Докато АПРИЛчето си спинка нощем сладко, какво ли правят мама и татко?

  • 14 084
  • 320
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 491
Здравейте слънчевки!

За датата на срещата нямам претенции. Не включих 1ви юни точно защото е детският празник и реших, че много мами и баби може да имат планове за тогава. Нали всяка година организирам такъв празник и го правя седмицата след 1ви, защото много от колегите си имат планове с децата и внуците. Иначе на мен ми харесва 1ви юни Peace.

За мястото на срещата лично аз предпочитам Априлци. 2 звезди не означава мръсни чаршафи или лошо отношение. В много случаи съм наблюдавала дори обратното, но това са лични впечатления. Ако болшинството реши друго няма да се цепим я Simple Smile. Страчи, нека все пак твоето Гури даде оферта и за Априлци, нали ги е запитала, та да видим все пак.

Идва ми се на утрешната среща в МОЛа, но не съм сигурна. Ако идвам то няма да е с Пепо - ще го оставя на прабабите.

Запушено носле - когато беше така слагах по много физиологичен разтвор. Ние си купуваме направо по 1 банка от аптеката и вечер слагам по 1 капкомер във всяка ноздра и по няколко пъти през деня, включително след разходка. И сега слагам профилактично, но той и доста плаче и се запушва та физиологичният разтвор ни е в полза Simple Smile.

# 16
  • Мнения: 268
Здравейте мамчета и сладки априлчета! newsm51
Имам питанка към вас (може и да сте обсъждали въпроса, но напоследък не съм много редовна във форума Embarassed) КАК НАУЧИХТЕ МЪНИЧЕТАТА ДА ДЪВЧАТ?
Преди седмица пробвах с попарка - плюе, все едно съм му дала отрова. От няколко дни го мъча с Джуниър менютата на Хип - резултатът е горе-долу същият Confused. Знам, че няма човек, който не се е научил да дъвче, ама все пак Rolling Eyes. Помагайте с опит и идеи моля!  love001

# 17
  • Мнения: 350
среща-аз съм "ЗА" ,каквото и да решите за място и дата. Добре  де, на мен ми се стори, че х-л "Априлци" е 3-звезден? Всеки в пост да напише идва ли и какво предпочита и да се вземе решение. С анкетата се губи време според мен.
сополи-нашите още продължават, но понамаляха. Свърши ни лимита за капките и сега капвам лайка.Много помага, опитайте, по-добре действа от стеримар-а.
Мами, за колко време ще ни порастне зъбът, седмица?

alina_nana и аз се включвам към въпроса.Досега всичко е добре пюрирано /то не че ядем кой знае какво/.Всъщност нямахме и зъби досега....

# 18
  • Мнения: 145
Дени се научи точно с попарката. В началото й стривах сухарчето на прах. Като свикна, започнах да оставям по-големи парченца. Гледаше лошо, но дъвчеше. Иначе, ако храната й е по-едра и сега плаче и не я иска, но попарката си яде с кеф. Трябва малко време да свикне. Явно досега всичко му е било гладичко и е разочарован Laughing

# 19
  • Мнения: 268
alina_nana и аз се включвам към въпроса.Досега всичко е добре пюрирано /то не че ядем кой знае какво/.Всъщност нямахме и зъби досега....
smooth, Дани има зъб и половина Mr. Green, но нали са предни долни, май не му помагат да дъвче Laughing.
az_sunny, ще пробвам твоя метод с попарката Peace Досега наистина всичко му беше гладко, но аз го захраних късно (след 6-я месец) и после улисана във въвеждането на нови вкусове, явно съм позакъсняла с ученето да дъвче...

# 20
  • Мнения: 1 114
За срещата - ние, само да сме здрави ще дойдем. За сега датите ме устройват както и да са.
За хотела - съгласна съм с Мелодия, че 2 звезди, не значи задължително мизерия, но не значи, че и няма да е така. А с детето лично на мен не ми се експериментира много. Все пак във Винпалас, се оказа, че има и мами, които са ходили и споделиха много добри отзиви. Мисля, че Ламята беше едната. Имало и детски кът и полянка.
За имената - аз съм Поли, мъжа ми е Здравко.
За дъвченето - Дари няма зъби, но дъвче доста успешно. Не съм правила нищо специално, от около преди 1 месец и давам пюретата на ХИП с по-едри частици. Според мен постепенно ще свикне, като предлагаш всеки ден. Също и давам да си дъвче парченце хляб, бисквитка.

# 21
  • Мнения: 491
Добре  де, на мен ми се стори, че х-л "Априлци" е 3-звезден?
Да, Априлци е 3-звезден smile3521. Но аз имах предвид, че нямам претенции към по-висока категория. За мен важното е да е чисто, обслужването да е добро и да има достатъчно простор и зелено най-вече за децата Grinning.

Всеки в пост да напише идва ли и какво предпочита и да се вземе решение. С анкетата се губи време според мен.
Идваме, само да сме здрави и да няма нещо непредвидено. Предпочитам Априлци. За датата нямам претенции Simple Smile.

Израстването на зъбчетата май е различно. Първите две израстнаха за 10ина дни, но сега третото проряза на 3ти и почти не е напреднало. И много го мъчи, все е кисел Sad.

За дъвченето пробвайте с бебешки бисквити и със солетки, които предварително изчиствате от солта.

# 22
  • Мнения: 1 477
Много бързо се записвам и после ще чета.
Утре сме на поредния контролен преглед на малкия.Трябва вече да са му чисти гърдичките.Стискайте палци.

# 23
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Ради,за зъбчето-много бързаш.Ние сме с 1/3 зъбче,а изби на 08.01.Мисля,че ще почакаш.В началото доста бързо изби,но после сякаш сппря да расте,но на Криси много бавно и трудно му избиват зъби и незнам дали това има връзка
За срещата,предполагам,че ще дойдем.Предпочитам Априлци или Кръвеник.Второто е до Севлиево,а баба е от там и знамче природата е страхтна....но както решите повечето.....
лека вечер

# 24
  • Варна
  • Мнения: 966
И нашите зъбчета избиха преди месец, но още не са порастнали.

# 25
  • Мнения: 91
Утре ме бройте за срещата в МОЛ-а. Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 1 740
Утре ме бройте за срещата в МОЛ-а. Peace
Тебе си те знаем  Laughing Освен нас там ще дойдат АзСъни, Танб, обаче другите си трайкат  Laughing

# 27
  • Мнения: 350
Ради,за зъбчето-много бързаш.Ние сме с 1/3 зъбче,а изби на 08.01.Мисля,че ще почакаш.В началото доста бързо изби,но после сякаш сппря да расте,но на Криси много бавно и трудно му избиват зъби и незнам дали това има връзка

Хриси, може би всичко е индивидуално-една приятелка ми каза, че като избие пораства за около седмица. Ще видим.

# 28
  • Мнения: 1
Честито на бебоците с нови зъбчета и на минирождениците!  bouquet

Май сме на тема зъбки.
Пъвото ни зъбче изби в началото на декември, а второто едва преди седмица и бързо бързо настигна първото, което доста бавно растеше. Аз всъщност не съм много сигурна колко големи трябва да станат зъбчетата.  Thinking\
От няколко дни дупето ни е подсечено и тъкмо взех да се чудя защо не минава, сутринта реших да проверя как върви зъбоникненето и набарах май горно зъбче. Laughing Освен това се и лигавим като за световно.

За срещата - бройте и нас, без претенции за датата.

# 29
  • Мнения: 350
дотук преброих 5 сигурни за срещата без претенции за дата, повечето за Априлци

Общи условия

Активация на акаунт