На ясла или удома, ЮЛЧЕТО крои беля.

  • 11 909
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 341
Дани, за съжаление утре няма да имам време. Вкъщи е паднала бомба, колко много багаж имам дори не съм и подозирала!  Crazy Утре продължавам, защото време не остана, а имам още сумати работи за вършене. Допреди малко съм събирала багаж, лудница ви казвам.

Пепи, мерси,че попиита. Днес при гинеколога мина повече от добре, Кистата я няма вече!!!!  newsm44 Много съм щастлива, нещата май започват лека-полека да се нареждат.  Praynig

Днес цял ден скитам. Видях се с Амери. Беше ми много приятно, побъбрихме и ми стана много мъчно като тя си тръгна.  Confused Душка, изчетох всичко което написа по-горе, въпреки, че го знаех вече!  Wink

Нели, много са ти садки дечицата, да са ти живи и здрави.  Hug
Бета, чакаме да се включиш с добри новини в събота!!!

Отивам да лягам, че съм много изморена, и глава ме боли....

пп. кой ще пусне нова тема? НАН-че?  Wink

# 286
  • Мнения: 1 193
Ронка, и на мен ми стана кофти  Sad Верно,че не се познаваме отдавна, но някак всички тук са ми като дружки, и си викам как се разделят хората  Hug Явно доста ми е дошло, колкото и да се опитвам да се владея. Пък Емка, колко е готина  Heart Eyes
Бета, стискам палци, де що имам пръсти  Praynig Моя тъкмо взе да ме навива за 3-то, пък сега с тоя сбъркан гръбнак и таз за къде съм  Close
Нели, много сладки момчетата  Hug
Лека нощ, мацки, болят ме нещо очите от рев. Айде и утре в новата тема няма да пиша толкова дълги постове  Mr. Green
Иси, ти как си? Нещо те пропуснах, сорри  Hug
НАН, ти си  Grinning

# 287
# 288
  • Мнения: 1 240
Амери  Hug голяма кокошка е тая мръхла и г-жа ми се нарича, в детска ясла при това! Close

Бета, гелчето е точно Пантогел. Мерси, че сподели. Сега положението е добре, но при следващото обостряне ще го пробвам. Много късмет за теста!

Рони, радвам се, че кистата вече я няма!

Тиция, ще поразпитам за тази билка тука колегите. Аз за пръв път я чувам. За какво ти трябва?

Всички болни да оздравяват бързо!

# 289
  • Мнения: 2 481
 Hug

Рониии може от билковите с болката да се е махнала,вземи си ги пии профилактично! Thinking
 
Амери, викам тая си е просила крем, като водиш детето го води с крем в ръка и даже на 8 март и подарете един крем да се кротне!така де, може тя да не е виждала крем Mr. Green ма.а им стара ,само да не си го изкарва на детето!Пък ти вземи една бележка от педито , че детето е здраво и няма разстройство, да видиш кво ще каже! Mr. Green



Нан как върви хомеоптаията? newsm78

Амери по повод къщата  Thinking гледахте ли онази вечер (коя ли) по новините казаха че от другата година държавата ще поема главницата от кредит за жилище на семейства с две деца които да са от първите 5 години от брака,демек ,уж така стимулират и раждаемостта и бракуването,но не разбрах кое поема лихвите ли главницата ли,но и което и да е пак е нещо!майките с близнаци и на квартира като моята съседка ще им е добре! Grinning

# 290
  • София
  • Мнения: 512
Амери, как се ядосах на тази от яслата не е истина  #Cussing out Другия път да ме вземеш за подкрепа, да знаеш, каква съм скандалджийка само, като се наложи (щото иначе съм много кротка  Embarassed ), оплачи се на директорката, ха-ма-ха, нямало да говори повече с теб  Crossing Arms А коя е тази ясла? Аз заради отношенията в държавните реших да запиша Цецко на частна ясла  Naughty
Цецко сме го подстригвали поне 3-4 пъти вече, ама много плаче милия всеки път  Cry
Ронка, супер, че кистата я няма  Peace а как ви завиждам, че сте се видяли с Амери  Hug
Тиция, не съм я чувала тази билка, за какво е  newsm78
Ели, да кажеш, какво стана с "работодателя"  #2gunfire
Нели, много сладки дечица, пии водааааааааа!  Peace

