LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 49. ПРОЧЕТИ първия пост!

  • 59 551
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 146
angelova 78 Grinning  Да попитам от коя дата чакате колети ? Аз имам поръчка от 22.01.08 за митница е и вече нямам търпение да дойде.  bouquet #Crazy

от 26.01 и от 30.01

# 871
  • Мнения: 326
Някой дали може да ми каже мъжките маратонки Адидас от 13е,балеринките с катарамата и евтините кецки дали са опаковани в кутия или са в плик.Пуснала съм ги в една поръчка и се надявам да е за поща Praynig

Иначе сега ходих до митница да си потърся колета от 14,но го няма Cry

Адидаските са в кутия!  Peace

# 872
  • София
  • Мнения: 1 231
Според вас тези шорти плюшени ли са  newsm78

# 873
  • Мнения: 3 405
как върви получаването на колетите на Митница Варна?
аз имам от 14.01 и още не съм го получила, иначе има страшно много колети от Редут-а, но моят го няма Twisted Evil

и аз чакам, но моят е от 31.01  Mr. Green, но пък има вероятност да е за поща.

# 874
  • Варна
  • Мнения: 5 580
Някой дали може да ми каже мъжките маратонки Адидас от 13е,балеринките с катарамата и евтините кецки дали са опаковани в кутия или са в плик.Пуснала съм ги в една поръчка и се надявам да е за поща Praynig

Иначе сега ходих до митница да си потърся колета от 14,но го няма Cry

Адидаските са в кутия!  Peace
И балеринките са в кутия. Докато стигнат до мен вече не мязаше твърде на кутия, но все пак.

# 875
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 788
На мен на хавлиени ми приличат. Ако разбираш какво искам да кажа. И аз ги оглеждам, но ми се струват дебелички за лятото.

И балеринките са в кутия. Докато стигнат до мен вече не мязаше твърде на кутия, но все пак.

Всички обувки са в кутия, само джапанките бяха в пликче.

# 876
  • Мнения: 340
има ли начин да анулирам даден продукт или да му сменя номера?
Продукт,който е в кошницата при все още невалидирана поръчка ли?Ако да-можеш.
Премахването на продукта от коша става като го отметнеш в квадратчето отстрани и най-отдолу натискаш Х-чето на supprimer,а смяната на номера-от кошницата под снимката има Modifier,което те отвежда към продукта,там избираш желания нов номер/цвят и натискаш червеното Modifier dans mon panier

# 877
  • Пловдив
  • Мнения: 270
На мен на хавлиени ми приличат. Ако разбираш какво искам да кажа. И аз ги оглеждам, но ми се струват дебелички за лятото.

И балеринките са в кутия. Докато стигнат до мен вече не мязаше твърде на кутия, но все пак.

Всички обувки са в кутия, само джапанките бяха в пликче.
моите балеринки дойдоха в пликче.а маратонките в кутия.

# 878
  • Враца
  • Мнения: 876
повечето балеринки от Китай са в торбички, джапанките също..обувките и маратонките са в кутии

# 879
  • София
  • Мнения: 12 278
  Да се похваля, получих митническо известие за колета ми от 16.01 - ви. В известието пише, че почиват събота и неделя, спомняма си че се обсъждаше че работят в събота. Някои може ли да ми каже дали това е истина, защото само тогава може да отидем до там, ако не ще трябва пак да се оръся 15 лв за доставка до вкъщи.... Ако работят в събота от колко до колко е?

# 880
  • Мнения: 340
Накой правил ли е поръчка от снощи насам? Аз направих поръчка, винаги до сега съм получавала потвърдителен майл, а сега нямам. Нищо не съм променяла по натройките. Който е поръчвал дали е получил майл? Иначе в суйвито вече я фактуриха  newsm78
И аз направих снощи поръчка но нямам имейл
И моя потвърдителен мейл от поръчката снощи го няма още,иначе в суивито всичко си е наред.
Махнах доставката с 69647.

# 881
  • София
  • Мнения: 183
Най-приятната изненада за мен беше, че с кода, който ползвах ми изпратиха сещуар, кръгла четка, гребен и шноли. Както казах не съм ги видяла още, но били много хубави. А и нали на харизан кон зъбите не се гледат


аз да попитам с блузката с джуфката как е че я чакам...предполагам че е леко лигаво трико..ам ей на сърбяха ме ръчичките като я видях...


Коя блузка точно имаш  предвид?

# 882
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
не работят събота

# 883
  • Враца
  • Мнения: 876
Коя блузка точно имаш  предвид?

тази

# 884
  • Мнения: 5 790
Работеха само месец януари, докато имаше много пратки покрай Коледа и Нова година. От февруари работят от понеделник до петък.

Общи условия

Активация на акаунт