Дюканският режим е приятел най-любим - 77 тема

  • 30 014
  • 817
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 171
Добро утро момичета, Ухапан  Hug
Честит първи месец на Снежи Съни и втори на Майка Зайка. Много успехи и занапред ви желая   bouquet
Мери Попинс добре дошла. Не ми хареса хич последното изречение на поста ти.  Достойнството ни не зависи от извивките на тялото, обичай себе си, диетувай с мисълта, че правиш нещо много добро за себе си, забавлявай се тук във форума, питай, споделяй и остави настрана лошите мисли. Така ще успееш. Поздрави! Hug

На всички ви желая успешна седмица, много усмивки и поводи за поздрави!   bouquet Hug

# 16
  • Мнения: 485
Здравейте момичета!

Аз сложих мъжа ми на диета, и малко му правя компания за да го подкрепям.  Нямам време да пиша в темите ви , но ги чета когато мога.

По този повод искам да кажа на всички ,че киселото мляко КУЛТУРА 0,1% съдържа 0,1 % животинска мазнина, НО при съставките пише че съдържа също 3,5% растителна мазнина. Ако някой го има вкъщи може да провери на табличката на кофичката, където са мазнини белтъчини и т.н.  Препоръчвам ви да го махнете от списъка.

Успех на всички!

# 17
  • Мнения: 293
Момичета, нуждая се от малко помощ Embarassed

Искам да направ тарамису, погледнах рецептата, доколкото разбрах е от френски сайт. Някой правил ли е побългарен варинат?  Четох също , че може да се заменят някои неща. Моля ви , някой с опит по тази рецепта да сподели. Освен това какаото отгоре нали не може за тази фаза? По принцип искам да направя празнична торта, за това може и друга рецепта-изпитана.

Благодаря   bouquet

# 18
  • Мнения: 62
Здравейте! Нова съм и срамежлива, но ще се запиша и аз в новата тема.От4.02  дюканствам,5 П дни и вече съм на ПЗ. Реултат - мнооого обнадеждаващ. - почти 4 килца за 8 дни. Това си е постижение Embarassed/ ама и аз как се хваля/ Вече минах в графа 70 и .........Успех на всички и ветеранки и новодошли. Хубава Дюканска седмица!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 245
Добро утро момичета и Ухапан!   Hug

Не ми се е случвало да пиша на 1ва стр. от мноооого време!

ВещиHugмерси за темата! Страхотна си, както винаги!

ЧРД на Деси Вал! Hug Да си жива, здрава и много щастлива!

Честито на всички с повод и на всички с намаления!
 
На всички пожелавам успешна и отслабваща седмица!   bouquet

# 20
  • Мнения: 861
Добро утро  и лека  седмица, изпълнена с много  добро натроение и  свалени кг!

Не съм се разписвала досега на първа страница, но  днес имам и добра новина и ще се възползвам да се похваля: почти 1 кг си отиде през почивните дни. Утре правя пълен Дюкански месец и равносметката е - 3кг, което за моят ръст и тегло, особено след многобройните диети, на които съм се подлагала е страхотен успех  Laughing. Вещи, ще те помоля за стимул да ми промениш мерките: тегло в момента 52,1, т.е. -2,9 кг.
Току що закусих разкошен солен кекс, сега си пийвам водичка и се настройвам на работна вълна  Flutter.

# 21
  • Мнения: 209
Добро утро на всички режимни момичета днес!
Успех на всички днес с режима. Аз съм си взела кисело мляко Герма и пиле. Ама май повече количесство трябваше да си взема. Друг път сутрин, въобще не ми се яде, ама днес вече съм гладна.      Grinning Но ще устискам, обещавам.
а Фоли обещах да давам отчет и тя ми обеща, че ще ме следи... Фоли, имам нужда от теееееееб...  Wink

# 22
  • Мнения: 3 695
мами много ме радвате Hug
искам да ви питам за да сваля до 5 кг., с колко дни да започна диетата newsm78
и възможно ли е да напълнея после повече от колкото съм свалила  bouquet

# 23
  • Мнения: 210
Здравейте, дами!
От днес ще се пробвам и аз. Не давам големи обещания, но колкото - толкова!
започвам от 72 и се надявам да отхвърля 10кг. Не знам как да коригирам линийката си , но това може и да почака...
Успех на всички!

# 24
  • София
  • Мнения: 9 111
Добро утро и от мен в новата тема.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 214
Добро утро момичета и Ухапан!!!!
Катяджин мерси за кафенцето,ма много късо Laughing
Деси Вал чаровна Дюканке,честит юбилей ,желая ти най вече здраве,щастие и късмет.

Добре дошли на новите момичета.
Честит месец на Снежи,2 на Зайка и 10 на Фоли.
Славе  smile3501
Вещи ти си знаеш newsm51
Кри точно за Танита СЗ става въпрос ,много се зарадвах че ми се обади и следващата седмица ще направим една мини среща .
За вседюканска среща на Старозагорските бани ще направим всичко възможно,още тази седмица ще попитам за някакви цени.
Амисон за нова година го правих терамисуто ,но не ми хареса .Може би защото го направих със сирене Хелиос и крема стана сладко солен.

# 26
  • Мнения: 117
На усмелилата се Ра4они Hug  ами това е супер. На всички нови, добре дошли и успех !
Само Ухапан е смел мъж. Сигурна съм че има много скритички такива.
Моя сега се нахъсва, като ми стои зад гърба и шпионства Thinking

# 27
  • Мнения: 554
Добро утро и от мен!  Hug
Сега се чудя дали не започна с диетата съвсем отначало, защото явно съм сбъркала и затова резулатите ми са слаби. Днес ми е втори ден ПЗ и май съм си върнала едното кило. Но ще видя какво ще покаже кантара след МЦ който скоро чакам и може пак да се консултирам с вас.
Много съжалявам, че не се допитах до вас още в самото начало на ударния режим. Сега вече намерих отговор на много мои въпроси. Така, че девойки от балкона - слизайте и питайте, момичетат тук са много отзивчиви.
Лека и успешна седмица на всики!  Hug

# 28
  • Мнения: 2 922
Добро утро!
Чудесна, режимна и отслабваща седмица ви пожелавам!
Моята започна добре - майка ми каза, че видимо съм отслабнала  Flutter

# 29
  • Мнения: 55
еееее пак ми изчезна всичко. #2gunfireДобро утро момичета. HugАз малко ще ви се оплача. EmbarassedСъбота и неделя бяхме на едно село смотано от където човек не може да си купи нищо режимно и понеже бяхме каненеи на рожден ден,та аз цяла вечр издържах на всички изкущения,мезета, тортич Crazyки и т.н, но си стоях гладна цяла вечер, 1 чаша винце си сипах колко за наздраве, защото не исках да ме разбират че не пия,но целия литър вода беше при мен и постоянно се наливах с вода.Но на следващия ден бях освирепяла от глад Twisted Evil и понеже нямаше нищо режимно, познайте- хапнах си малко тортичка. #Cussing outДа ме убие човек. #2gunfireБях стигнала 48кг, но сега кантарчето се бъзика, ту 48 ту 49кг. И сега съм рещила 3П и 2ПЗ,след това пак 3П и така...ще стана пак режимна.

Общи условия

Активация на акаунт