# 291
  • Мнения: 2 481
 Ивка,Чакам Close..........

# 292
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Тиция,има един билкар зад кръглата банка.Там провери ли?

# 293
  • Мнения: 64
Тиция,записах билката,сега като излизам ще проверя,знае ли човек може пък да има. Party
Амери,прави са момичетата,оплачи се,та тази да знае с теб да не се закача.аз имах подобен проблем с малкия в яслата.винаги едната госпожа все нещо не му харесва на малкия.НОКТИТЕ били големи (изрязани в неделя,тя ми го казва в сряда),намачкан бил,ми дете мирно стои ли,капката преля като три дни подред все кашлял,стах я боло да не направи спазам,а аз вкъщи 1 път не го чух да се закашля.и на 4-тия ден отивам аз и от вратата,само я чаках да ме закачи,а тя ми вика,ох вие кашляте,другите родители какво ще кажат?аз като набрах й викам:
"Какъв ви е проблема бе госпожо,че не съм на работа и си стоя вкъщи,а ви нося детето да ми го гледате ли.тежи ли ви,моя син ви иде в повече ли или какво.кажете и ако е така ще си го пребера у дома да си се гледаме"и в този момент влезе директорката,пита какво стана,а оная мечи като малко коте.обясних положението и директорката каза че ще оправи нещата.
от тогава моя син е с "най-хубавата блузка","най-усмихнатото дете"
и така.хич не им мълча аз на такива,и в крайна сметка става въпрос за собствените ни деца.Късмет и не се давай Hugю
на всички,които ме подсещат да докладвам,не знам от внушение ли е или наистина след вчерашните 3,5 л. днес ми е едно леко.ама аз наистина забравям за вода ooooh!,чудя се още как не са ме хванали бъбреците... Thinking
сега отивам да одаря една....вода Hug

# 294
  • Мнения: 1 240
Тиция, успях да намеря 2 кутии от по 50 гр. в аптеката до нас. След работа мога да мина да ги взема и да ти ги пратя както ти е удобно. Пиша ти на ЛС моя телефон.

# 295
  • Мнения: 1 193
Крис,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛА Hug  bouquet
Извини ме,че сутринта те пропуснах,но мозъкът ми съвсем блокира покрай тези проблеми Sick Cry
Момичета,спешно ми трябва корен от ранлист или рани лист newsm78Не мога в цяла варна да намеря SickАко някой може да ми помогне ще бъда много благодарна.Каквото е необходимо ще заплатя.
Мацко, ей сега погледнах пакета имам тази билка, но е стрък-рязан. Преди час правих чай на моя, че е болен. Отворено е пакетчето, но съм взела само лъжица от него. Ако ти върши работа, свиркай да пращам утре.
Ивка, тя ходеше в часна ясла, но нали мислим за кредит и ще ни утежни таксата. За нашето сем. 360-400лв. в момента не мога да ги отделям. Кво да направя, живот. Даже съм решила да видя с кво раб.време ще се връщам на работа и ако трябва ще търся нещо допълнително. Такива ги умувам, само да се закрепя с тез болежки, че лошо  Mr. Green
За олкаване при директорката, това ще ми е другата стъпка  Wink Само чакам реакция. Днес си говорих с добрата, тя нищо не знае за вчерашния скандал. Оная смотла сигурно щот е нова и не смее да каже нищо. Нели, то и аз съм още в къщи,ама нали искам да посвикне  Grinning

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 12:57 от amerie

# 296
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
ЦЪК!

Общи условия

Активация на акаунт