клиника Щерев

  • 768 294
  • 6 728
  •   1
Отговори
# 4 785
  • Мнения: 744
Благодаря за отделеното време, аз раждах там, но преди повече от година и незнам като първичен ли, като какъв ще ме таксуват. Ще видим, мерси още веднъж!  Hug

Ако си раждала там според мен е абсурдно да те таксуват като първичен. Би трябвало  да е обикновен гинекологичен с УЗ. Първичен означава жена която идва за първи път, снема се анамнеза на случая с по попълнен въпросник и разговор с лекаря и чак след това преглед и обсъждане на план за действие и необходими изследвания. В общия случай касае история на стерилитета  - за това се снема анамнезата по данните от въпросника и коментара с лекаря, все пак те са репродуктивна клиника.

# 4 786
  • Мнения: 4
Четох по-назад в темата, че раждането струва 1995лв. Това включва ли престой и първите изследвания и имунизации на бебчето? Извинявам се, ако въпросите ми са вече задавани, но ме интересува също и дали е възможно да го впишат без -ов в презимето и необходими ли са някакви други документи или да ги уведомя предварително, че искам така да се казва? Благодаря предварително!

# 4 787
  • Мнения: 1 401
Благодаря за отделеното време, аз раждах там, но преди повече от година и незнам като първичен ли, като какъв ще ме таксуват. Ще видим, мерси още веднъж!  Hug

Ако си раждала там според мен е абсурдно да те таксуват като първичен. Би трябвало  да е обикновен гинекологичен с УЗ. Първичен означава жена която идва за първи път, снема се анамнеза на случая с по попълнен въпросник и разговор с лекаря и чак след това преглед и обсъждане на план за действие и необходими изследвания. В общия случай касае история на стерилитета  - за това се снема анамнезата по данните от въпросника и коментара с лекаря, все пак те са репродуктивна клиника.

Да, и аз така си разсъждавам. Живот и здраве, ще видим като отида и ще пиша  Simple Smile

# 4 788
  • Italia
  • Мнения: 705
Четох по-назад в темата, че раждането струва 1995лв. Това включва ли престой и първите изследвания и имунизации на бебчето? Извинявам се, ако въпросите ми са вече задавани, но ме интересува също и дали е възможно да го впишат без -ов в презимето и необходими ли са някакви други документи или да ги уведомя предварително, че искам така да се казва? Благодаря предварително!
Здравей. В цената е включено всичко,включително имуницации,прегледи и грижи за бебчето.  Peace кажи си за предпочитанията за презимето,но предварително,мисля,че няма да има проблем. Всъщност за трите имена на бебето ме попитаха в реанимация,след секциото! Успех  bouquet

# 4 789
  • Мнения: 100
Четох по-назад в темата, че раждането струва 1995лв. Това включва ли престой и първите изследвания и имунизации на бебчето? Извинявам се, ако въпросите ми са вече задавани, но ме интересува също и дали е възможно да го впишат без -ов в презимето и необходими ли са някакви други документи или да ги уведомя предварително, че искам така да се казва? Благодаря предварително!
Включва абсолютно всичко - престой, храна, грижи за теб и бебока, имунизации, ако е необходимо антибиотично лечение (ако си секцио за теб със сигурност, при мен и на бебо даваха, защото беше с високи нива на левкоцитите), първите имунизации, вкл. БЦЖ. Според мен можеш да запишеш имената на детето както искаш. Wink

# 4 790
  • София
  • Мнения: 11 767
дам, името можеш да го запишеш без -ов, ние така го записахме Peace

# 4 791
  • Мнения: 13
Здравейте момичета.Интересува ме ако се наложи да те препратат към Майчин дом, пак ли се плаща за избор на екип при положение, че непознавам нито един лекар там.

# 4 792
  • София
  • Мнения: 11 767
Здравейте момичета.Интересува ме ако се наложи да те препратат към Майчин дом, пак ли се плаща за избор на екип при положение, че непознавам нито един лекар там.

Не, отиваш като спешен случай.

# 4 793
  • Мнения: 13
Благодаря

# 4 794
  • Мнения: 379
Искам да попитам родитилите след 6 месеца ходихте ли на профилактичен преглед и какъв пакет избрахте, че се чудя?

# 4 795
  • София
  • Мнения: 2 701
И аз за пакета да попитам, че не ми става ясно в сайта какво точно включват тези 1995 лева. Доплаща ли се за упойка, защото виждам, че за не осигурени струва 280 лв, но за здравно осигурени не виждам информация?

Редактирам се. Открих какво включва пакета http://shterevhospital.com/pregnancy/%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B4%D0 … %80%D0%B8-%D0%BD/

Последна редакция: чт, 19 май 2016, 09:54 от koikoii

# 4 796
  • Мнения: 1 174
И аз за пакета да попитам, че не ми става ясно в сайта какво точно включват тези 1995 лева. Доплаща ли се за упойка, защото виждам, че за не осигурени струва 280 лв, но за здравно осигурени не виждам информация?

Редактирам се. Открих какво включва пакета http://shterevhospital.com/pregnancy/%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B4%D0 … %80%D0%B8-%D0%BD/
Всичко, което ти е необходимо, за теб, за детето, за целия ви престой, без значение от начина на раждане - естествено или секцио, с или без упоика, за едно бебе или за близнаци се включва в тези 1995лв. Сумата е за здравно осигурениете майки. 

# 4 797
  • София
  • Мнения: 22 954
Момичета,имате ли някаква представа дали,ако отида в болницата мога да получа копие от епикризата на бебето,понеже педиатърката и я взе миналия път,днес нещо не успя да я намери - а ще ми трябва  newsm78 ( Много ме е яд,че не съобразих да я снимам  #Cussing out)

# 4 798
  • Мнения: 13 935
А не можеш ли да си я вземеш от педиатърката и впоследствие да и върнеш копие? Предполагам, че от регистратурата могат да разпечатат нова епикриза, аз съм си взимала така от престой в болницата, но без подписи и печати.

# 4 799
  • София
  • Мнения: 22 954
А не можеш ли да си я вземеш от педиатърката и впоследствие да и върнеш копие? Предполагам, че от регистратурата могат да разпечатат нова епикриза, аз съм си взимала така от престой в болницата, но без подписи и печати.

Принципно да,но нали ви казвам,че днес не можа да я намери... Иначе само информацията ми трябва,не ми трябват подписи и печати,другата седмица съм на профилактичен - дано стане работата.

Общи условия

Активация на акаунт