клиника Щерев

  • 768 388
  • 6 728
  •   1
Отговори
# 4 380
  • Мнения: 605
Мила, кои са първите две фетални? Аз имам една в 12 г.с, казаха ми следваща след 20 г.с. Звънкай за Чавеева, че тъкмо е пуснала график за март, но е само за 2 седмици.

# 4 381
  • София
  • Мнения: 22 982
1- та ми беше на 05.10, 2-та на -1.12 и сега ми предстои трета.

# 4 382
  • Мнения: 338
Мила, кои са първите две фетални? Аз имам една в 12 г.с, казаха ми следваща след 20 г.с. Звънкай за Чавеева, че тъкмо е пуснала график за март, но е само за 2 седмици.

Първата е в 11-13 г.с., втората е в 19-21 г.с. и третата е в 28-32 г.с. Simple Smile

# 4 383
  • Мнения: 1 432
sea.sea., за тоновете са ти написали момичетата - казваш на регистратурата, че си за тонове и като ги запишат, акушерките ще те насочат къде да почакаш, за да ги види лекар.
2. Постарай се да отидеш на фетална в периода, посочен от лекаря ти - той го определя в зависимост от развитието на твоето бебе.

3. консултация с кардиолог и анестезиолог се прави задължително, независимо от вида раждане. консултациите са включени в цената на раждане. казваш на регистратурата и те ще те насочат . и не, не трябва предварителен час - до 13 часа са там.

# 4 384
  • Мнения: 2 153
Как процедират в клиниката, ако започне преждевременно раждане? Трябва първо до клиниката да се отиде и те насочват към конкретен лекар от Майчин дом, или всеки се спасява самосиндикално?!

# 4 385
  • Мнения: 358
Защо да те насочат към Майчин дом? Отиваш,където мислиш да си раждаш. Ако се следиш в Щерев,няма нужда да си вземаш обменния картон, той си е там.

# 4 386
  • Мнения: 2 153
Защо да те насочат към Майчин дом? Отиваш,където мислиш да си раждаш. Ако се следиш в Щерев,няма нужда да си вземаш обменния картон, той си е там.

Да де, но нали в Щерев не приемали преди 36 седмица за раждане....или вече не е така...Аз забравих да питам на последната консултация...

# 4 387
  • Мнения: 358
Не съм чула да върнат някого,ама ако има такъв-да ме поправи Simple Smile Може да попиташ на информация за всеки случай, че ми стана и любопитно Simple Smile

# 4 388
  • Мнения: 338
Така е, не приемат преди 36 седмица. И аз знам, че те насочват към Майчин дом, но къде отиваш първо - не съм наясно

# 4 389
  • Мнения: 2 153
Не съм чула да върнат някого,ама ако има такъв-да ме поправи Simple Smile Може да попиташ на информация за всеки случай, че ми стана и любопитно Simple Smile

Нали нямат техника да се грижат за недоносени бебета  newsm78 newsm78 newsm78 Дано и някой друг се включи с актуална информация, че аз чак в края на месеца ще ходя newsm78 newsm78

# 4 390
  • Мнения: 358
Аз имам ходене до там другата седмица за болничен и ще разпитам.

# 4 391
  • Мнения: 2 153
Аз имам ходене до там другата седмица за болничен и ще разпитам.

Благодаря Simple Smile

# 4 392
  • гр. София
  • Мнения: 2 525
Аз си следих цялата бременност в болницата и възнамерявах там и да родя, но ми изтекоха водите ненадейно 5 седмици по-рано. Отидохме веднага в Щерев, там пуснаха бързо тонове на бебето и ме прегледаха за разкритие - общо към 15-20 мин. максимум. През това време се обадиха на моята лекарка и ми приготвиха всички необходими документи, с които ме препратиха в МД.

После д-р Ганева ми обясни защо препращат - не защото нямат кувьози и педиатри - имат, а защото, ако се наложи спешно някаква интервенция с преждевременно роденото бебе, то се транспортира в друга болница, а майката остава в Щерев и са разделени.

# 4 393
  • София
  • Мнения: 11 768
Той ти казва чак 31.03 защото ще имаш фетална преди това и няма нужда да се виждате с него отново. Аз след 28гс ходех на 2 седмици, а след 36та всяка седмица. Но аз бах с рискова бременност. За кг, то качването на повече кг си е опасно при бременни, а и Александров си е джаста праста, няма да те щади.

За тоновете са ти обяснили вече.

Да, преди 36та гс не израждат, има кувиози, но преди 36та гс не приемат, Щерев имат един неонтолог, др.Дачева.  Ако тръгне ражданв можете да отидете навяскъде,  спешно ще ви приемат и без документи. Преди 36та гс се ходи обикновенно или в Майчин дом или в Токуда, тъй като това са двете най -добри неонтологии в София.

# 4 394
  • Мнения: 119
Ех този Александров... на операционната ми каза "доста банички се изяла през бременността а  ?" опасен е, но си разбира от работата😊 потвърждавам за тоновете , а за консултациите не се запазва час . Аз се носех направление , защото не се следях там от началото ☺

Общи условия

Активация на акаунт