През месеца на виното и любовта е 22-рата Kанадска тема

  • 16 412
  • 290
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 932
Мамчета от Монреал - къде водите дечицата си да се забавляват? От скоро сме тук и нямам информация за детски центрове, клубове. Къде има хубави кътчета и за нас?  Simple Smile

А за кой квартал става дума?

Благодаря за поздравите, момичета!

Спретнахте ли мартенички?

# 196
  • Мнения: 919
Eli=== Joy ще се напикая от смях

MrsK, куку е нашата думичка за гърне Laughing мисля че си е българска newsm78

desie111, не го мисли, сигурна съм че пак ще му стане интересно в един момент и тогава прибираш памперсите и казваш до тук Wink Бъди силна Laughing

TarikMom, честита работа на мъжа ти! пожелавам и на двамата скоро да намерите нещо което наистина да ви харесва Grinning

# 197
  • Мнения: 319

Това днес го гледах сигурно повече от 10 пъти и всеки път избухвам да се смея hahaha Малко ми прилича на дете в ранна детска възраст, което чувайки песен по радиото, си я интерпретира според това, което чува Joy

А това за куку-то, и аз за първи път чувам, че така му се викало newsm78 Нали ни е рано още, ама важното е, че си обогатих речника с още една дума от детския речник Peace

Мартенички - ами аз преди 2-3 дни се усетих, че 1-ви март е съвсем скоро Rolling Eyes Винаги съм правила мартенички и съм пращала на родата в Бг, а тая година дори за нас тримата не съм направила Embarassed Много се изложих тая година Confused

# 198
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Колкото е смешно , толкова е и трагично  ooooh!


# 199
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Спретнахте ли мартенички?
Спретнахме Simple Smile Мъжа каза, че толкова много съм направила, че трябвало да отворя магазин....
Ей ги на:

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 05:45 от shemet_neveroiaten

# 200
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 945
Не съм правила още мартеници, но получих първите вече. А ще трябва да спретна има няма 20 броя ( на 01,март ще правим парти и трябва да изненадам приятелите ни). Но с това боядисване не мога да смогна. Боядисвам къщата и се чудя защо винаги се случва преди парти. А и да се похваля, започнах работа по специалността си. Като за първа работа си е прекрасна.

# 201
  • Canada
  • Мнения: 231
Честито на започналите работа, а на тези, които искат да започнат - да им се случи скоро!

Еми, все не мога да се наканя да кача снимки на нашия "килим за пълзене", заедно с ползвателя, разбира се  Simple Smile, ето сега го направих: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=223167

Ели, голям смях падна с "Кен ли"  Joy

# 202
  • Мнения: 274
Шеметке, много са ти хубави мартениците и много разнообразни.
Аз никога не съм правила, но затова пък вече получихме от БГ.

Поздрави на започналите работа.

# 203
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
Поздрави и от нас - честито на всички започнали работа - много е важно човек да намери нещо! Ние мартеници няма да правим но пък вече получихме от БГ. Макар че днес изобщо не се чуства че пролетта идва - при нас в Торонто сутринта беше -28 - стууууд!  cold

# 204
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Като стана дума за пролет, я кажете кога се постопля тук? Не че студеното ми пречи, но процедурите по обличане/събличане на малчо всеки път направо ще ме откажат от излизане вече ooooh!

Шемет, браво, много красиви мартенички.  Hug И ние вече получихме от България - опаковани с любов  Heart Eyes

# 205
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
Като стана дума за пролет, я кажете кога се постопля тук? Не че студеното ми пречи, но процедурите по обличане/събличане на малчо всеки път направо ще ме откажат от излизане вече ooooh!

Шемет, браво, много красиви мартенички.  Hug И ние вече получихме от България - опаковани с любов  Heart Eyes


TarikMom аз доколкото знам зимите в Montreal са още по дълги и от тези в Toronto  newsm45  - не очаквай затопляне преди края на март/началото на април. И на мене да ви кажа ми е омръзнало от якета, шапки, ботуши и т.н.  smile3511 - дано да дойде скоро пролетта  smile3506

Шемет - наистина са много хубави мартениците! Браво на тебе smile3501

# 206
  • Мнения: 417
Като ви е студено идвайте във Ванкувър  smile3521

Шеметке, страхотни мартеници!  newsm10
Аз съвсем бях забравила, че е Баба Марта. Добре, че имам от минали години останали мартенички.

Това за ку-ку-то го чувам за първи път. Ех, не е късно да се науча и аз Simple Smile

# 207
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Ох, момичета, чак сега го видях това клипче със Кен Ли либидибидачу - поне 10 пъти го пуснах и не мога да спра да се хиля. Мъжът ми и той се хили като побъркан - беше сигурен, че тя пее на български, но накрая успях да го убедя, че не е никакъв език това hahaha hahaha hahaha

МсК - много сладко кътче на мъничето сте направили! Да е живо и здраво! Hug

# 208
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Радвам се, че харесахте мартениците ми  Hug

Ето нещо интересно за градинарките - спирала за подправки. Аз я гледах в едно списание лятото и много ми хареса - там беше без езерце така че явно то не е от задължителната програма.

# 209
  • Мнения: 49
msl, в кой квартал си?
[/quote]
В момента сме до метро Longueuil - но искаме да се преместим и ще бъда благодарна, ако ме ориентирате и за приличен квартал

Общи условия

Активация на акаунт