Имам/е нужда от добротата ви и положителната ви енергия

  • 22 068
  • 595
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 578
Пращам и моите прегръдки, надявам се този път всичко да е наред.  Praynig

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
 Само позитивна мисъл !!! Нека да не спира да вярва ,че ще бъде щастлива и ще успее да дари живот на това малко същество,което ще я обича с цялата сила на обичта,която тя пази за него!!
Кураж и вяра !!!
 Силата на чувствата ще привлече позитивната енергия на всички нас,които пожелаваме на тази мама  да бъде силна и да не губи надежда!!
Прегръдки мила !!! Hug Hug Hug

# 77
  • Мнения: 2 553
Блонди, моля се и вярвам, че този път всичко ще е наред и ще имате едно здраво бебче, което да ви радва! Предай на приятелката си, че всички сме с нея и че се надяваме скоро да се радва на едно здравичко мъниче!  Praynig Praynig Praynig

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
 Praynig Praynig PraynigДано всичко бъде наред!Моля се всичко да бъде наред  Praynig
Не си сама.Всички сме с теб.Много сили и кураж!

# 79
  • Мнения: 959
Мила,пожелавам ти много кураж.Вярвам че,всичко ще завърши благополучно.Стискам палци и всеки ден ще се моля и мисля за теб.

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 907
Вярвам, че всичко ще бъде наред  Praynig!!!!!!!!!!!! Ще мисля за вас и за нероденото още момченце! Много сили ви пращам  Hug !

# 81
  • Мнения: X
Възхищавам се на тази смела майчица! Дано Господ и Света Богородица бдят над нея и малкото човече! От цялото си сърце се моля да са живи и здрави и да се гушкат щастливи с бебчето! Praynig Praynig Praynig
Кураж, мила и не спирай да вярвяш! Всичко ще бъде наред! Praynig Praynig Praynig

# 82
  • Мнения: 50
Много спокойствие,сила и търпение за мама,а за бебчо да е борбен  и да не бърза още да излиза HugКъсмет и много положителна енергия препращам към вас. Heart Eyes  bouquet

# 83
  • гр.Русе
  • Мнения: 138
И аз се моля за теб,мила майчице!  Praynig
Кураж,всичко ще е наред!Вярвам!

# 84
  • Мнения: 2 910
Мога да си представя как се чувства Sad
От сърце й желая да износи бебето живо и здраво и всичко това да има само щастлив край Praynig

# 85
  • Мнения: 225
Изпращам цялата си положителна енергия и се моля на Господ, всичко да е наред и милата майчица да гушне и цял живот да се радва на своето съкровище  bouquet
Моля се с цялата си душа и от сърце желая само хубави моменти от тук нататък, много здраве, късмет и радости в живота им Hug

# 86
  • София
  • Мнения: 448
Мила Маги, аз и  цялото ми семейство се молим от все сърце за теб и твоето мъниче! HugДаже синът ми Криси каза да предадеш на бебето много целувки от него Hug
Мила майчице,разбирам твоята тревога,преживяла съм го.Дори и сега не знам със сигурност добре ли е момченцето,което очаквам.Ходя на работа, усмихвам се.
Всичко ще мине успешно и когато след време две малки ръчички те гушнат и ти кажат:"Мамо,обичам те!", ще разбереш,че си е струвало.
Възхищавам се на борбеността и духа ти!Прегръщам ви силно, теб и бебчо!  bouquet newsm51 smile3525

# 87
  • София
  • Мнения: 7 081
Блонди, от цялото си сърце се моля всичко да е наред при твоята приятелка, сигурна съм , че ще износи и роди здраво бебенце. Толкова силна майка наистина го заслужава. Този път всичко ще е успешно и ще се радва на дълго чаканото съкровище.

# 88
  • Мнения: 1 165
Блноди, ще се моля за приятелката ти и нейното бебче! Аз самата родих в 32 гест.седмица и направо настръхнах като четох историята . Моля се, бебчо да стои в коремчето на мама, колкото се може по-дълго Praynig Praynig PraynigНека всичко да бъде наред!

# 89
  • Мнения: 153
нека цялата положителна енергия на всички нас от форума заедно с Господ Бог да ти помогнат всичко да завърши успешно и безпрпблемно за теб и твоето бебче! Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт