клиника Щерев

  • 768 287
  • 6 728
  •   2
Отговори
# 825
  • Мнения: 34
Копнеж най- добре попитай в клиниката точно какво е направлението,те си имат някакви номера май.Иначе мога на лични да ти обясня точно как стана при мен.Но при всички случаи се уреждат нещата и ще платиш 1800лв.Всички платихме по толкова,които бяха в родилното по моето време

# 826
  • София
  • Мнения: 55
pepsinka, на мен са ми правили БХС в Щерев и да д-р Андреева премери и нухалната гънка.

# 827
  • Мнения: 27
С всички тия промени, които настъпиха от началото на 2010 г. в клиниката настана пълен хаос. До сега ако не си плащал за едни неща, сега изведнъж започват да ти искат да си ги плащаш. Пълен абсурд. Аз също съм бременна в 30 г.с. и се наблюдавам при д-р Ганева. Тя ми откри бременността в началото,след което за изместно време се следих при друг лекар в друг град. И от януари отново се върнах при нея, за да може тя да ми продължи наблюдението и да родя после в клиниката. Личният лекар съответно ми издададе направление, за да си регистрирам бремеността при нея и като го занесох ми го взеха, въпреки че ми сервираха и новината, че не работят вече със здравната каса.  #Cussing out Всъщност тя д-р Ганева я нямаше понеже била в болнични до края на януари и ме преглежда д-р Магунска. Сега за 4-ти февруари имам записан час при д-р Ганева уж, пък да видим. Като мине ще ви кажа някакво инфо, което съм разбрала по повод всички неразбории и неясноти. А междудругото вчера ходих да си взема един болничен от там, който трябваше да е за 8 дни само до този, който е 45 дена преди раждането. И съответно с даването ми сервираха и че трябва да си го платя -15 лв.  #2gunfire Идеше ми да ги застрелям, честно ви казвам. Като се обаждах да кажа да ми го напишат нищо не ми казаха за плащане, а в един момент ме поставят пред свършен факт. Направо нещо вече взеха да ми лазят по нервите. Дано наистина раждането е 1800 лв., защото ми писна да се разправям с какви ли не доктори. Казаха ми, че другите болнични вече няма да  се плащат, защото този е от ЛКК комисия и за това, а другите се издавали от тях заради самото раждане. Не знам кого ще убивам скоро, но имам предчувствие, че ще има пострадали.  box box box Дано да греша и всичко да мине без разправии. А междудругото се записах на у-щето за бременни, което са организирали от клиниката този месец. Имаше до сега един курс. Не беше зле. Показаха ни стаите, една от тях по-точно де - другите изглеждали по същия начин. То си е като хотел да ви кажа. Хубавичко си е ако трябва да съм честна.

Хайде да видим каква ще я свърша на 4-ти като отида и ще пиша ако имам някакво ново инфо.


Последна редакция: сб, 23 яну 2010, 08:51 от elzas

# 828
  • Мнения: 366
Elzas, наистина  е малко объркана ситуациата в момента. Стискам ти палци - все пак виждам, че имаш още 52 дни до термина, така че нещата ще си влезнат в каналния ред за толкова време.
Ама това 15 лв за болничен е голяма глупост наистина  ooooh!

# 829
  • Мнения: 27
Здравейте мили мами, предполагам има такива от вас, които са правили вече фетална морфология. Аз съм почти на финалната права, както се вика и не съм правила до сега, но в момента мога да направя де - мога да хвана третия етап на това изследване. Но се чудя има ли смисъл да го правя,след като съм почти накрая. Вие какво мислите? Имам записан час за днес и много се чудя - никак не е евтино изследването, там където съм се записала и съм много умислена.То толкова пари ще дам около раждането и тия бих ги дала, но дали има смисъл или вече прекаляваме, май ме гони параноята.

Последна редакция: ср, 27 яну 2010, 09:55 от elzas

# 830
  • Мнения: 4 255
Елзас,според мен е късно,но попитай гинеколкожката ти.Аз дадох 200 лева за това изследване (близнаци по 100 на близнак) и знам ,че не е евтино  Sad
Правих го на 22-23 седмица
Освен това и да има нещо (не дай си боже) ще го абортират ли бебето?Според мен ще чакат раждането
Това с 15 лева на болничен ми се вижда много чудно.Миналата година го нямаше това .Щерев толкова ли е обеднял,че изнудва майките.

# 831
  • София
  • Мнения: 3 860
Аз не съм мама  Rolling Eyes но за мен има смисъл това изследване и бих го направила със сигурност като забременея  Rolling Eyes А в твоя случай на финала също за мен има смисъл, вече всичко може да се види как работи на бебчето, ако не дай Боже има някакъв проблем, веднага след раждането ще могат да се вземат мерки  Rolling Eyes Мое мнение, аз съм на принципа страх лозе пази  Rolling Eyes

# 832
  • Мнения: 27
Според лентичката, която ми се вижда ми показва 33 г.с., но всъщност съм 30-31-ва, защото се движа с около 2 седмици закъснение от това, което трябва да е. Просто по-късно е настъпило оплождането според гинеколозите. Така че не е късно да го напрая това изследване - казват, че третия етап се прави до към 32 г.с.Ноооооооо не знам - раздвоена съм.

# 833
  • Мнения: 65
Момичета в ценоразписа,пише ,че цялата медицинска документация се заплаща по 15 лв на документ,така че не се очудвайте за цените на болничния.Аз искам да попитам при установяване на бременност,мога ли да се запиша там на консултации и какъв е редът за това Simple Smile

# 834
  • Мнения: 27
При установяване на бременност щом искаш да се регистрираш, за да ти я следят в клиниката на д-р Щерев - записваш си час при някой от лекарите и си носиш всички документи и изследвания, които имаш и лекарката ще ти каже от там нататък какво се прави и как ще процедирате.

# 835
  • Мнения: 60
Аз ще раждам след 2 дни в петък в Щерев,планово секцио,днес последно питах лекарката колко ще ми струва раждането,и тя ми каза че е 1950,защото нямали сключен договор със здравната каса за новородени,е поне не  е 2350 както са го написали в сайта

# 836
  • Мнения: 678
.. тя ми каза че е 1950,защото нямали сключен договор със здравната каса за новородени,...
какво значи това?

# 837
  • Мнения: 27
Току що и аз прочетох, че пакет комфорт лукс както го водят в клиника Щерев не е вече 1800 лв, а 1950 лв. Т.е. и за раждане на здравноосигурени ще ти вземат най-вероятно тия пари. Еееееееееееееееееееееееееееее не тия вече тотално ми лазят по нервите.  #Cussing out Направо съм не просто бясна, а не знам как да го опиша.

# 838
  • Мнения: 24
elzas щом се ядосваш, просто отиди другъде тогава.

# 839
  • Мнения: 7 112
elzas, частните болници с договор с касата приспадат по 400 лв. от обявените си цени. В държавните изборът на екип вече е повече от половината като сума за раждане, сравнено с частна клиника. Сложиш вип-стая, хонорарче, почерпка, монети за телевизор, храна. Докарва си се към 3/4 от цената та частниците. В крайна сметка всеки си преценява според нуждите и джоба.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт