Контролно за начинаещи и неначинаещи фотошопки

  • 6 118
  • 175
  •   1
Отговори
# 30
  • на село
  • Мнения: 1 028
Може ли някой да ми прати паролата?
Малката е болна и се налага няколко дни да съм си в къщи. Дано да успея да направя нещо.

# 31
# 32
Момичета, приемате ли нови начинаещи Grinning ?
Чета Ви от доста време, някой уроци съм правила, а някой пропуснала Rolling Eyes и си мисля, че е назрял момента да се включа Hug
Пиша в тази тема, защото ми се иска да направя поне нещо по контролното Rolling Eyes , а не мога просто ей така да кача снимка...да питам първо Wink

Лек и ползотворен ден на всички Hug

П.С бих искала да остана анонимна, въпреки че пиша от доста отдавна във форума Wink

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Здравейте момичета, досега преглеждах качените неща и забелязвам, че в последната категория не е спазена номерацията и има две снимки, които са наполовина отворени. Хайде, на когото са да влезе да си ги оправи, че така не е много красиво Hug

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 10:30 от Румка

# 34
  • Мнения: 354
Може ли някой да прати и на мен паролата Praynig

# 35
# 36
  • Мнения: 11 607
Хайде да се престраша първа да публикувам нещо.......
Моля ви, ако обичате....критиките с по-мека клавиатура....Незавършен вариант...



# 37
  • Мнения: 804
Анонимна, добре си дошла.  Hug Никого не сме върнали, щом веднъж е почукал.Не знам какъв е проблема и защо предпочиташ да влизаш като гост, но тук никога не е имало конфликти или спречквания.  Peace по какъвто и да е повод. Учим, показваме, поправяме,някои са по - напреднали от други,но ... си помагаме кой с каквото и колкото може.
***********

Цоци, нали разбра,че контролното е за картичка,а не за рамка? Това ми прилича повече на рамка.  Peace И друго. Написала си "Честит март,мила мамо" Пропуснала си 8-ми. Мисля,че е случаен пропуск.  Laughing Peace Peace Peace Иначе ми харесва ... до момента.  Hug

# 38
  • Мнения: 858
Искам и аз парола че ако ми дойде музата да съм подготвена Praynig

# 39
  • Мнения: 804
Чучулига,готова си.
************
Ами аз исках да попитам по темата за картичката. Гледам,че всички публикувани картички са посветени на майката. А аз си мислех,че той не е само на майката,а най - вече на жената. Та...затова... да питам.

# 40
  • Мнения: 11 607

Не съм Mr. Green....Осмицата трябва да е оформена от двете рамки.....Ни ви ли приличат на осмица както съм ги направила така Crossing Arms...То това бе и идеята......От децата с рамката да направя 8...

Аз по принцип този ден ми е само на майката.....Така го чувствам.....Въпреки,че да...но аз по принцип съм с резерви към този ден...казвала съм го хиляди пъти - не съм празнична личност... но това е друга тема!

# 41
  • Мнения: 804
Ох. Наистина.  Crazy Прощавай.   bouquet толкова се взирах за подробностите,че цялата картина ми убягна.  ooooh!

# 42
  • Варна
  • Мнения: 893
ами на запад хората го празнуват като ден на майката , ама в БГ, от как се помня, знам, че е ден на жената Thinking

Цоци и аз се зачудих в първия момент защо е Честит Март  Laughing може би да раздвижиш малко надписа,примерно да сложиш "Честит" от другата страна, че така много не личи че рамката е 8,  newsm78

# 43
  • Мнения: 2 035
Мацки, незнам дали видяхте, но мултито нещо се сбози, излизат други тъмбове.

# 44
  • Мнения: 804
Забелязах, Валстеф.
Като цъкна на една снимка от папката на една тема от контролното, излиза друга. Доста гадно,но дано се оправи. Май имат пак някакъв проблем.

Общи условия

Активация на акаунт