аборт

  • 8 621
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 2 099
Знам че си много объркана,ама и ти знаеш ли колко двойки се борят със зъби и нокти да имат детенце?Не си оставяй детето бори се с него и заради него,мъжът никога не е фактор за запазване на дете,ако силно го искаш ще успееш да си го отгледаш и сама!Стискам ти палци и ти пожелавам кураж!
Апропо на 35 нямаш много време за губене ако искаш да направиш нещо за себе си.

# 17
  • Мнения: 385
А и шансовете за друго дете след това намаляват. Заслужава ли си да се лишиш от детенце, заради някакъв глупак? А пък и цял живот да страдаш заради тази постъпка. В София възможности много за работа, какъв е проблема?

# 18
  • Мнения: 15
Нещо на пързалка ми мяса твоето писание, просто не се вързват нещата -  Жена на 35 години разсъждава по-различно от теб. Аборт в 7-ми месец ?  Че ти от Марс ли падаш ? Че да забременееш на 35 е прекрасно, това е дар от Бога. Ако това, което пишеш, е  все пак истина, значи си просто объркана, много объркана. Влез в клуба на самотните мами - там  всички са стойностни личности и ще почерпиш от тяхната сила и опит. Много деца са отгледани без баща, включително и моите 2.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 458
Мила стегни се.Помисли,че господ те е дарил с рожба,защото си добра и защото той знае,че ще се справиш.Мисли,че оттук нататък трябва да си силна заради една невинна душа,че ти ще си целият свят на това малко същество,а живота е борба,но това ти сигурно го знаеш по-добре от всички нас.
Бъди силна заради себеси и зариди най-прекрасното същество което расте в теб.Целия смисъл на живота ще го намериш в прекрасната детска усмивка и невинните очи на детето си.
Парите са фактор,но не са най-важното в крайна сметка нали затова сме тук да се подкрепяме.
Всички тук можем да отделим ако не средства то поне дрешки и обувки за да ти помогнем и ще се чувстваме щасливи ако помогнем на едно малко същество.

Пожелавам ти успех ако мога да помогна пиши на ЛС

# 20
  • Мнения: 16
Горе главата.Аз чакам третото си детенце.Имах много проблеми с моята свекърва ,но не ми е идвала такава мисъл.Моят съпруг е в чужбина,абсолютно никой не ми помага.Ето сега и двете ми деца са болни,през ноща виках Бърза помощ,та в крайна сметка живота е борба.Трябва да има смисъл твоя живот и едно бебенце,ще ти осмисли жовота.Радвай се на бременноста.Има доста самотни майки,но се справят,ще се справиш и ти.Повярвай в себе си.Ще се справиш!

# 21
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Малко разказче...

Цитат
Гласът на нероденото дете!
Мамо, позволи ми да живея... Ти си моята единственна мама. Аз те обичам толкова много. Живея тук вътре в теб. В нас тече една и съща кръв. Чувам всеки удар на сърцето ти. Радвам се когато ти се радваш, и тъжа винаги когато си тъжна. Усещам всяка твоя болка и страх, и чувствам всички твои огорчения.
Мислиш, че ще ти преча на кариерата и свободата които имаш, и искаш да се отървеш от мен малкото неродено детенце, което по думите на лекарите  е просто сбор от клетки. Но аз ти казвам всичко, което виждам. Помоли лекарите да включат ултразвуковия апарат - тогава ще видиш кой казва истината. Лекарите не знаят, или не искат да знаят, какъв ще бъде живота ти след като се избавиш от мен.

Толкова ми е мъчно за теб мамо! Мислиш, че ще намериш щастие в кариерата на живота си, но щастието което ще изгубиш губейки мен, никой и нищо няма да ти върне. Мислиш, че нямаш възможност да ме родиш и възпиташ. Аз разбирам това и не моля за много. Може би знаеш, че има организации, които помагат на такива като мен. Има също и хора, които искат да имат дете и биха ме взели. Не ме убивай мамо! Аз трябва да живея. Може би не с теб, но заради теб.

Един ден, когато бъдеш сама, отхвърлена от всички и нещастна, аз ще те намеря, ще те прегърна и ще те притисна до сърцето си. Съгласи се само да ме чуеш. Аз знам: не си ме  планирала. Но именно ти ми беше дадена, а аз те заобичах толкова много - та нали човек има само една единственна мама.

