Търся донор на яйцеклетка-дайте съвет.

  • 103 493
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 13 958
Здравей, в тази тема ще намериш отговор на повечето си въпроси.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=748820.0

# 691
  • Мнения: 2
Момичета искам да споделя с вас- на 45 год. по стечение на живота късно срещнах своята половинка(на 35г.)  и тръгнах по мъките. Тоз доктор ме лъга онзи доктор ме лъго и времето си мина. Накрая попаднах на най- добрите, и бях включена в донорска програма, но вече година и половина не ми идва реда. Намерих си донор (държа да кажа, приятелка без заплащане)и април месец отидох в клиниката и попитах мога ли да си доведа донор отговора беше да давай го. Когато отидохме след един месец се оказа, че Агенцията по трансплантация не позволявала аз да си водя донор.  Какво значи това ми ако донора е сестра ми и ли моя роднина, кой може да забрани да са те. Момичета може ли някоя от вас да ми каже в коя клиника и къде го няма това ограничение. Благодаря ви предварително.

# 692
  • Мнения: 20
Приятелката ви може да стане донор на друг, а вие да ползвате предимство с анонимен донор. Това е много добър вариант.

# 693
  • Мнения: 202
Здравейте,

по молба на моя приятелка която не пише в форума, искам да попитам дали има финансово затруднена двойка която иска финансова помош за инвитро в замяна за яйцеклетка ?

# 694
  • Мнения: 142
То мисля че така с искаш ли- ето ти, май не става

# 695
  • Мнения: 202
Действително не съм много наясно с процедурата.

Обаче прочетох в една тема тук, че ако има осигурен донор от него се взима Я, а на реципиента се дава от друг донор.
 Също в зачатие прочетох за следният случай:  донорът и реципиентът правят процедурите в едно и също време, реципиентът плаща за двете процедури в замяна за Я.

# 696
  • Мнения: 142
И въпреки това мисля че няма вероятност да вземеш Я на дамата която си избрала (завела). Но винги има вратички

# 697
  • Мнения: 13 958
Да уточня, че донорките трябва да имат живородено дете.

# 698
  • Мнения: 142
И до определена възраст

# 699
  • Мнения: 216
Много пъти съм се замисляла дали да стана донор,каузата ме изкушава,някой друг да се сдобие с детенце,отговарям на всички изисквания,на 30г съм,имам 10 годишна дъщеря,здрава съм,имам редовен цикъл,единственото ме е притеснявало,факта че не съм много добре запозната на какви процедури се подлага донора,крият ли те риск за собсвтеното ми здраве и ако да ,какъв е той,ще съм благодарна някой по информирн да сподели.

# 700
  • Мнения: 86
можеш да ми пишеш на лични или най-добре говори с доктора, при когото ще е процедурата:)

# 701
  • Мнения: 1
Здравейте,аз съм на 28 с две деца,утре ми предстои среща с лекар,който да ми обясни процедирането ппи даряване на яйцеклетки.Ще съм благодарна ако някой тук ,който е бил донор сподели своето виждане,тъй като имам притеснения относно как ще се отрази на собственото ми здраве.Предварително благодаря.

# 702
  • Мнения: 5
Аз бих станала донор с удоволствие, още повече, че разбирам, че има дефицит, но не съм раждала. Знае ли някой дали може и нераждали жени да даряват?

# 703
  • гр. София
  • Мнения: 2 253
Не, няма как нераждали жени да станат донори, поне не и законно.

# 704
  • Мнения: 20
Аз съм била при д-р Стаменов. Болница Надежда!

Общи условия

Активация на акаунт