Първи РД в клуб "Елмо" или "Пепеляшка"

  • 6 302
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 418
А къде се намира Пепеляшка?Лилаф жираф не е лош,но е много малко пространството и има стена между помещенията,и не се виждат децата.Няма кой знае какъв избор на играчки.Едната кака е много симпатична и моето дете много я хареса.Но другата е по-възрастна и детето ми направо се уплаши от нея,и искаше да си тръгваме.

# 16
А за 7-8 годишни деца и то предимно момчета къде е по-подходящо? Може би тематични партита, примерно "Карибски пирати" или нещо подобно..............

# 17
  • Мнения: 3 886
Пепеляшка не е добър ама никак даже.Препоръчвам ЕЛМО. Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 819
Пепеляшка не е добър ама никак даже.Препоръчвам ЕЛМО. Hug Hug Hug

Аз пък и от двата не съм доволна, ама хич. Много са назад с материала в сравнение с много други, а в Елмо изобщо пък си нямат представа какво трябва да представлява един детски клуб.

# 19
Именно. Цените са еднакви навсякъде - около  300 лв. излиза едно парти, въпроса е къде наистина си заслужава да се дадат тези пари?
В "Елмо" и "Мики Маус" от една стая се опитват да направят нещо, а като цяло е пълна пародия.

# 20
  • София
  • Мнения: 276
Пепеляшка не е добър ама никак даже.

Присъединявам се....Пепеляшка е мн. зле- няма видимост на децата, родителската част е мизерна и тясна и като ти се съберат повече гости през зимният сезон коридорчето се напълва с якета ooooh!, и човек, за да мине трябва да "заляга" и лавира между тях.

Дори и на 1/2 цена да работят, пак НЕ си заслужава Close

Новият Мики Маус ( с/у Лабиринт) изглежда добре- има 2 зали -1 за по-детските игри и 1 зала с подиум- за дискотека . Широчко е. Като изпразнуваме там- ще дам по-конкретни впечатления  Peace

# 21
  • Мнения: 117
Здравейте, темата е малко стара, но само да напиша за "Пепеляшка": не съм съгласна с някои от твърденията!Скоро бяхме на р.д. там, а и ние сме празнували.Правят много хубави празници за децата!То всъщност е детски клуб и мисля, че това е важното!Имат голям нов басейн с топки и винаги има много играчки.Вярно е, че няма видимост към децата, но за нас това не е проблем; а менюто за родителите винаги е много вкусно, прясно и добре изглеждащо!Мисля, че там хората много се стараят за уюта на гостите си!В никакъв случай не съм съгласна, че и най-малкото продължение на празника се таксува-на нашия празник останахме повече от 15-20мин., докато изпратим гостите и никой не ни го таксува, въпреки, че съпругът ми предложи!!! Имат забавно пижамено парти и предлагат костюми за децата.Въобще-аз съм много доволна!Разбира се, зависи от очакванията и претенциите!Клубът преди години беше много западнал, но откакто има нови собственици-много ми допада!Вярно, че визията му не е като на някои нови клубчета, но не само това е важното  Hug

Общи условия

Активация на акаунт