Дюканският режим е приятел най-любим - 77 тема

  • 30 059
  • 817
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 831
искам да отслабна тляляляля-днеска смъкнах още 200грамааааа

# 766
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 341
 Blush Blush само минавам  Party

http://www.youtube.com/watch?v=590PjOgLOUY

обичкам ви  Heart Eyes

# 767
  • Мнения: 745
Боже та това момичете се е стопила направо Shockedа как ли изглежда и в какъв вид е кожата и,защото аз от 10кг и се развиснах мооооооооого CryБраво на волята и  Hug

# 768
  • Мнения: 3 640
Ривела, честито минусче!  Hug

# 769
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Хлп, браво човеко...дано повече хора прочетат писмото ти и се стегнат  Peace...браво наистина   bouquet
Аз днес си правя гала и ще хапна принцески - 2 бр. / това са ми всъщност филийките за днес  Laughing/  и крем карамел без карамел.... Sunglasses

# 770
  • Мнения: 3 202
На всяка цена трябва да го интервюираме това момче:))
Все пак някои неща в режима му ме притесняват. Ние сме жени и може би не бива да бъдем толкова крайни.

# 771
  • Мнения: 41
Искам да попитам още нещо: Какво ще кажете за диетичните десерти Corny?
Има ги на щандовете за диабетици, но не знам дали може да посягам към тях?!

# 772
  • София
  • Мнения: 1 544
Искам да попитам още нещо: Какво ще кажете за диетичните десерти Corny?
Има ги на щандовете за диабетици, но не знам дали може да посягам към тях?!
A видя ли ги някъде на първа станица???

# 773
  • Мнения: 41
Майка зайка мерси - то всъщност този десерт е трици, мюсли и мед  cry жалко.....

# 774
  • Мнения: 1 575
Искам да попитам още нещо: Какво ще кажете за диетичните десерти Corny?
Има ги на щандовете за диабетици, но не знам дали може да посягам към тях?!
явно не си се сетила-ако нещо е с подсладител, значи ли, че е без мазнина и брашно напр.? Wink
Днес си позволих да помоля да обсъждаме дали някой продукт е разрешен след като е известно хранителното му съдържание и да поразсъждаваме тогава...

# 775
  • Мнения: 41
Искам да попитам още нещо: Какво ще кажете за диетичните десерти Corny?
Има ги на щандовете за диабетици, но не знам дали може да посягам към тях?!
явно не си се сетила-ако нещо е с подсладител, значи ли, че е без мазнина и брашно напр.? Wink


Еми блондинка, какво да се прави  Embarassed Вчера не знам защо си мислех, че като е за диабетици мога да го ям?!
Но си права Боби има си мазнина и брашно в техните десерти и храни. В такъв случай ще си правя диетичното кескче и ще си налягам д****

# 776
  • Мнения: 1 408
Щом мрънкането тук помагало за сваляне на килограмите, ако помрънкам, че имам служебни неприятности, дали ще се оправят  Confused Rolling Eyes
Сънче, аз пък снощи се загледах в лентичката ти Simple Smile и ми стана малко тъжно, че като минеш в четвърта фаза може да не ни навестяваш често smile3518
Муцка, филмът не ми хареса много, затова не казах нищо. Hug Но още от гимназията има няколко песни на Едит Пиаф, които са ми от любимите.
Кри, напълно споделям мнението ти, че става въпрос за принципни неща smile3525 Шегувам се за партиите Simple Smile
Славе, благодаря ти Hug, но аз искам да сваля още  около 4 килограма, само според Дюкан остава 1   hahaha Тъй че засега трета фаза я гледам през крив макарон...
Скорошно оздравяване на всички болни и на всички дечица!    bouquet Много е гаден тоя грип и с много усложнения Sad
В следващите дни може да пътувам, т.е. пускам молба за кратка отпуска, да не помислите, че съм се отказала Laughing
Хубава вечер на всички!     bouquet

# 777
  • Мнения: 942
Здравейте,момичета!
МАЙКе ЗАЙКе, сега разбрах, че не си рожденничка, но тъй като си голяма свежарка си запазвам пожеланието. Много обичана, красива и сияеща през цялата година!  bouquet
Кри, мерси!
Когато съм в П дни често се чувствам слаба, без сили, долу-горе като при пролетна умора. В този случай ми помага 1 продукт на билкова основа-ЕNERGIX-C, съдържа витамин ц, apitonin,kreatin i fitin. Струва 3,75 и ми действа много добре. Какво ще кажете, момичета?

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 21:44 от lora_1

# 778
  • София
  • Мнения: 3 090
На всяка цена трябва да го интервюираме това момче:))
Все пак някои неща в режима му ме притесняват. Ние сме жени и може би не бива да бъдем толкова крайни.
Бачи, няма нужда да сме толкова крайни Laughing достатъчно е да сме стриктни  Laughing Като си помислиш, аз имам към 4 месеца в 3 фаза и още 2 месеца, докато направя година. По принцип е възможно и да се свалят още 11 кила за това време и да направя и аз 52 за 1 година. Но само теоретично, защото се поизморих  Laughing Не съм вече на 25 години  Joy
Фенси Hug, знам, че се майтапиш, ти си готина отвсякъде  Joy но добре илюстрира ситуацията с млякото, затова използвах твоите думи. Дано се разрешат служебните проблеми. Praynig Къде е Фоли да удари една пръчка?
Лора Joy бързо редактирай! Нямаме рожденичка днес!

# 779
  • Мнения: 1 575
Лорче, хваната си, че четеш на диагонал JoyЗайка няма днес ЧРД Joy
Мели,всички сме минали п-з този период, но фактае, че продуктите за диабетици не са за нас-нито сладки, нито солени!
Фанси,аз тамАн да изтърча регистрация да правя  Joy

Общи условия

Активация на акаунт