клиника Щерев

  • 768 771
  • 6 728
  •   1
Отговори
# 4 770
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
да изразя и аз съжаленията си  Hug преминах през същото, но в осма седмица . Накрая след три инсеминации забременях спонтанно, а мисля че мъжа ми беше с 7 % морфология и с намалена подвижност. Знам че е много трудно, но се опитай да гледаш напред и да мислиш за бъдещето и не се отчайвай  Hug

# 4 771
  • Мнения: 1 401
Момичета, колко струваше първи гинекологичен преглед в клиниката? Не съм ходила повече от година там, вече е време  Simple Smile но не помня...

# 4 772
  • Мнения: 10 708
Момичета, колко струваше първи гинекологичен преглед в клиниката? Не съм ходила повече от година там, вече е време  Simple Smile но не помня...

http://shterevhospital.com/consultations/wp-content/uploads/site … 81_20.04.2016.pdf

# 4 773
  • Мнения: 318
50 лева е първичния

# 4 774
  • София
  • Мнения: 23 029

моят през август беше 37 лв.

# 4 775
  • София
  • Мнения: 11 779
Аморе съжлявам за случилото се, минавала съм и аз през същото.

Във форума има тема за случаи като твоя :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=916506;topicrefid=19

# 4 776
  • Мнения: 139
Здравейте,

И моят преглед в началото на годината беше не повече от 35-37 лв.

# 4 777
  • Мнения: 10 708
Първичният преглед е 50 лв. както е според ценоразписа, който пуснах. Това е, когато отиваш за най-най-първи път в клиниката и те регистрират в системата им.
Гинекологичен преглед е 20 лв. , 17 лв. е ехографът. ЖК е 40 лв.
Пазете си касовите бележки - съвет от моя страна.

П.П. Сега виждам в ценоразписа им, че гинекологичен и ехограф са обединени като цена - 37 лв.

# 4 778
  • София
  • Мнения: 23 029
Първичният преглед е 50 лв. както е според ценоразписа, който пуснах. Това е, когато отиваш за най-най-първи път в клиниката и те регистрират в системата им.
Гинекологичен преглед е 20 лв. , 17 лв. е ехографът. ЖК е 40 лв.
Пазете си касовите бележки - съвет от моя страна.

П.П. Сега виждам в ценоразписа им, че гинекологичен и ехограф са обединени като цена - 37 лв.

Еми не е вярно,поне при мен не беше така, на 1 ми преглед за 1 път в болницата платих 37 лв.

# 4 779
  • Мнения: 139
Първичният преглед е 50 лв. както е според ценоразписа, който пуснах. Това е, когато отиваш за най-най-първи път в клиниката и те регистрират в системата им.
Гинекологичен преглед е 20 лв. , 17 лв. е ехографът. ЖК е 40 лв.
Пазете си касовите бележки - съвет от моя страна.

П.П. Сега виждам в ценоразписа им, че гинекологичен и ехограф са обединени като цена - 37 лв.

Еми не е вярно,поне при мен не беше така, на 1 ми преглед за 1 път в болницата платих 37 лв.


Аз също на първия ми преглед и посещение когато ме регистрираха на регистратурата платих  и аз толкова не беше 50 лв., но иначе по телефона също ми бяха казали, че ще ми струва 50 лв.

# 4 780
  • Мнения: 1 401
Благодаря за отделеното време, аз раждах там, но преди повече от година и незнам като първичен ли, като какъв ще ме таксуват. Ще видим, мерси още веднъж!  Hug

# 4 781
  • Мнения: 1 174
37 лв струва преглед с ултразвук. При потвърждаване на бременност и до към 12 г.с ме таксуваха така. 40 лв ми е вече ЖК, а преди да забременея, профилактичен гинекологичен преглед ми струва 50 лв.

# 4 782
  • Мнения: 98
Учудвам се от негативните мнения за д-р Манчев, аз от 10 години ходя при него, още рабитеше в 1АГ Св София. Пък съм млада и не грозна, до сега не ми се е случвало да ме гледа особено, бях доста заплетен случай още тогава, той реагира супер адекватно и положи доста грижи за мен! В последствие след като забременях, прокървих, звъннах му посред нощ, човека беше в отпуск в провинцията, но дойде за няколко часа за преглед... Наистина поне при мен и мои приятелки, винаги е бил на ниво, да не говорим колко е добър в сферата на ин витрото Wink
Дано е единичен случай, това, което се е случило Sad

# 4 783
  • Мнения: 13 939
Не познавам въпросният доктор, но чак хвалби колко е добър в ин витрото не мисля, че заслужава... Едва от вчера работи в Щерев, а другата болница не е известна с някаква супер успеваемост...

# 4 784
  • София
  • Мнения: 23 029
Учудвам се от негативните мнения за д-р Манчев, аз от 10 години ходя при него, още рабитеше в 1АГ Св София. Пък съм млада и не грозна, до сега не ми се е случвало да ме гледа особено, бях доста заплетен случай още тогава, той реагира супер адекватно и положи доста грижи за мен! В последствие след като забременях, прокървих, звъннах му посред нощ, човека беше в отпуск в провинцията, но дойде за няколко часа за преглед... Наистина поне при мен и мои приятелки, винаги е бил на ниво, да не говорим колко е добър в сферата на ин витрото Wink
Дано е единичен случай, това, което се е случило Sad
Бях на 1 преглед при него със съмнение за изтекли води- като отношение въобще не искам да коментирам и преди бях спименала,че 2 дни след това плаках,колкото до компетенциите му,да-позна,че не са води,но ми каза,че имам аероби,не че има съмнение,а че е убеден,а микробиологията ми беше перфектна.Не бих отишла пак при него никога. Може като цяло да е добър специалист,но с това отношение ми загуби тотално.

Общи условия

Активация на акаунт