Докато АПРИЛчето си спинка нощем сладко, какво ли правят мама и татко?

  • 14 139
  • 320
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 477
Честит рожден ден на малката Никол!
eraser пожелавам ти безпроблемно да изкарате и останалите зъбчета!
Ние все още водим преговори с половинката за идването ни.На 31 май е на работа до 2ч.А почивен ден са му отказали заради отпуските тогава.Сега го убеждавам да дойда сама. CryНо преговорите не вървят много добре.За това ще отложа малко окончателния си отговор.Надеждата умирала последна.
Разказвайте как прекарахте празника на любовта и виното... Hug

# 241
  • Мнения: 367
на мен определено ми се ходи в арбанаси, но дали ще ме огрее не знам. до кога трябва да се даде отговор? и спането добре а цени в ресторанта? видях че има плащане с кредитна карта. може да успея да го накарам милото да платим с нея а после ще си я погасим по малко.

# 242
  • София
  • Мнения: 1 740
Аз предлагам, заедно със спането да се организира и обяд ( за вечеря едва ли ще стане с дребните) В сайта пише, че за групи правили отстъпки в ресторанта. А останалите хранения всеки ще се оправя сам, дали в заведение, дали в стаята всеки ще си реши. Може и разходка до търново да се направи, така че мисля, че не е проблем. Аз така или иначе подозирам, че за вечерите ще се храним поне нашето семейство в стаята, защото като заспи Вики в 21 не виждам къде може да ходим и как да я оставим сама, а да вечерям в 18 по повода едва ли ще стане  Laughing Така че, всичко ще бъде спрямо ситуацията.

# 243
  • Мнения: 3 091
450, Вики ще си спи в количка на двора - ресторантът има маси на вън. така че няма да е проблем да си вечеряме пак заедно.

момичета, предлагам нещо последно и край - сред нас има работещи в туристически агенции - нали? ако няма - можем да възложим организацията на някоя туристическа агенция и да спрем да се тревожим! те си имат трикове, специална комуникация с хотелите и готово!

иначе много ще се стовари на организаторите - Страчка, не искам да те мисля какво те чака!

и така...
Вижте априлки2006 - правили са си първи купон сигурно - можем да ги питаме къде и как са се организирали и да ползваме чуждия опит.

# 244
  • Попово
  • Мнения: 687
За обяда, че и за вечерята съм съгласна, освен това ако сме 50-60калпака +деца на свободна консумация не ми се мисли за времето за което ще ни наготвят Peace а с тези дечурлиги освен да хойкаме през деня по разходки и да обикаляме няма какво друго да стане, все пак е хотел, а не забавачница да гледа някой децата пък ние да... пуцаме #2gunfire #2gunfire #2gunfire  Joy
за агенция също съм съгласна, елку елена не работеше ли това newsm78 или съм в грешка

# 245
  • София
  • Мнения: 2 494
Аз предлагам, заедно със спането да се организира и обяд ( за вечеря едва ли ще стане с дребните)
Peace

Момичета, имайте предвид, че цените, които гледаме са за сегашния сезон, може да има промяна за летния сезон /и ми струва, че промяната ще е нагоре, но като се вземе предвид отстъпката, сигурно пак толкова ще излезе/.

Давайте да резервираме, защото ще изтървем датите. За всички, които се колебаят заради цената - ето линк http://arbanasi.bghotelite.com/
Това са хотелите в Арбанаси. Поне ще сме в едно населено място и ще се съберем за празничния обяд! Peace

иначе много ще се стовари на организаторите - Страчка, не искам да те мисля какво те чака!
Само някой да посмеее да се цупи на Страчи или на когото и да е друг, който се заема с нещо по организиранео, ще си има работа с мен! afwitch  Mr. Green
Айде малко благодарност, че хамалогията я отнася друг!

Ламичке, много съм съгласна да почерпим от опита на 'каките', ей сега ще ги навестя. Peace

# 246
  • Мнения: 1 114
Ами нали на Страчи, приятелката работи в туристическа агенция. Значи си имаме агенция и няма нужда да търсиме. Аз поне така разбрах. Цените няма нужда да ги обсъждаме докато не видиме офертата от хотела! Само може да гадаем, така ли ще са, ще ги повишат ли лятото и т.н.