Мила мамо, позволи ми да се родя и да живея... и никога няма да съжаляваш за това!


Твоето неродено дете


Не им позволявай да сторят това, мамо! от www.noabort.net

превод Таня Христова

Те казват, че не правят нищо лошо, защото аз все още не съм се родил, като че ли това им дава право да разкъсват моето тяло. Искат да те убедят, че не е нужно да плачеш, но ти винаги ще слушаш моят плач, когато вече няма да ме има тук. И аз ще плача, защото между тези белоснежни стени няма никого до мен. Моята малка душа ще бъде разкъсвана от болка и ехото от тази болка ще изпълни цялата зала. Но те раздират малката ми главичка в техните щипки и никой няма да спре окървавените им ръце, за да ме спаси. Те казват, че не съм нужен точно сега - "Някога ще имаш друго дете"... Какво съм направил, че ви изглеждам толкова лош и като помислите за мен се страхувате от бъдещето, което можем да имаме заедно.  А ти, защо не ме искаш, мамо? Може би аз ще бъда учен или доктор и ти може никога да не разбереш това, ако скоро  живота ми бъде прекъснат преждевременно.

Но времето никого не щади, и скоро ти ще остарееш, и даже сега дните летят като вятър. Когато ти станеш "ненужна" за тези, които са здрави и силни, те също ще се избавят от теб.

Моят живот можеше да бъде благословение за толкова много други животи, и ти все още можеш да видиш това. Има толкова много други пътища.

Не им позволявай да сторят това, мамо!

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 16:01 от мама_на_фъстъче

# 22
  • Мнения: 413
Не губи това което имаш, че после ще жестоко ще съжеляваш! Играеш си със здравето и не само с твоето.

Замисли се, ако все пак го направиш каква е вероятността да имаш друго (второ)?

А каква е вероятността да срещнеш друг мъж, който да те обича и уважава и да се налага да осиновиш чуждо дете?

# 23
  • Мнения: 1 427
Надявам се ,че това е някаква шега! Thinking Не може в 7-ми месец да се чудиш,аборт или не! Абсурд! Това си е живо раждане,никой лекар няма да се съгласи... Я се вземи в ръце Naughty

# 24
  • Мнения: 24 467
Айде на предложенията, народе!
Повече предложения, по- добро българско кино.
Поне да вържем конците, че тука и баба ми няма как да се загледа и да стане съпричастна: аборт 76- 35 години възраст- пък пълно сираче /на тази възраст/- пък бременност 7 месец- пък "аборт".
Аз предлагам: младо наивно момиче, не повече от 22-23 годишно, студентка, на квартира, излъгана и измамена повече от две години /ако ще се придържаме към версията бременност 7 месец/ и изведнъж- нещо се скъсва в този 7 месец. Въпросът е като се РОДИ детето от там- накъде.

# 25
  • Мнения: 654
що бе хора на този свят всичко е възможно.ще ви разкажа една истинска история:преди 22 години когато бях ученичка в 4 клас,едно момиче от 7 клас забременява от свои съученик.по правило всичко трябваше да остане в тайна защото се уронва престижа на училището и други такива дивотии.събира се съвет:директор, зам.директори,родители,учители и двамата виновника.започват разпити къде какво как,и медицинско от лекаря момичето бременно с близнаци.тогава става момчето и казва:тогава не само аз съм виновен,ние бяхме заедно само веднъж,едното бебе е мое,ама другото не знам от кого е.след тази реплика учителката по биология припаднала и се наложело да се вика бърза помощ.така цялата история се разчу.това момиче на 35 г.може да е отсъствала от часовете по биология.

# 26
  • Мнения: 146
ама какви са тези глупости, в 7ми месец си излизат човечета, аборт се прави до 3ти. като не го искаш, остави го в дом. само че тук одобрение за това няма да получиш. на 35 би следвало да мислиш малко по-трезво и разумно, не разбрах как едно телефонно обаждане те кара да убиеш да детето. Rolling Eyes той по телефона ли те зараяза? дрехите изнесе ли си? какви са тези истории Rolling Eyes
eeee ма защо се каратъе на жената newsm78
тя има нужда от подкрепа,не от забележки.......явно нямя как да направи аборт....нека и пададем ръка,било то и само морално в този момент

# 27
  • Мнения: 22 436
Хмм, родих дъщеря си в седмият месец.
С тегло от 1850гр и 40см.
Много ми е интересно как ще направиш аборт в седмият месец и кой болен мозък ще се съгласи да го направи.
Вземи поговори с човека, с когото си живяла до сега, раждай си детето и си го гледайте.

# 28
  • Мнения: 16
Цитат
Гласът на нероденото дете!
Мамо, позволи ми да живея... Ти си моята единственна мама. Аз те обичам толкова много. Живея тук вътре в теб. В нас тече една и съща кръв. Чувам всеки удар на сърцето ти. Радвам се когато ти се радваш, и тъжа винаги когато си тъжна. Усещам всяка твоя болка и страх, и чувствам всички твои огорчения.
Мислиш, че ще ти преча на кариерата и свободата които имаш, и искаш да се отървеш от мен малкото неродено детенце, което по думите на лекарите  е просто сбор от клетки. Но аз ти казвам всичко, което виждам. Помоли лекарите да включат ултразвуковия апарат - тогава ще видиш кой казва истината. Лекарите не знаят, или не искат да знаят, какъв ще бъде живота ти след като се избавиш от мен.

Толкова ми е мъчно за теб мамо! Мислиш, че ще намериш щастие в кариерата на живота си, но щастието което ще изгубиш губейки мен, никой и нищо няма да ти върне. Мислиш, че нямаш възможност да ме родиш и възпиташ. Аз разбирам това и не моля за много. Може би знаеш, че има организации, които помагат на такива като мен. Има също и хора, които искат да имат дете и биха ме взели. Не ме убивай мамо! Аз трябва да живея. Може би не с теб, но заради теб.

Един ден, когато бъдеш сама, отхвърлена от всички и нещастна, аз ще те намеря, ще те прегърна и ще те притисна до сърцето си. Съгласи се само да ме чуеш. Аз знам: не си ме  планирала. Но именно ти ми беше дадена, а аз те заобичах толкова много - та нали човек има само една единственна мама.

Мила мамо, позволи ми да се родя и да живея... и никога няма да съжаляваш за това!


Твоето неродено дете


Не им позволявай да сторят това, мамо! от www.noabort.net

превод Таня Христова

Те казват, че не правят нищо лошо, защото аз все още не съм се родил, като че ли това им дава право да разкъсват моето тяло. Искат да те убедят, че не е нужно да плачеш, но ти винаги ще слушаш моят плач, когато вече няма да ме има тук. И аз ще плача, защото между тези белоснежни стени няма никого до мен. Моята малка душа ще бъде разкъсвана от болка и ехото от тази болка ще изпълни цялата зала. Но те раздират малката ми главичка в техните щипки и никой няма да спре окървавените им ръце, за да ме спаси. Те казват, че не съм нужен точно сега - "Някога ще имаш друго дете"... Какво съм направил, че ви изглеждам толкова лош и като помислите за мен се страхувате от бъдещето, което можем да имаме заедно.  А ти, защо не ме искаш, мамо? Може би аз ще бъда учен или доктор и ти може никога да не разбереш това, ако скоро  живота ми бъде прекъснат преждевременно.

Но времето никого не щади, и скоро ти ще остарееш, и даже сега дните летят като вятър. Когато ти станеш "ненужна" за тези, които са здрави и силни, те също ще се избавят от теб.

Моят живот можеше да бъде благословение за толкова много други животи, и ти все още можеш да видиш това. Има толкова много други пътища.

Не им позволявай да сторят това, мамо!



Браво на мама на фъстъче.Този цитат трябва много да ти помогне и най-вече да ти въздейства положително.

# 29
  • Мнения: 216
Историята наистина не е хич приятна!Имам позната със същата история като твоята ,след деветгодишна връзка той я заряза бременна в седмия месец.Тя също е сираче ,човекът ,който й помогна беше бащата на бившия й.Той я приюти в апартамента си.Тя роди много сладко момченце!Няколко пъти се е засичала на улицата с бащата на детето ,а той я подминава и се прави че не  я видял!Не желае да погледне детенцето си! #2gunfireНе знам що за човек е това???Остави детето!То вече си е оформено бебенце и ще е направо убийство ,ако решиш да го махнеш!Има толкова бездетни семейства ,ако решиш да го дадеш ,ще направиш едни хора много щастливи! Hug

Общи условия

Активация на акаунт