Докато АПРИЛчето си спинка нощем сладко, какво ли правят мама и татко?

  • 14 111
  • 320
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 350
И незнам,при все че за Априлци са гласували повече хора,защо нещата пак се обърнаха за Арбанаси?
Ами обърнаха се, защото се оказа, че от тези, които са казали, че са сигурни и са дали имена на Страчи всички са за Арбанаси. Щеше да е грубо при това положение да резервираме Априлци.

Аз бях за Априлци и писах на Страчи, така че явно съм била единствената..

# 256
  • Мнения: 1 114

Другото хубаво и спокойно място за деца беше Кръвеник,за което гласувах първоначално.Там беше много спокойно,имаше площадки и  най-вече чист въздух...


Абсолютно е така Христина, но за съжаление няма да е там... Иначе и природата и гледката там е невероятна.

# 257
  • Мнения: 3 091
според мен - чакаме оферти и за двете - априлци и арбанаси, нали така?  newsm78
като ги получи, политбюро ще сведе до знанието на плебса и ще се решава

# 258
  • Мнения: 1 925
Melodiya, май си само ти в моя списък, по-голямата част са за Арбанаси и има няколко човека 2-3 без претенции.  Peace
Като гледам как вървят нещата, да спретнем една софийска среща, а всички които не са от София на гости на софиянки Mr. Green
Сега сериозно, честно да си призная вече не се ядосвам, само се смея пред комп-а  Wink
Днес в Чифлика ли ходим ?  Laughing Утре със сигурност ще има нова идея. На мен ми е все тая, ако искате Чифлика да звъним, днес и да се пита - дайте линк
Praynig
На мен ми харесва Чифлика. Но трябва да решим в събота краен срок и в понеделник се праща бройката и почва събиране на капаро.  Peace

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 12:46 от Stra4iatela

# 259
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Аз съм сигурна за Априлци и Чифлика......Мама,тати и бебе
Нямаше нет няколко дни,затова не съм писала!!!
Аз съм за място с чист въздух и красива природа!!Това е!!!  bouquet
Страчи,ние те побъркахме!!Трябва много да те черпим на срещата  bouquet Hug Hug

# 260
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 775
Melodiya, май си само ти в моя списък, по-голямата част са за Арбанаси и има няколко човека 2-3 без претенции.  Peace
Като гледам как вървят нещата, да спретнем една софийска среща, а всички които не са от София на гости на софиянки Mr. Green
Сега сериозно, честно да си призная вече не се ядосвам, само се смея пред комп-а  Wink
Днес в Чифлика ли ходим ?  Laughing Утре със сигурност ще има нова идея. На мен ми е все тая, ако искате Чифлика да звъним, днес и да се пита - дайте линк
Praynig

В интерес на истината и аз нямам претенции за мястото.
Питала съм за Чифлика, чакам отговор.
Мисълта ми е ако от Арбанаси откажат /т.е. нямат места/ бързо да се прехвърлим другаде, а не да разводнявам идеята.

Много добра настройка имаш.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

За черпенето - и аз имам повод около тези дати, нали 21.05 е св. Константин и Елена

# 261
  • Мнения: 3 091
да, наистина е по-добре да имаме резервен вариант - накрая всичко ще е въпрос на оферта!

момичета, според мен е хубаво да се говори за празнична вечеря само. Ресторантът във Винпалас има капацитет и гладни няма да останем - те си работят не само за гости на хотела. изсипва се маса народ от Търново. само ще си резервираме маси, когато пристигнем.

# 262
  • София
  • Мнения: 9 129
Аз пък питах в хотела в Казанлък (профилактично)  Joy
Ще ви пиша, като ми отговорят нещо.

# 263
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Забравих да Ви се оплача!
Вчера бях в Морската на разходка и видях едва 2 мами с бебета още....
По едно време ме настигна една възрастна женица,която ме пита:Дали детето ти ще расте здраво?
а аз отвърнах:Много се надявам
А тя:С такава безотговорна майка,едва ли #Cussing out #2gunfire
Направо щях да припадна
Не беше никак студено,а той сладко,сладко си спеше....явно доста му хареса навън....
лек ден  bouquet

# 264
  • София
  • Мнения: 1 740
Боже, тез бабички не са в ред. Вчера една ни вдигна скандал, че сме спрели пред магазин подчератавам ОТСТРАНИ на входа, не пред него. Били сме и пречели да мине представете си, а място имаше, а тя дори не ни помоли да мръднем, направо почна да вика  #Cussing out

# 265
  • София
  • Мнения: 9 129
Що не им играхте по едно карате на тез бабки  Whistling

# 266
  • Мнения: 1 925
Страчи,ние те побъркахме!!Трябва много да те черпим на срещата  bouquet Hug Hug
Ще ви подсетя  Mr. Green

# 267
  • Мнения: 354
Страчи и мен ме бройте, сега ще ти пусна и на ЛС да ме включиш.
Преди бях писала за х-л Яев http://www.hotel-yaev.com/ Била съм там миналото лято с малкия  условия и обслужване отлични цени -ниски в ресторанта пак цени -ниски, отстъпка от 10% за над 8 души. Има 20 стаи, като гледам май ще ни стигнат.
Ако искате се ангажирам да направя запитване за 20 семейства, а като уточним бройка и като наближи момента ще ангажирам и празничен обяд.
Ще ги помоля за бърз отговор и щом ми отговорят ще ви известя.
И на мен една бабка ми цъка 5 минути с език, като ме видя да го разхождам "в студа " и вика "Егати МАКЯТА" Joy

# 268
  • Мнения: 367
аз пак нещо не съм разбрала  Embarassed . трябва да се даде бройка за да се разбере офертата, но има семейства като моето което чакат офертата за да могат да кажат дали ще присъстват.  от тук възниква въпросът: ще можем ли да се включим след дадената оферта или бройката ще е окончателна и да си избия мечтите за присъствие?

# 269
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 775
Запазих 22 помещения във Винпалас. За сега имат места. Обещаха повече инфо утре.

Чифлика не могат да поемат такава голяма група и не дават отстъпки.

Априлци ми ги оплюха.

Предполагам, че отстъпката ще е между 5-10%, хубаво е да се ориентирате и към вида стая, но това утре като пуснат цени за нас.  Hug

аз пак нещо не съм разбрала  Embarassed . трябва да се даде бройка за да се разбере офертата, но има семейства като моето което чакат офертата за да могат да кажат дали ще присъстват.  от тук възниква въпросът: ще можем ли да се включим след дадената оферта или бройката ще е окончателна и да си избия мечтите за присъствие?

Споко със 100% сигурност ще има промърдване на бройката. Идеята е да блокираме тези стай.

Общи условия

Активация на акаунт