Контролно за начинаещи и неначинаещи фотошопки

  • 6 101
  • 175
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 818
Намърдвам се, пък да видя за кое ще успея  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 804
Ани, мислих си дали да не изтриеш паролата от първия си пост.Всички,които традиционно участваме в конкурсите,а който не я знае, ще му я дадем на лични.

Предложението ми е продиктувано от факта,че в един друг подфорум (не в "Хоби") и в тема за един друг конкурс мамите имат такъв албум,на който паролата е била обявявана на "всеучитание".
И се намерило човек,който да изтрие целия сайт (става дума пак за мултиплай-я)с всички проведени конкурси до момента.Всички бяха много разочаровани, но... няма... правиха си друг сайт.

Иначе това е само предложение, вие помислете и кажете.
**************
А иначе, мерси за контролното.  bouquet Ще видя за какво ще ми стигне времето и в кои категории ще участвам. Иска ми се във всички да направя, но...зависи от много неща извън мен.

# 17
  • Мнения: 1 884
Съгласна съм с Ани, съгласна съм и с Меденката  Grinning ъъъъъ... Медовинката   bouquet  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 804
Съгласна съм и с Меденката  Grinning ъъъъъ... Медовинката   bouquet  Heart Eyes
Не се притеснявай.  Hug Hug Hug Отговарям на всичко, свързано с меда.  Laughing Laughing Laughing

# 19
  • Варна
  • Мнения: 893
ами айде някой да ми даде паролата тогаз, моля,че не си я записах  Sad  Praynig

# 20
  • Мнения: 3 971
Щи я дам

# 21
  • Варна
  • Мнения: 893
мерсаж и тук   bouquet

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Дано поне този път да успея да сътворя нещо навреме Blush

# 23
  • Мнения: 875
записвам се, за да сте ми под ръка. отивам да оправя къщата и после сядам да се мъча Simple Smile

пратете една парола на лични, ако може  Hug

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 618
някой ще ми прати ли и на мен паролата? Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 156
И аз съм от забраваните, моля и на мен парола. Благодаря!

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Задъхана се намъквам в контролното, кой знае дали ще успея да спретна нещо......, нооооо ще се постарая.... ако имам време.....
Просто и аз съм с дините под мишниците, незнам колко съм награбила - загубих им бройката вече......
Ани темите са много интересни.....Благодаря   bouquet

Тоя урок на Дяволинка сега виждам, че го е е имало  Embarassed направо се засрамих.....

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 01:46 от Никки

# 27
  • Мнения: 376
Хайде и на мен паролата да пратите................моля  Heart Eyes И да попитам в една тема по колко картинки може да качим......1, 2, 3?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 893
уф  Sad задължително ли е да правим картина точно по тея двете снимки?  Confused
много ми е трудно с лицето , въртя суча - или не личи че е обработвано или го замазвам  Close
до сега с него се занимавах  Embarassed как ще ставам сутринта...не знам! Crazy

# 29
  • Мнения: 3 971
Пратих на всички паролата Peace

Общи условия

Активация на акаунт