Дюканският режим е приятел най-любим - 77 тема

  • 30 029
  • 817
  •   1
Отговори
# 780
  • Варна
  • Мнения: 1 418
Здравейте пак Hug
Бъркам ли, или преди няколко дни, някой беше дал цитат от въпросите към Дюкан, че е разрешено да се яде Тофу? Това не е ли соев продукт. Пък и тези соеви шницели имат повече белтъчини, отколкото въглехидрати. То и триците са въглехидрат, ама заради по-голямата полза отколкото вреда са позволени - макар и в ограничено количество. Незнам защо повдигам въпроса, ама ми е интересно. На мен не са ми харесвали и преди (соевите продукти) и въобще не ги заглеждам. Просто си питам  newsm78
Деата, ти на това гала ли му викаш?

# 781
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
креми-във френските сайтове пише че може Тофу....май така четох преди време ,но понеже аз не го харесвам  ине съм се замисляла може или не може...
а за галата..че как да не е гала ..и като добавя 1 калата и гледай кво става  Joy Joy Joy Joy

# 782
  • Мнения: 187
Здравейте! Честито на всички с минусчета Hug
Бързо оздравяване на болните Wink
Аз до днес бях на ПЗ и възнамерявам утре да се претегля да видя какъв е резултатът. Утре стават точно 2 седмици от както съм на този режим и съм много щастлива - видимо част от дрехите ми са по-широки и това допълнително ме стимулира. А относно спортуването - честно казано на моменти ми е толкова дискомфортно(имам ниско кръвно и понякога ми е много зле), че на този етап не мисля, че съм готова за голямо физическо натоварване. За сега си оставам само с упражненията, които си правя вкъщи.
Приятна вечер на всички - сега се връщам да чета, че имам около 10 страници  bouquet

# 783
  • Мнения: 1 575
Креми, аз разсъждавам са соята, че е богата на белтъчини - както се видя над 50%, но и въглехидрата не е малко Laughing

# 784
  • София
  • Мнения: 3 090
Някой питаше за водната аеробика - ето вижте това  http://www.vodna-aerobika.com/
Преди около 3-4 месеца си търсех компания за Амбсадор, ама не си намерих и го оставих за пролетта, като се постопли  Joy

# 785
  • София
  • Мнения: 184
Аз, направих "реклама" така да се каже, точно на този клуб, който посещавам от 2 седмици, а Ривела се запали, но и еазясних на лични:-)))
Ефекта е поразителен, свалям откакто тръгнах за 10 дни - 1,5, при положение че съм в трета фаза и не мърдах 3 седмици Simple Smile

# 786
  • Мнения: 1 417
За всички специален поздравhttp://www.youtube.com/watch?v=KgAAcnVjsZs&mode=related&search=
Ето и  наш вариант:http://www.youtube.com/watch?v=EPkcw3fvCJc&feature=related
По случай настъпващият празник. Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 22:29 от perlata

# 787
  • Мнения: 209
Здравейте отново!
Браво на момчето! Справил се е страхотно!
С пожелания утре да има много момичета и момче или може би вече трябва да кажа момчета   newsm03  с минусчета!!!!

# 788
  • Мнения: 1 407
k savova, аз превеждах тези въпроси и там Дюкан разрешаваше тофу, както и соево мляко в ограничени количества, но иначе соя и соеви продукти- не. Защо- не знам newsm78 Даже си купих тофу, но много гадно ми се видя и не го доядох Sick
Кри, благодаря    bouquet Hug
Боби, ако ме направиш заместник-председааател ... newsm78 Rolling Eyes Money
Изядох едно пакетче с ролца от раци за 10 минути Cry Да взема да си лягам по-добре Rolling Eyes
Перличка, страхотен поздрав! Heart Eyes

# 789
  • Мнения: 819
                    Привет момичета  Hug Hug HugКак сте всички?
  Много се впечатлих от писмото на това момче. newsm78Интересна и странна работа,но браво за невероятния му успех.

Фоли  Hug цели 900 г.мляко пометох ,барабар с осемте яйца. Embarassed Embarassed EmbarassedНа другия ден ми беше зле....

Боби мила,и аз все се чудя тая извара на Мероне,що за стока е? newsm78Много е вкусна,но според мен и много мазна,да и се не знае....Като си я хапна с лъжица,и после лъжицата една мазнааа....И никакво описание на съдържанието...Странно...Обаче до сега,по-вкусна извара не съм яла...Кри да каже,че и тя като мен е по изварите. newsm78

 Днес едвам гледах от главоболие.Ама просто мъртва бях, а сума ти и задачи и неприятности имах....Да ви се похваля-имам си мивка,бойлер и топла вода.Иде ми да заколя едно пиле от кеф и да почерпя с него..... Joy JoyИ мих,мих,мих.....И нъл съм си оФсъ,забравих ,че днес ми е ПЗ ден,и муах цял ден протеини пак....А на обяд ако ви кажа каква гадост си забърках....малиии нема по-гадно нещо от това.Рулца от раци,белтъци и всичко това му бих две-три вилици,и в микровълновата....Момичета,е няма такава отврат... Sick SickОбаче,си го изядох.От проклетия.Мъжо ми вика-бе ква помия си направила да ядеш,и аз-абе знаеш ли колко е вкусно и...доказах му,че е вкусно де.Ама послеее....Ни мЪ питайте....Тъй ми се пада...За капак,вечерта хвърлям морен взор в хладника,и установявам,че няма нищо като за мен,освен яйца. SickМъкаааааа...Ама пак яйца ядох.4-5 белтъка с малко извара и се хапваше.Кудкудяк,кудкудяк...Поне за десерт си хапнах малко извара пак,с кисело млекце,канела и подсладител,че ми идеше да избълвам тия наченки на пилета от себе си.... Confused

  Туй за сега от мен...Цунки-мунки и гуш на всички.... Hug Hug Hug

# 790
  • Мнения: 1 986
Кри, точно там е най-осезаемо отслабването!  bouquet
Благодаря на всички, които забелязаха разликата!  bouquet
Благодаря и за поздравите!  bouquet
Лека нощ!  bouquet

# 791
  • Пловдив
  • Мнения: 14 092
Изядох едно пакетче с ролца от раци за 10 минути Cry Да взема да си лягам по-добре Rolling Eyes
Много бавно ядеш  Thinking

# 792
  • Мнения: 3 202
Бачи,....Не съм вече на 25 години  Joy
Не си ли  newsm78
Fancy N, ако рулцата са обелени, ще ги изядеш по-бързо  Joy

# 793
  • Мнения: 1 417
Кри, точно там е най-осезаемо отслабването!  bouquet
Благодаря на всички, които забелязаха разликата!  bouquet
Благодаря и за поздравите!  bouquet
Лека нощ!  bouquet
Марини,супер си! Hug Hug Hug

# 794
  • Мнения: 1 417
Бачи,....Не съм вече на 25 години  Joy
Не си ли  newsm78
На толкова е.Ние сме набори,ама тя се е объркала нещо.Сигурно от режима. hahaha hahaha hahahaАз от 16години насам си стоя все на 25. Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт