Бюстът на Преслава се спукал

  • 6 969
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 759
Хора стига глупости.Преслава НЕ Е ИМАЛА СИЛИКОН НИКОГА..
                   Точно това пише: че има проблем с шевовете от намаляването на бюста. Една съфорумка имаше подобен проблем, ако става въпрос за същото, де... И определено е доста сериозно.

# 16
  • Мнения: 4 435
Хора стига глупости.Преслава НЕ Е ИМАЛА СИЛИКОН НИКОГА..
                   Точно това пише: че има проблем с шевовете от намаляването на бюста. Една съфорумка имаше подобен проблем, ако става въпрос за същото, де... И определено е доста сериозно.

Да,сериозен е проблема.И то доста.Но поне информаторите да дават вярна информация.   http://lifestyle.ibox.bg/news/id_585201783

# 17
  • Мнения: 1 813
Миналата събота ми казаха,че е зле и в болница,но мислех ,че са я изписали вече.

# 18
  • Мнения: 2 013
Тази трябва да влезе в фолк историята - естествен бюст, пък го намалява newsm78

# 19
  • Мнения: 4 435
Еми то бива,бива голям,ама чак толкова.Аз гледах интервю и разказваше за операцията и каза-В крайна сметка,аз съм младо момиче,този бюст ми пречи,тежи ми....и т.н.И с ДесиСлава в една клиника са си ги намалили.

# 20
  • Мнения: 335
Никоя операция не е оправдана, ако не е животоспасяваща.

# 21
  • Мнения: 4 435
Все пак,препоръчана Е от лекар.Както и да е,дано се оправи скоро и всичко е наред.

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 00:52 от Slav4e_Av4e

# 22
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Никоя операция не е оправдана, ако не е животоспасяваща.


Холе, ти ме шашна с твоя генерален извод!?

# 23
  • Мнения: 335
Холе, ти ме шашна с твоя генерален извод!?

Извинявай.
Дано травмата ти (от моя извод) не е като след операция.

# 24
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Не е! По-лоша е.
Ако единият ми крак е с 3см по-къс от другия и имам възможност за корекция, кво сега?
Куца ли да си ходя?

Разбира се, че има оправдани оперативни вмешателства. Оправдавям я/Преслава/.

# 25
  • Мнения: 335
Ми редактирай ме тогава.
С онова "Ако рисковете не са по-големи от ползите" или "Ако предполагаемата полза е по-голяма от рисковете".

Ама знаеш ли на колко е равен е 1% риск при операция на единствения карък от всеки 100?



# 26
  • Мнения: 636
Силикон не може да се спука Naughty Тия са измислили голяма простотия. Освен това момичето си имаше природно големи гърди. То си личеше- стояха някак си по-увиснали. Аз мисля че с по-малки и стегнати ще е много хубава.
Но за Деската не знаех Outta Joint

# 27
  • Мнения: 4 585


Лесно ви е на жените. Ако решите, че циците са малки, увеличавате,
ако решите че са големи, намалявате.
А представете си, че се спука цица докато я целивате. Бум!
Еба ти ужаса, страстоубиец и импотентност завинаги.

# 28
  • София
  • Мнения: 15 466
Пожелавам и бързо възстановяване. Тя и Лили Иванова си е намалявала поне два пъти гърдите в Германия.И Доли Партън си ги намали, защото гръбнака много я болял.

# 29
  • Мнения: 14 490
и аз съм потресена.
от това, че холограма пуска такива теми, но все пак като размислих тази сутрин след кафето установих, че ми действа успокояващо. бях почнала да мисля, че си нещо като биоробот -  изкуствен интелект на мястото на половината ти мозък Blush

Общи условия

Активация на акаунт