клиника Щерев

  • 768 303
  • 6 728
  •   1
Отговори
# 4 815
  • София
  • Мнения: 3 709
Явно чак като наближи момента ще ми го даде.  newsm78
А ти поиска ли телефонен номер?

# 4 816
  • Мнения: 45
Здравейте,

можете ли да ми кажете дали от болницата издават първият от серията болнични за майчйнство (този, който се издава 45 дни преди предполагаемия термин)?

А когато се ражда секцио от кога се броят тези 45 дни? От определената дата за секцио ли?

Благодаря

# 4 817
  • Мнения: 13 935
Да, издават. Болничният е 45 дни преди термина.

# 4 818
  • Мнения: 1 174
А терминът се изчислява задължително от ПМЦ.

# 4 819
  • Мнения: 14
Здравейте,

Предварително се извинявам  ако тази тема вече е дискутирана.
Моля споделете мнения и впечатления за акушер гинеколози от клиника "Щерев".
Ако е възможно да ми препоръчате при кой да се запиша. Като цяло прочетох доста добри отзиви
за повечето лекари, но все пак ще трябва да избера конкретен лекар, който да ме наблюдава.

Благодаря предварително !

# 4 820
  • Мнения: 1 174
Трудна задача, всяка ще ти препоръча нейния си лекар и ще ти извади доводи за него, ти пак ще объркана.
Аз се следях при Билчев - той е много мил , спокоен, работи акуратно, понякога е прекалено обстоятелствен, лесно можеш да се свърже с него при нужда, дава си телефона.
Имам опит и с Тимева - добре обясняваща, предразполага те, бърза е в прегледите, но за нея се чака много, часовете са кът и по-трудно се намира, когато ти трябва.
Сега следя тази си бременност  с Билчев и Кановалова ( редувам си ги), Кановалова е очарователна, мила, много ематична към пациентите си и ангажирана с тях.
Др. Александров е зевзек, при него всичко е много забавно, разбира много и има доста богат опит, бързо преглежда. Това са докторите с които съм си имала "вземане-даване" повече от веднъж и за които мога да изкажа впечатление на база по-дълга работа с тях.
Можеш и ти да направиш, няколко опита (в зависимост колко ти е напреднала бременността) и да пробваш двама-трима и тогава да решиш, кой ти допада.
Успех в търсенето!

# 4 821
  • Мнения: 58
Здравей аз се следя при д-р Ганева, много съм доволна от нея.

# 4 822
  • Мнения: 14
Здравейте,

Всъщност аз съм в началото на втория месец, това ми е първа бременност
и още не съм се записала  за проследяване. Просто прегледах във форумите
какви са отзивите за различните клиники и за Щерев видях най-много положителни мнения.
Дори и да ме насочвате към вашите лекари мнението ви пак  ми е голяма полза благодаря ви !
Интересува ме вие всъщност сте избрали по един наблюдаващ лекар,
но ходите и при друг, когато вашият отсъства или ?

# 4 823
  • Мнения: 139
Здравей ,
Аз се следя и силно препоръчвам Надя Мангунска. При нея си ходя още преди да забременея.

# 4 824
  • Мнения: 100
Аз се следих при Искилиева, но когато влязох в девети месец тя излезе в 45-дневен отпуск преди раждане, така че се прехвърлих без време при Александров. За него бях чувала много добри отзиви като специалист. Връзка и комуникация почти не можахме да изградим помежду си, но то и малко време имахме за това, а и надали бях единствената която му прехвърлиха едва ли не в родилна зала. Много съм доволна от него и за второто (за сега само планирано) направо при него бих се записала. Но AMAEBG е права - вспка ще си препоръча лекаря, при когото се е следила. Бих се записала и при Чавеева - страхотен човек и специалист, но не съм сигурна дали следи бременност. При нея ходих само за доплер в края на бременността, защото допреди това феталните и доплерите си ми ги правеше Искилиева, която също е специалист по фетална медицина.

# 4 825
  • Мнения: 13 935
Аз също съм при доктор Магунска още отпреди бревенността, доволна  съм и мисля и занапред да ходя при нея. Добри впечатления имам и от доктор Юнакова.

# 4 826
  • Italia
  • Мнения: 705
Препоръчвам доц. Тимева. Страхотен доктор. Но вярно е,че доста се чака при нея,но пък си заслужава. При нея имам 2 опита инвитро,следеше ми бременноста и след това ми направи и секциото  Peace
За доктор Ганева също мога да кажа добри неща,тя пък следеше сестра ми,при нея почти винаги има свободни часове,не се чака много ако отидеш без такъв. Доктор Искилиева ми направи и трите ФМ,много съм доволна от нея, едва в реанимацията след раждането ми,научих,че може да се запишеш да ти следи бременноста. Моя приятелка пък е много доволна от др. Коновалова.
Изобщо,който и да избереш,няма да съжаляваш  Peace
Лека бременност ти желая  Praynig

# 4 827
  • София
  • Мнения: 11 767
Аз само не бих препоръчала др. Андреева, сблъсквала съм се с нея и няма никакъв подход. За останалите подкрепям като цяло мнението, др. Ганева ми е на кантар малко.

Днвс видях я един ресторант др. Чавеева,  толкова мил и страхотен човек!

Последна редакция: чт, 02 юни 2016, 07:50 от Мацето

# 4 828
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
аз пък се следях при Андреева още преди да забременея и бих я препоръчала, так че всеки си препоръчва неговият лекар  Peace

# 4 829
  • Мнения: 379
Аз пък следях цялата си бременност при д-р Андреева и я препоръчвам Simple Smile Всеки е доволен от своя си лекар, иначе много харесвам Чавеева Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт