клиника Щерев

  • 768 321
  • 6 728
  •   1
Отговори
# 210
  • Burgas
  • Мнения: 214
Момичета аз съм от Бургас. За мен важи ли че съм здравно осигурена, или се има предвид само майките от София? newsm78

# 211
  • Мнения: 111
Момичета аз съм от Бургас. За мен важи ли че съм здравно осигурена, или се има предвид само майките от София? newsm78

Важи разбира се.

# 212
  • Мнения: 524
Здравейте!   bouquet
На мен до няколко дни ми предстои секцио в клиниката на д-р Щерев. Аз и досега си ходя там на ЖК, много съм доволна от всички в клиниката, надявам се с бебето всичко да е наред, да е здравичко и раждането да мине леко и безпроблемно.

# 213
  • Мнения: 80
Здравейте момичета! Искам да ви попитам като си запазиш час за определен лекар ли е или за който се падне на работа.Имам проблем с нередовен цикъл и вече нещата се сериозни, мисля да ходя в тази клиника,ако някой може да ми даде повече инфо за лекарите в нея или кой лекар се занимава с подобни проблеми.Много благодаря на всички предварително!

# 214
  • Мнения: 1 291
според мен при който и да се запишеш ще си доволна.обади се-запиши си час,след това продължи при същия лекар да си записваш часове

# 215
  • Мнения: 1 095
Здравейте момичета! Искам да ви попитам като си запазиш час за определен лекар ли е или за който се падне на работа.Имам проблем с нередовен цикъл и вече нещата се сериозни, мисля да ходя в тази клиника,ако някой може да ми даде повече инфо за лекарите в нея или кой лекар се занимава с подобни проблеми.Много благодаря на всички предварително!
Избери си лекар и си ходи само при него.
Аз лично ти препоръчвам др.Ганева и др.Александров  Peace

# 216
  • Мнения: 80
Благодаря ви, аз също съм чула няколко положителни мнения за д-рАлександров, а като ви чета тук очевидно и д-рГанева е добра.Надявам се да ми помогнат. Grinning

# 217
  • Мнения: 111
Всички лекари са добри. Аз бих ти препоръчала моята лекарка д-р Андреева, а така също съм чула много добри мнения за д-р Тимева.

# 218
  • Мнения: 24
Здравейте момичета! Искам да ви попитам като си запазиш час за определен лекар ли е или за който се падне на работа.Имам проблем с нередовен цикъл и вече нещата се сериозни, мисля да ходя в тази клиника,ако някой може да ми даде повече инфо за лекарите в нея или кой лекар се занимава с подобни проблеми.Много благодаря на всички предварително!

Аз лично препоръчвам д-р Александров! thumbsup

# 219
  • Мнения: 80
Дами записах си час за вторник  при д-рАлександров , като мине ще ви пиша какво ми е казал. Благодаря на всички отзовали се .

# 220
  • Мнения: 25
Здравейте мами-бъдещи и настоящи!
Забременях ин витро в тази клиника благодарение на Д-Р ТИМЕВА и смятам да раждам тук! Очарована съм от прекрасните мнения относно раждането и престоя в клиниката и се моля всичко да мине по мед и масло и при мен! Все още не съм решила как ще раждам, но везните клонят към секцио! Разбира се малко ме е страх, но предполагам че е нормално като към всяко непознато нещо! Дайте кураж и стискайте палци!

# 221
  • Мнения: 1 095
Здравейте мами-бъдещи и настоящи!
Забременях ин витро в тази клиника благодарение на Д-Р ТИМЕВА и смятам да раждам тук!  Разбира се малко ме е страх, но предполагам че е нормално като към всяко непознато нещо! Дайте кураж и стискайте палци!


Даниела зб , спокойно , всичко ще е наред, в сигурни ръце си !

# 222
  • Мнения: 25
Здравейте мами-бъдещи и настоящи!
Забременях ин витро в тази клиника благодарение на Д-Р ТИМЕВА и смятам да раждам тук!  Разбира се малко ме е страх, но предполагам че е нормално като към всяко непознато нещо! Дайте кураж и стискайте палци!


Даниела зб , спокойно , всичко ще е наред, в сигурни ръце си !
Благодаря ти Tea fea  bouquet за прекрасните думи  и се надявам скора да пиша за появата на малкото съкровище!

# 223
  • Мнения: 111
danielazb, няма от какво да се притесняваш. Аз бях много спокойна, когато раждах, но това е до характер и до информираност.

# 224
  • Мнения: 1 291
Ох направо ми се реве като ви слушам, искам вече и моя ред да дойде и да раждам вече  Hug
А там бръснат ли те или  newsm78, че може баш тогава да ми са ми поникнали косми.То как да си ги махна сама като вече и без това нищо не виждам от корем

Общи условия

Активация на акаунт