На ясла или удома, ЮЛЧЕТО крои беля.

  • 11 916
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 64
Добро утро на всички.Трябва да си призная че се чувствам много добре сред вас.
amerie,lala благодаря ви,сигурно няма за какво да се притеснявам. Party
отивам да обличам децата да ги пращам на "работа" - какти иска да казваме големия и после пак съм тук

# 256
  • Мнения: 314
Момичета,нямам време да пиша,едва ви прочитам набързо.По цял ден сме на разходки,използваме времето.Прибираме се късно вечер изморени и двете.Зоя е крива,никнат 2 кътника и 1 кучешки,май и 2-ри кучешки се задава.Та и заради това гледам да не сме у дома,че ще луднем и двете.Приятни разходки.Изчезвам. Hug

# 257
  • Мнения: 28
Добро утро мами и дечица. Добре дошла, Нели.  Hug И аз като теб съм нова във форума, но тук са най-милите момичета и знаят как да те посрещнат, за да те накарат да се чувстваш супер. Хайде, ще гладуваме заедно. Аз също избрах диета като твоята, защото направо прекалявах с тестените изделия и сладките работи. Засега имам напредък, така че не се отказвай. Wink
Честита годишнина на Жоржи и Деси. Пожелавам ви преди всичко здравето да не напуска вас и вашето семейство, а любовта и разбирателството да са ваши верни спътници. Извинете ме за закъснението, ама къщата ми се превърна в болница. И баткото вече се разболя. Дано половинката изчака, че иначе .... ooooh!
Определено покрай грижите за децата, любимите хора, къщата и още куп неща забравяме да се погрижим и за себе си. Поне при мен е така. И аз скоро не съм посещавала фризьорския салон, дори и нови дрехи не съм си купувала, нооооооооо край.  Naughty В най-скоро ще има промяна. Това е засега от мен.
Лек и спорен ден.

# 258
  • София
  • Мнения: 512
Добро утро  Hug
Лала, артист си имаш ти вкъщи, така се развеселих от "драматичното" крещене на Пипи  Joy
И аз бях спряла да се глася преди да тръгна на работа, ама сега не може, трябва да сме на ниво  Flutter И аз си мисля за Рени, да беше по близо, да ни разкрасява  Hug
И Цецко, като ходяше на ясла го взимах умрял от глад и жаден, уж много ядеше там, според мен не се наяждат в яслите  Crossing Arms
Нели, успех с диетата, ние с три колежки бяхме започнали Дюканската, ама до никъде не стигнахме  Whistling
 Hug

# 259
  • Мнения: 1 240
Крис, честит рожден ден! Бъди здрава и много щастлива!!!


Добре дошли на Ани и Нели  Hug

Хайде чао от мен, лек ден, много усмивки и положителни емоции!

# 260
  • Мнения: 2 483
Честит рожден ден Крис!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Добре дошла Нели Hug тук е хубаво, да! Peace

Попова и аз съм за, среща ,ама днес едва ли,но ако имаме път тези дни може да ти звънна, че ти ще идеш след някоя и друга седмица, поне да сме се запознали! newsm78 ooooh!

Дани вие какво се изнесохте в София аааа Naughty

Няма да казвам нищо ,че то кат се похвалиш и не става,ама вчера ми се обади полицай от икономическа полиция и каза че днес шефЪ щял да внесе осигуровките и до 2 дни щели да ми се обадят да отида лично Русо да ми ги предадат парите и да си оттегля жалбата,еее много го е страх от полицията тоз,та сега чакам да ми се обадят!Нооо този път нищо не оттеглям искам сигурност и гаранции че ще си получавам и другите пари иначе Йок нищо не оттеглям!Тиция дали знаеш това дали може да се гарантира с документ примерно записназаповед! newsm78

Тиция как мина операцията ,добре ли е човека! newsm78

И аз искам маникюююююр

# 261
  • Мнения: 64
ама тука верно луди глави сте се събрали Party
има ли някой като мен който може цял ден на компа да стои,да си пишем по скайп или кю .мисля че моите ги има в профила,който иска да пише,че аз откачам,и на всичко отгоре се сещам че ме гони глад,снощи на вечеря без хляб... newsm44а
 някой може ли да ми измисли закуска без хляб,ама да не е сладко. ябълки и банани при мен не вървят,аз по принцип не ям много сладко,ама и сутрин с плодове да закусвам... newsm47  тежък случай съм аз.

