Какво заменяте срещу безплатен 50 инчов плазмен телевизор?

  • 4 202
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 070
От секс ще се окажа предвид полжението ми. НО - за какво ми е такъв телевизор без достатъчно голяма стая и отстояние до него? Как предлагш да го разположа в 70кв апартамент със хол, детска  и кухня.  newsm78 Ако с него върви и къща с просторни стаи и високи тавани го взимам.

Ако предложиш 6 месечно пътешествие по хубави места го взимам и се лишавам от всичко гореизброено.

# 16
  • Мнения: 1 134
С удоволствие заменям вградената кухня с всичко из нея bowuu
Едно, че ще го караме на пуканки в близката година второ, че така ще имам къде да го сложа... Mr. Green

Цигари и сериали не ме вълунват. Останалите жертви не си струват.

# 17
  • Мнения: 765
Всичко изброено жертвам. На сметка съм - форумът ще го прежаля, цигарите искам да откажа, даже си купувам лепенки, шоколад ям рядко, секс мога и сама да правя , ако искам, телевизия мога да не гледам с години. Искам си плазмата, има на кой да я продам , искам си 6000 лева.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
Шоколада никога не го давам за нищо  Mr. Green
Виж секса веднага го прежалвам  Twisted Evil Ма кой го дава туй ТВ  Rolling Eyes

И аз така  Blush

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
НО - за какво ми е такъв телевизор без достатъчно голяма стая и отстояние до него? Как предлагш да го разположа в 70кв апартамент със хол, детска  и кухня.  newsm78 Ако с него върви и къща с просторни стаи и високи тавани го взимам.

И голям хол ще дадем в следваща анкета.

Кого бихте убили за 80 квадрата жилищна площ, примерно

# 20
  • Мнения: 1 028
Тъй като гледам пак ще си зяпам на"Опера"-та Mr. GreenВсичките опции са ми свидни,с изключение на пушенето,щот от 4 години не пуша....ама и плазма няма де Laughing
Ама и пък като потъна в размисли и страсти,стигам до умозаключающия въпрос:"За какъв ми е на мене тая плазма,кат аз само тука вися?"

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
секс мога и сама да правя , ако искам

Не опорочавай замисъла Grinning Без секс. Сама, по двойки или в групи.

# 22
  • Мнения: 494
 Нищо не бих жертвала. Плазма не искам-рано му е на тоя... хм..."формат" в България.
 Виж за едно Купърче-е-е-е...всичко това, дето си го изброила жертвам, че и повече ако трябва...

# 23
  • Мнения: 14 490
Бу, пак заблуждаваща реклама!  Crossing Arms
викам ей сега пробутах окончателно оная корекомска аркопалена купичка от течен шоколад и зарадвах любимия с плазма за св. валентин....въпреки всичко пиши ме с предимство, имаме високи тавани вкъщи Mr. Green

# 24
  • Мнения: 765
1000 лв на месец за да не правя секс ме устройват. 6 месеца. За морето вече ще съм ОК.

# 25
  • Мнения: 2 196
С удоволствие ще откажа да гледам мачове,сериали и т.н. Whistling
И от шоколада ще се откажа.
Адрес пращам на ЛС. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 070
НО - за какво ми е такъв телевизор без достатъчно голяма стая и отстояние до него? Как предлагш да го разположа в 70кв апартамент със хол, детска  и кухня.  newsm78 Ако с него върви и къща с просторни стаи и високи тавани го взимам.

И голям хол ще дадем в следваща анкета.

Кого бихте убили за 80 квадрата жилищна площ, примерно

Онзи безсрамен богат Халваджиан ще убия и ще му взема киносалончето и помпозната къща с розите на помпозната му женичка. Ще продам всичко, освен киносалона може би. Ей тва как да стане само не знам. Първо махам всичко в цвят пепел от рози, ако ще и от най-великото ковано желязо да е.

# 27
  • Мнения: 503
Кого бихте убили за 80 квадрата жилищна площ, примерно
О, чувствам как много свекърви тук ще дадат фира.
Мога да жертвам секса и яденето за много по-малък телевизор. Подбих ли конкуренцията?

# 28
  • Мнения: 5 370
Нищо не заменям, сложи опция " Алооууу, това е цената на цяла кола бре".
За 6 000 лева могат да се купят сравнително добри коли на старо. А телевизори имам 2.....не са ми мерак, дори и плазма.

# 29
  • Мнения: 7 111
Бу, за какво ще ме бъде тази безплатна джаджа? Аз съм практичен човек. И без друго щом ме зърне телевизорът и ме приспива.
Ако попитам другаря-съпруг, предполагам какъв ще ми бъде отговорено - 6 месеца без форум. Той ще си почине от теб.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт