Имам/е нужда от добротата ви и положителната ви енергия

  • 22 072
  • 595
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Боже, колко много е преживяла тази жена. И въпреки всичко колко е силна и смела. Моля те Господи нека този  път нещата се развият добре и бебчо да се появи здрав и достатъчно голям  Praynig Моля те дай сили на тази жена да продължи да се бори и най-вече да вярва.
Блонди, изпращам цялата си положителна енергия. Кураж!

А ти бебче, знам, че нямаш търпение да видиш мама и да се гушнеш в нея, но моля те почакай още няколко седмици  Praynig

Ще следя темата. 

# 91
  • Мнения: 268
Здравей,мила бъдеща мамче...пиша ти така,защото силно вярвам,че този път ще се справите - и двамата.Ти си достигнала дъното,сега е време да събереш всички сили,воля,вяра за да се изтласкаш на повърхността,и да дариш любовта на твоята рожба,която също като теб се бори и има нужда от твоята вяра,че всичко ще бъде на ред.Почивай си,и ако имаш възможността отправяй погледа си към хоризонта...там от където слънцето изгрява и първо теб ще облее със своята светлина и топлина,слънчева енергия  Heart Eyes е необходима за твоето бъдещо
 юначе   bouquet

# 92
  • Мнения: 1 898
Стискам палци този път всичко да е наред.
Вярвам,че  силните и борбени хора сбъдват мечтите си.

# 93
  • Мнения: 307
Възхищавам се на смелостта на твоята приятелка! Вярвам, че този път ще успее да си гушне бебчето! Пожелавам й цялото щастие на света и съм убедена, че го заслужава!  Hug Hug Hug

# 94
  • Мнения: 5 393
Моля се този път всичко да е наред и жената да роди едно здраво и хубаво бебенце. Praynig Praynig Praynig

# 95
  • Мнения: 329
И аз съм с вас, подкрепям ви и се моля, да бъдете здрави и силни и се справите успешно! Вярвай те !  bouquet

# 96
  • Мнения: 545
Мила,от все сърце се моля всичко да бъде наред!Аз силно вярвам в насочването на майчината енергия към детето,така че мисли положително!Възхищавам ти се за куража!
Прегръщам те силно!

# 97
  • Мнения: 24
Моля се всичко да приключи добре и на финала да се появи най-прекрасното бебче за радост и гордост на своите родители! PraynigПовече положителни мисли и вярвам, че ще се случи най-прекрасното чудо!

# 98
  • Мнения: 770
Мила, мисли позитивно, всичко ще се подреди!
Бъди силна!
  bouquet

# 99
  • Мнения: 238
Стискам палци и пращам цялата си положителна енергия! PraynigВярвам, че всичко ще е наред с бебчето!

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 11:37 от terli

# 100
  • Мнения: 257
Моля се този път всичко да е наред и да износиш и родиш живо и здраво бебче.Бъди силна!Бог да е с вас!

# 101
  • Мнения: 630
Блонди, историята на твоята приятелка ме изпълни с искрено възхищение, с много болка и с вяра. Искрено вярвам, че Господ ще бъде с нея и с малката й мечта и ще ги закриля до така дълго чаканата им среща! ще се моля това да се случи. Знам какво е да жадуваш за детенце.

# 102
  • София
  • Мнения: 1 402
Пожелавам Ви кураж и успех!!! Дано скоро се похвалите с добри новини!!!
Бъдете силна!!!

# 103
  • Мнения: 1 440
Мила,изпращам ти много положителна енергия и вяра!Моля се,наистина всичко да е наред и да си родиш здраво бебче! Praynig
Прегръщам те! Hug

# 104
  • San Diego, CA
  • Мнения: 78
Много сила и вяра ,всичко ще се оправи ,ако си толкова силна ,колкото си била до сега.Голяма прегръдка от мен!!!

Общи условия

Активация на акаунт