# 262
  • Мнения: 1 193
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН КРИС 79, Бъди много здрава, щастлива и обичана!

Снощи прекалих с писането, та сега изчезвам  Wink

# 263
  • Мнения: 1 341
КРИС, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Желая ти много здраве, щстие, любов. Също така да бъдеш най-обичаната и обичаща майка и съпруга!


Амери, тел. ми е същият, дано и времето се оправи, че няма слънце поне за сега.

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 10:21 от Рони-Лимони

# 264
  • Мнения: 433
Ели,може да го накараш да ти разпише запис на заповед със скорошен падеж, но зависи дали има имущество на името на фирмата ,защото иначе няма да ти свърши работа.Има вариант записната да е авалирана от него като физическо лице и така ако фирмата не плати,насочваш претенциите си към него като физическо лице.Ако мога да помагам да помогна,свиркай.
Утре ще го оперират,защото е зле и не знаят какво да правят реално Cry 

# 265
  • Мнения: 708
 StopЗдрасти!
Аз съм си в къщи.Вчера на работа щях да пукна,едно повръщане ,едно сърцебиене,пречерня ми пред очите лоша кардиограма и крайния резултат 4 дена болничен в къщи и по-време на прегледа джипито получи същите симптоми като моите и за бързо колегите и лекари и слагаха някакви инжекции ,а мен ме пратиха на кардиолог без да съм прегледана адекватно.Днес обаче кардиолозите са претъпкани с баби и утре ще ходя ,но сигурно утре нищо няма да ми има.
А забравих лала има вероятност на 1,2 и 3 март да сме във Варна и ,ако имаш възможност може да се видим и с другите мами от Варна разбира се..Но това ще кажа допълнително ,че колкото пъти сме се наканили да идваме във Варна толкова пъти става нещо.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН КРИС!

Пожелавам ти блестящи спомени за всеки един твой вчерашен ден и щастие с всеки нов изгрев на слънцето! Честит рожден ден!
ох отивам да си легна.
Добре,че е мама да изведе децата ,а тя как се поряза на една тъпа капачка от пастет,толкова дълбоко беше ,че около 1 час и спирахме кръвта,но нали е упорита не пожела Иван да я закара в спешното.
Хайде стига с моите болки лек ,слънчев и много усмихнат ден.  bouquet

# 266
  • Мнения: 1 193
Иси Hug Praynig Ще стискам палци, да се оправиш Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Тия капачки от пастет са много опасни  Close Аз един ден преди да родя Киа, така си резнах палеца. Много кофти, че и боли после като заздравее  Mr. Green
Ходих да взема Доми от Британика, та навън не е много слънчевко, но е приятно за разходка. Дано се видим, мамчета  newsm03
Тъкмо да ви кажа, днес сутринта какъв скандал направих в яслата на едната г-жа  newsm61 smile3508

# 267
  • Мнения: 1 341
Май няма други желаещи за срещата освен мен и Амери.  Rolling Eyes

Аз към 14:30 ч. ще съм там.

# 268
  • София
  • Мнения: 170
Благодаря ви момичета за милите пожелания.Ние днес няма да празнуваме,че е посредата на седмицата,но в събота ще я свършим тази работа.Ще дойдат една две приятелки на кафенце днес след обед и няма да мога да дойда да се видим.Уфффф как ме яд.Ронка като нищо ще заминеш без да сме се запознали.
Нещо напоследък не ми се пише.Чета ви редовно,но с писането не ме бива.

На Жоржи и Деси честити годишнини и още 100 такива да празнувате.  bouquet

Тиция,стискам палци за баща ти.Дано е силен и да се оправи.

Ели,вземай му най накрая на тоя парите,че се измъчи и ти с тоз човек.

Хайде милички.Да взема да полегна докато спи звяра,че ми е все едно такова изморено.Дали от бременноста или пък пролетна умора,ама хич нямам тонус.

# 269
  • Мнения: 64
amerie ,я разкажи за скандала и ние да знаем.
 isi_kam ,дано се оправиш по-скоро.
Честит рожден ден и от мен,Крис!


 newsm59    smile3510

Общи условия

Активация на акаунт