy, но едната жилетка е по-малък номер  Shocked на самата жилетка си е написан реалния номер, а на найлоновата опаковка е номера, който аз съм поръчала  Confused явно в бързината са сгрешили  Sad

че въпросът ми е - какво се прави сега? много ми харесва жилетката, но на детето му е малка ..... да я връщам - май няма смисъл

# 936
  • на пистата
  • Мнения: 5 857
хавлиени са,имам ги от миналата година и 2та даже не сме ги обули,че бяха малки

# 937
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Какви преводачи ползвате? Аз опитах този: http://dictionary.reference.com/translate/index.html
С него се превеждат цели изречения (от описанията) и при това последните звучат смислено. Което не е ясно на английски - превод със SA Dictionary (да бъде инсталиран на компютъра или ползван он-лайн) и всичко си е ясно.
VAISSELLE го превежда CROCKERY, което се превежда глинени/фаянсови съдове.
Ок? Simple Smile

# 938
  • Мнения: 33
Момичета, ако някой знае кой е превозвача за Б-я на ларедут и спедитора - моля дайте инфо (че бебето ми ще порасне докато му дойдат тоалетите...) - моята поръчка е от 18.01 (София)

# 939
  • Мнения: 4 916
Момичета, ако някой знае кой е превозвача за Б-я на ларедут и спедитора - моля дайте инфо (че бебето ми ще порасне докато му дойдат тоалетите...) - моята поръчка е от 18.01 (София)

Български пощи и БДЖ  Peace

# 940
  • на пистата
  • Мнения: 5 857
Момичета, ако някой знае кой е превозвача за Б-я на ларедут и спедитора - моля дайте инфо (че бебето ми ще порасне докато му дойдат тоалетите...) - моята поръчка е от 18.01 (София)
Shocked

# 941
  • Sofia
  • Мнения: 7 009
А на мен този преводач http://www.google.com/translate_t?langpair=fr|en за VAISSELLE
ми вади DISHWASHER, което си е миялна  машина!

# 942
  • пловдив
  • Мнения: 398
Здравейте мили мами

за голямо мое съжаление едва днес ви откривам, но въпреки всичко съм много доволна  Hug преди две седмици получих първата си поръчка и май и мен ме хваща манията  Joy, но едната жилетка е по-малък номер  Shocked на самата жилетка си е написан реалния номер, а на найлоновата опаковка е номера, който аз съм поръчала  Confused явно в бързината са сгрешили  Sad

че въпросът ми е - какво се прави сега? много ми харесва жилетката, но на детето му е малка ..... да я връщам - май няма смисъл

Продай я и си поръчай отново Peace

# 943
  • Пловдив
  • Мнения: 270
момичета имам проблем с поръчката.незнам дали съм направила нещо или сайса се бъгна.дава ми опция за плащане само с американ експрес,а аз съм с виза електрон.някои имал ли е такъв проблем?

# 944
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
А на мен този преводач http://www.google.com/translate_t?langpair=fr|en за VAISSELLE
ми вади DISHWASHER, което си е миялна  машина!
Затова давам линк към по-акуратен преводач Simple Smile Опитай в него с изречения.

Общи условия

Активация на акаунт