# 247
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 841
Да аз ръководя тур. агенция.
Написах вече че съм пуснала питане за точни цени, отстъпки и т.н.
Колкото за другите хотели нищо не пречи да се попита нали?  Избрания от нас период е тъкмо около баловете, предполагам, че за това е зора с местата.
Дайте ми поне един ден време , а. Hug

# 248
  • Мнения: 1 925
Гури работи в такава агенция, но ние се заехме двете самосиндикално, защото не знам как ще реагирате. Иначе няма проблем тя да ни организира. Вчера даже управителката на Априлци лично е ходила в офиса да и даде офертата. Но и от двата хотела, са и казали, че на тези дати започва сезонът ( абе с една дума - че принципно трябва да са по-високи цените ), ама нали сме група и ще са тези. Та не вярвам да ни дадат повече от 5%. Иначе вече ПИСАХ, че Гури пита какво ще искаме празничен обяд и вечеря или само едното, за да пита.
Затова ви казах, вчера да е последният срок, за да можем днес да кажем някаква бройка и да ни дадат цени за обяд, вечеря и т.н.  Peace
Илит Hug   Друго си е кака да те защити
  Heart Eyes  Wink

# 249
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Здравейте!
Нямах нет няколко дни и чак сега влизам...
Честита ни рожденничка:)Да е жива и здрава и много да слуша мама и тате:)
За срещата,идваше ми се.....но ако е в Арбанаси,едва ли ще дойда.Мои познати казаха,че навсякъде е яка снобария,а на мен ми се ходи на местенце,къдет ще е тихо и спокойно за детето.И незнам,при все че за Априлци са гласували повече хора,защо нещата пак се обърнаха за Арбанаси?Негативни мнения винаги ще има.Няма как всички да са доволни от едно място.
Другото хубаво и спокойно място за деца беше Кръвеник,за което гласувах първоначално.Там беше много спокойно,имаше площадки и  най-вече чист въздух...
За Чифлика,страхотно е там.Ходя всяка година.Страхотна природа.Малко позстроиха местността,но пак е красиво.Мои прители имат вила точно срещу хотел Дива...и знам добре хотела....не е от най-новите....знам,че съществува откакто се помня.Но Веника и мисля,че имаше един:Манастира ли беше...са новички.На годинка или две.
Оценявам усилията на всички и най-вече ина Страчи,която се опитва да направи най-доброто и да балансира някак....Благодаря...
Ще чета постовете и ще реша дали да се запиша....
Успешен ден

# 250
  • Мнения: 3 091
Не съм разбрала, че твойто Гури работи в агенция. Значи сме двойно подплатени - Организационният комитет е Страчи, Гури и elku_elena! аз съм абсолютно спокойна, че ще имаме среща, ще бъде страхотно, ще папкаме, ще слушкаме и така!


И в Чифлика ми се ходи, и в Троян! нямам никакви претенции!

Щом водим Крали Марка на суши бар, ядем и всичко е ОК, какво остава за хотел, спане и купони! ще си носим преносимата кошара! само се притеснявам, че няма да е точно почивка, защото всички априлчета ще ходят вече - с помощ или без - и ще търчим след тях като побъркани!

# 251
  • София
  • Мнения: 1 740
И незнам,при все че за Априлци са гласували повече хора,защо нещата пак се обърнаха за Арбанаси?
Ами обърнаха се, защото се оказа, че от тези, които са казали, че са сигурни и са дали имена на Страчи всички са за Арбанаси. Щеше да е грубо при това положение да резервираме Априлци.

# 252
  • Мнения: 506
И незнам,при все че за Априлци са гласували повече хора,защо нещата пак се обърнаха за Арбанаси?
Ами обърнаха се, защото се оказа, че от тези, които са казали, че са сигурни и са дали имена на Страчи всички са за Арбанаси. Щеше да е грубо при това положение да резервираме Априлци.

Ааа, не е така. И аз съм в тази бройка, но съм за Априлци Simple Smile.






# 253
  • София
  • Мнения: 1 740
Е незнам, моята информация е когато бяха 16 семейства, а ти беше писала че не те ще на скайпа  Laughing

# 254
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 841

И в Чифлика ми се ходи, и в Троян! нямам никакви претенции!

Щом водим Крали Марка на суши бар, ядем и всичко е ОК, какво остава за хотел, спане и купони! ще си носим преносимата кошара! само се притеснявам, че няма да е точно почивка, защото всички априлчета ще ходят вече - с помощ или без - и ще търчим след тях като побъркани!

и в Тетевен, и в Троян, и във Велико Търново, и в Балчик....да не продължавам. Ако имам възможност навсякъде. На път да съм... Mr. Green

Нали си говорихме, които не може да дойде сега на есен пак. Някъде другаде  Party  car003

Да сменя темата: вчера по време на разходка в един двор видяхме патки.  Laughing Борис им се хили, но не разбрах какво точно осъзнава. Във тази връзка много искам да го заведа в зоологическата градина. Я майките с по-големи дечица да кажат имали смисъл или е раничко?

От миналата седмица сме на детска кухня. Прасенцето си омита всичко, пу-пу. Само кремовете не го очароват /на кой ли се е метнал  Mr. Green/, но аз не съм очарована от нишестетата, по-добре пюре от плодове. Иначе за левче на ден е просто супер.  Hands Thumbsup



Общи условия

Активация на акаунт