"Дневникът 36" - с приказки и веселба сваляме килца

  • 12 760
  • 422
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 169
epsilon изпий една чаша прясно мляко и бум в леглото smile3524, а може след нея и още една чаша вода ще надуеш стомаха и ще го залъжеш. Може да пробваш и с лъжица мед ...

# 16
  • Мнения: 81
мерси, ще пробвам, ама проблема е че като си наумя че ми се яде и не ми излиза от главата  Mr. Green

# 17
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Ехо, банда Sunglasses Манджата днес бе следната:

закуска: овесени ядки с кис. мляко и какао
обяд: голяма филия клисав ръж хляб с 'филаделфия' и едно варено яйце; две мандаринки
сл. закуска: ябълка
вечеря: салата (маруля, домат, краставица и пресен лук) с биволско сирене, зехтин и оцет
десерт: 10-15гр шоколад

спорт:20 мин

епсилон, не слабееш, защото се храниш много малко. Колкото по-малко калории поемаш, толкова по-бавно сваляш. Неизбежно е. Не падай под 1000-1200 калории в никакъв случай. Не ядеш достатъчно през деня, за това огладняваш вечер Wink

Гладнес, този път се надявам да не зачезнеш на някъде пак, а да си с нас Hug

Иле, как ми се дояде огретен сега Crazy Crazy Crazy

Миранди, че ти днес супер плодово си го раздавала, какъв ти е проблема Mr. Green


# 18
  • Мнения: 81
абе да ти кажа никък не ям толкова малко... това че се опитвам е друг въпрос.. аз ако успявах нямаше да имам проблем  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, Дневничета!
Ето ме и мен в новата тема!
Миранди,  Hug благодаря за страхотната нова тема!  newsm51
Бързам да почерпя по кафе, и да отивам и аз да пия по едно с колежките, и после ще пиша по-подробно!

Успешна Нова темичка и само минусчета в нея и много ведро настроение!

# 20
  • Мнения: 1 197
Пу за мене е първия минус в новата темичка.Днес се сбогуах с още един кг.Успешен ден,момичета Hug

# 21
  • Мнения: 1 975
Добро утро и от мен Hug Hug Hug

Честита нова темичка - перфектна, както винаги Миранди  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, айде само минуси и положителни емоции в нея  Peace И браво за първия успешен диетичен ден  Peace

Аз нямах пак време да пиша, но за похапване имах  #Cussing out Вече много ме е яд на себе си. От днес съм супер режимна  Crossing Arms Сега се претеглих и установих, че сваленото от лунната никакво го няма - пак съм на стартовите 52.5. Минавам на строг режим, защото явно иначе не става  Crazy

Лиде мерси за прекрасното кафенце  Peace

Тикве честито за взетия изпит   bouquet

Шоки отново си страхотна със съветите си  Hug Hug Hug

Гладнес радвам се да те видя сред нас  Peace

nel15  Peace Peace Peace само така  Peace

epsilon    wavey wavey wavey дано ти хареса тук   bouquet

Капризче, Абиренка, Вале, Скорпе, Тедъ, КЛОНКА, Галатейка, Бомбе и всички останали   love001  love001  love001 Къде се губите бре моми ?  newsm78

На всички с минуси  smile3501, а на несериозните като мен  newsm66 newsm66 newsm66

Гуш и до после  wavey

# 22
  • София
  • Мнения: 1 950
nel15 , честит ти минус ! smile3501 Дано я напълним новата тема с минуси! newsm10
И аз днес съм по-малко от вчера, но това е задържаната вода , която вчера ме изкара от равновесие! Joy Joy Така, че само 1/2 кг ми остава да се стигна линийката. Joy
Миранди,  Hug едно капучино не е толкова голяма прегрешение , даже никакво бих казала!  Hug Успех , миличка, ще се справиш! newsm10
GlaDneSS ,  Hug никакви такива - не позволяваме никой да си остава дебеланка, всички ще ставаме фиданки за лятото! Нали така  Peace
Иле,  Hug поздравчето ти е много сладурско!  Heart Eyes
 Шоки , Тиквичка , Каприсче , epsilon , galiq_82  Heart Eyes Heart Eyes
Успех на всички Дневничета в новата ни супер тема! newsm51 newsm10

