клиника Щерев

  • 768 278
  • 6 728
  •   2
Отговори
# 795
  • Мнения: 60
Аз ще раждам при Коновалова и тя също ми каза че си е 1800 лева раждането

# 796
  • Мнения: 366
Д-р Ганева ще отсъства до края на месеца - току-що ми казаха по телефона  Sad

# 797
  • Мнения: 1 095
Д-р Ганева ще отсъства до края на месеца - току-що ми казаха по телефона  Sad

Ей,че гадно...
Аз на 27.01 трябва да си взема заповедта от фонд ин витро  и се надявах да мога да се видя с нея и да се разберем,кога ще почнем.

Д-р Ганева, желая Ви бързо оздравяване  Hug

# 798
# 799
  • Мнения: 678
момичета, имам нужда от съвет.
аз бях при Коновалова още преди да забременея. бях много доволна. много добре се грижеше за мен. в един момент, когато вече установихме бременността и всичко беше наред, тя ми каза, че вече ми е време да се ориентирам към лекар, който да ме следи и при когото ще раждам. разбира се, а знямах нищо против да съм си при нея, но с мъжът ми решихме, че е по-добре да се обърнем към някой с малко повече опит. тъй като бяхме решили, че ще раждам в Щерев, избрахме Ганева. за съжаление съм малко разочарована от нейното отношение - може би защото не ме е следила от началото. понеже Ганева я няма от известно време, миналата седмица ходих пак при Коновалова за контролния си преглед и поставих въпроса за раждането. аз споделих, че нямам нищо против тя да ме следи до края и да раждам при нея, но тя ми каза, че всъщност това е най-важното нещо и много внимателно трябва да си поминсля кой лекар и коя акушерка искам да ме изражда.
който е раждал при нея и пациентките на Ганева, моля за съвет и мнения коя лекарка и най-вече акушерка да избера. оказва се, че акушерката е не по-малко важна (аз не знаех). дайте отзиви. мерси !

# 800
  • София
  • Мнения: 1 874
Не разбрах защо самата Коновалова те е накарала да се насочиш към друг лекар... Аз се записах при нея - на 12.01 ми беше първият преглед и тя установи че ще си имаме близнаци...Сега ти малко малко ме разколеба - нима самата лекарка не мисли че е добра...обърках се

# 801
  • София
  • Мнения: 3 860
beb4o_fb аз не го приемам така, че самата лекарка не се чувства компетентна  Rolling Eyes не знам  Rolling Eyes
по-скоро ми звучи като даден избор и да не се чувстваш кофти ако избереш друг лекар, така ми звучи на мен  Rolling Eyes

# 802
  • София
  • Мнения: 1 874
Моя много добра приятелка роди /секцио/ при д-р Александров и двете си деца - доволна е от свършената работа, но не ми е казвала да е избирала и  акушерка...Дано се включат скоро раждалите там.

# 803
  • Мнения: 678
не ме е насочила, защото не се чувства компетентна, а за да ми даде право на избор. каза ми да реша сама дали искам бременността ми да продължава да се следи в Щерев и кой лекар искам да ме следи и изражда. мисля, че го направи, за да не излезе така, че щом при нея съм започнала преди забременяването, то при нея трябва да остана до края. аз не мисля, че е некомпетентна и определено смятам, че в отношението си кум пациентите е доста по-добра от другите.
аз просто тогава реши да се доверя на друг лекар, но без да го познавам. а и хич не съм се и замисляла за акушерка например.

# 804
  • София
  • Мнения: 3 860
Това което написа Тансу много ми хареса  Party
Караме да се чувствам по-спокойна  Party

# 805
  • София
  • Мнения: 791
татсу освободи си пощата да ти пратя нещо 

# 806
  • Мнения: 678
giuli свободна е вече  Peace

# 807
  • София
  • Мнения: 1 874
tansu, извинявам се, че не съм те разбрала правилно - аз също останах очарована от Коновалова и то само при една среща/засега/. Реших, че ще продължа да ходя при нея - след написаното от теб разбрах, че тя е наистина не само лекар, но и добър човек след като ти дава право на избор.

# 808
  • Мнения: 1 095
Не знам с какво те е подразнила д-р Ганева и направо се учудвам ,не ми се вярва просто,а пък хич не вярва да има кофти отношение,защото си била при друг лекар ! Аз забременях и родих при нея и съм супер доволна.Сега ще правя пак ин витро и пак ще съм при нея  Hug За мен д-р Ганева е най-добрата,помогна на мен и още 3 мои приятелки !!!



ПП не съм избирала акушерка и за първи път чувам,че пациент трябва прави този избор  Peace

# 809
  • Мнения: 366
Момичета моля някой да ми каже след като в Щерев не работят с касата ще могат ли да издадат болничния, който е 45 дни преди термина? Имат ли връзка двете неща?

Много ми се иска и на мен да родя при Д-р Ганева - не съм го обсъждала все още с нея. Просто тя ми дава спокойствие и винаги е супер търпелива. Как протича раждането при нея - споделете подробности моля ви  Hug Всеки разказ ще ми бъде интересен и полезен.

Общи условия

Активация на акаунт