# 23
  • Мнения: 81
Добро утро момичета и успешен диетичен ден
на мен вчера ми беше диетично но това до вечерта когато преди лягане си хапнах  Rolling Eyes
нищо де, продължавам, сега закусвам ябълка и пийвам кафенце Simple Smile
lideto70 поздрав за минусчето, мерси за кафенцата, за мен е това мъничкото, чистото без мляко,... леле като си помисля колко обичах кафе с мляко а от както се мъча да отслабвам и го пия чисто..... като сваля тия килца ще се почерпя с едно капочинце  Rolling Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 1 950
Тиквичке,  Hug чак сега успях да се върна назад в старата тема и да прочета . Честит ти взет изпит, и всичките напред все така да са!  newsm10
А гледам , че през март сме няколко рожденнички - аз съм на 28 март newsm44 и целта ми дотогава е 75 кг и нови дрешки. Ама аз ако продължавам така ще си надмина очакванията! Joy Joy Много скромно беше това от моя страна, но ако не го кажа пред вас няма пред кой Mr. Green
epsilon Hug по някое капучино без захар не е толкова страшно да изпиеш или твоята диета изключва млякото?  newsm78

# 25
  • Мнения: 1 384
Добро утро, сладурки  Hug

GlaDneSS, много се радвам да те видя Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


 lideto70
  Hug мерси за кафенцето, миличка, аз си взимам с мляко и няма да се стеснявам  Blush


galiq_82
, ето за това не я спазвам аз лунната  #2gunfire - цял ден се мъчиш като грешен дявол, сваляш едно кило - ВОДА, радваш се за бързо сваленото килце и на следващия ден то пак си е на мястото  ooooh! Миличка, избери си някой режим и давай с него, ще успееш  Peace  bouquet

epsilon, ти колко ис висока  Rolling Eyes А за кафето с мялко - аз не мога и не искам да се откажа от него сутрин - това ми е такова огромно удоволствие и само то май ми остава  Confused Иначе го пия без захар от 4 години насам и аз покрай диетите  Whistling

nel15, честито ти минусче   bouquet Ти на кой режим беше  newsm78

Хубав и слънчев ден на всички дневничета   bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 254
кво се драпате за едното мляко в кафето бре девойки, аз кафе вече не пия заради пустите диети...  Joy Joy
и аз отчитам едно съвсем мъничко минусче от вчера. само 400гр ме делят от линийката и надолу, но пък паласките значително видимо понамаляха newsm44 newsm68 newsm44 newsm68
сега се мятам на едно тае-бо и като се върна ще ви нагледам и само да има отклонили се от режима  bash fight

# 27
  • Мнения: 1 197
crazy_tikva І на рене зеуегър съм.Лек и диетичен ден на всички

# 28
  • Мнения: 1 254
къде сте днес бе момичета, никой няма Simple Smile
направих половин час тае бо за коремните мускули и съм твърдо решила един месец да правя 3-4 тренировки седмично поне по 30 мин, както и за този месец да сваля 3 кг, т.е.63. Не е невъжможно, нито непостижимо искам да ги разкарам завинаги. Crossing Arms Програмата ще е шейкове на обяд и лека вечеря, закуска от плодове и чай/инка. Стикайте палци за успех
Лиде, и ти ли си овне бе душко? Ние преследваме упорито целите си, няма отказване  Flutter
Крейзи, какво ще хапваш днес
Гладнес, от кога не сме те виждали. Липсваше ни Simple Smile
Епсилон, малко са ти килцата и за това се сваля по-трудно. Малко инат и ще успееш. Hug
Реге, разписа се и изчезна от хоризонта. Наминавай насам. От колко време беше на Дюки?

# 29
  • Мнения: 1 384
MissCaprice, като спомена упражнения, аз забравям да кажа, че всеки ден си правя по малко- корем, крака и ръце  Mr. Green
 Днес вече ги направих, след кафето на гладно  Laughing

Така менюто ми днес не се различава кой знае колко от миналите дни, ама :
кафе с мляко (абе него ще спра да го пиша, то е задължително и ще си знаете, че не съм го пропуснала, а ако се случи да нямам кафе или мляко ще кажа  Joy Joy Joy)
закусих ей сега 2 мандаринки с канела
ще обядвам кис. мл. с мюсли
и за вечеря кис. мляко с банан  Mr. Green


Толкоз  Crazy

Другите наистина се затриха нейде по трасето  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт