На ясла или удома, ЮЛЧЕТО крои беля.

  • 11 917
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 39
Привет и от мен! Благодаря на всички за пожеланията! Жоржи ЧЕСТИТО и на вас! Пожелавам ви в мир и любов да отпразнувате и златна сватба! Много ми е любопитно - какво беше времето на вашата сватба, нали сте 1 година преди нас? на нашата имаше 20см сняг, беше паднал нощта преди сватбата, а сега като гледам какво хубаво време е! Но такъв ни бил късмета...
Крисnewsm59 newsm59 newsm59
Ние до сега бяхме на разходка и сега използвам момента докато спи да попиша! Laughing
Да ви се похвалим, вчера за първи път подтсригахме на Лъчко косата. Голяма борба беше, аз го държа, майка ми реже, брат ми го забавлява  hahahaтой по едно време легна по стомах и ние така, в легнало положение продължихме ..... абе страшна работа. По-късно ще кача снимки, да видите какво голямо момче имам вече Wink
Амери - стискам палци рехабилитацията да ти помогне и да нямаш поне болки!
мама Дани, все като видя снимката на твоето момченце и си викам "леле, колко гомям изглежда" пък и като казваш как бърбори... а ние още сме по бебшки.
Рони-Лимони, само така newsm74 мисли за хубави неща, срещай се с хора и ще видиш колко бързо ще мине времето и ще бъдете щастливи и заедно цялото семейство!
Нели welcome

# 271
  • София
  • Мнения: 688
Честит рожден ден, Крис! Много здраве, щастие и късмет ти желая!

Добре дошли на новите момичета, дано ви е приятно с нас!

Деси, и ние постригахме бретона на Яна скоро, но беше с нейно съдействие. Първо предишната седмица гледа как постригват баща й, после четохме книжката Фризьорски салон в гората, където една маймуна е фризьор  Laughing. Накрая й обясних, че ще идем при каката да я постриже и тя искаше да тръгва веднага в 9 часа вечерта. Като отидохме, сама тръгна да се качва на стола, пострига я каката и накрая я издуха със сешоара, а тя седи и се гледа в огледалото. След като ме постригаха мен, тя пак искаше да се качва на стола  Joy.

Яна още е с хрема и кашлица от секретите, но ми се струва, че се оправя. Ходим навън на слънце и играем на пясъчника, тя много обича. Като някой й взима лопатките, вика Неее, Анааа (тя така си казва) и не си ги дава, откъде се е пръкнала такава борбена, не знам.

Доста се опитва да говори вече. Снощи й чупя парче кроасан, а тя вика Гамо (иска останалото голямо парче), давам й го аз, а тя си го изпусна в скута и вика Панаа. Казвам й Дръж го, че ще го дам на коките, ако падне долу, а тя Неее, Анааа и за по-убедително клати с показалеца  Joy.

Дю, ако този гел за изгаряния е Пантогел, не се притеснявай, той е за по-бързо възстановяване на кожата. Аз мажа Яна на сгъвките, защото й почервенява от памперса и този гел е май единственото, което й помага.

Като казах памперс, Яна още не ще да си казва за гърнето. Иначе от няколко дена е суха през деня, стиска, докато не я сложа на гърнето, понякога й личи, че й се пишка, защото става една нервна. Преди това се беше напишкала и я питам Къде трябваше да пишкаш, а?, а тя ми вика Ганье (така вика на гърнето)  Laughing.

Аз чакам с напрежение събота, за да се тествам за бебе, но ми се струва, че откривам разни признаци, че е станало. Ще видим.

# 272
  • Мнения: 444
      Hug KРИС! Hug



Цитат на: Бета
Яна още е с хрема и кашлица от секретите, но ми се струва, че се оправя
Откога сте с кашлицата и хремата?

 Дани вече 10-ти ден не може да се изчисти. Сутрин кашля, вече не толкова много, но не минава... newsm78
Има и сополи, какъв беше тоя вирус, незнам. Сега и таткото ни е болен, направи си изследване на кръвта, че вече 6-ти ден вдига Т.
и май ще се наложи АБ.  Та в тая връзка хич не сме за срещички. Rolling Eyes

Иси, Амери Ох, дано бързо да намерите лек за вашите болежки! Hug
Тиция spoko fingerscrossed fingerscrossed Praynig
Нели Добре дошла и от мен!  bouquet
Лала Голям смях с твойто "зверче"! Laughing
Дани пък най-редовно както си спи, сяда в кревата и започва да реве...без още да си е отворил очите. Rolling Eyes
И в момента , в който го гушна е отцепил наново.
А на няколко пъти пък се събуждам от неговия хилеж....спи си човекът, сънува си нещо и се залива от смях. Laughing

# 273
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 090
Върнахме се. Изчетох всичко bowuu

Честит празник на Жоржи и Деси!  bouquet

Честит рожден ден, Крис! Hug

И аз искам на срещи с вас - някой иска ли ни да му гостуваме в София? Whistling

Два дни с майка ми сме яко хремави #Cussing out  Вчера едвам гледах, но днес съм по-добре. Даяна сутрин и вечер я третирам с пчелен прашец и за сега удържаме фронта. Дано не прихване, че не ми се занимава повече със сополи Naughty

Отивам да чета за сладкиша на Дани /който изглежда страхотно и сигурно е два пъти по-вкусен/ , че напоследък съм се подпалила по форумското кулинарство Crazy

ПП. Нели, пий вода! И добре дошла! Hug


# 274
  • София
  • Мнения: 512
 Hug Hug Hug
честит рожден ден , крис   bouquet
Амери, кажи за скандала, дееее  Laughing
Нанче, добре дошла и бързо да изгониш болестта  Hug

Някой трябваше вода да пие, Нелииииииии

 

# 275
  • Мнения: 1 193
Ееее, всичко ще си кажа, ама излизам сега с децата  Wink По-късно ще дам инфо по случая. Вече споделих на срещата с Попова  Hug няма да лиша и вас от пикантерийки  Mr. Green

# 276
  • Мнения: 64
Цитат
Някой трябваше вода да пие, Нелииииииии
Цитат
ПП. Нели, пий вода! И добре дошла!
благодаря ви момичета,наистина забравям,сега ударих една халба със студена водичка,пък малко по-късно може и биричка!
Аз пък да ви кажа как постригвах малкия миналата седмица,вкарах столчето за хранене в детската стая,пуснах му на ДВД-то Мечо Пух,а той като хипнотизиран.постригах го без проблем.друг е въпроса че съм с вързани ръце и тук таме е криво,ама карай,като се стопли още малко ще го водя на фризьор да го оправи.
сещам се че не сте ми виждали юнаците,след малко ще кача снимки,че малкия е пак гладен,както винаги...

# 277
  • Мнения: 28
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, КРИС. С пожелания за много любов, здраве и успех във всичко.  bouquet
Бета, спокойно. Остават само 2 дни. Стискам палци резултата да е положителен.   newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Ние с гърнето нямаме проблем. Ако искате вярвайте, но аз и двете си деца ги гледах без памперси. Започнах да ги пишкам след първия месец и много бързо се научиха кога трябва да стискат и кога трябва да си свършат работата. Памперс слагаме само като сме на разходка, но затопли ли се още малко ще спра да слагам и тогава. Даже бебла се научи как да ме вдига сутринта, дори и на мен да ми се излежава. Като каже "мамооооо пиш, пиш" се изстрелвам от леглото на секундата, иначе после ще събера дрехи за цяла пералня.
И аз се забавлявах с нощните изпълнения на Лала и Нанни, тоест на дечицата ви. Ели като се събуди само шишето с вода търси и почва да вика "мамууууууууу". Много рядко се "обърква" да иска да играем на "дзак" през обиколката на кошарата посред нощите. Следва едно " Яяяяя бързо да лягаш и да заспиваш" от моя страна и настъпва спокойствие.

# 278
  • Мнения: 64
http://www.bgbaby.net/kirakidi/index.php
ето снимки на диваците.напоследните пет може да ме видите колко струвам като фризьор.
Ани,много ти завиждам за гърнето.моя малкия дивак на яслата сяда,у дома не ще.като се опъне като струна иди че го слагай седнал,пък било и на гърне.
даже гледах какви са им гърнетата в яслата,точно като нашето,обаче не мога да го накарам да седне,камо ли да свърши нещо

# 279
  • Мнения: 1 866
Честит Рожден Ден, Крис! Много усмивки и положителни емоции!  bouquet  bouquet  bouquet
Бета, аз съм пропуснала това, че бебеправиш. С Пипи и аз така нямах търпение и се тествах по-рано. Точно 2 дни преди очакваната дата на М се тествах и вече знаех, че съм бременна. Успех и на теб!

# 280
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Здравейте!
Честит рожден ден на Крис! Много здраве и любов!
Честита годишнина на Jorji! Много разбирателство и любов!

Amerie, много странна диагноза, дет’ вика Лала, никога не би ми хрумнало че съществува такова нещо! Дано има начин да се подобри състоянието и да се облекчат болките!

Ей, толкова вкусен изглежда тоя сладкиш крем карамел...ммм...аз уж пак се опитах да спазвам някаква диета, ама тез слаби ангели  Rolling Eyes!!!
Ех, как ми се идваше на среща в София...така и не се запознах до сега с никого! Аз ли съм единствената  Sad?
На наш'то моме и аз съм му замислила посещение при фризьора, че косата й, ако не къдрава, е дълга до раменете и много се сплъстява на врата. Ама то като мирно не стои за секунда, не знам коя ще е тая фризьорка, дето ще ми се върже на акъла.

Ронка, как мина при гинеколога?
Лала, като подхвана темата за гласенето...и аз съм се замислила да се постегна малко в това отношение  4470!
Ели, дано се наредят най-сетне нещата с твоето майчинство! За тоз запис на заповед не знам с промените в ГПК /може и да греша, извинете ме, ако е така/ до колко ще е ефективен, тук Tizija е компетентна!
Nellyy, за закуска без хляб се сещам варено яйце и някакъв зеленчук например, овесени ядки с плодове или мляко...май се изчерпах  Wink.
Бета, стискам палци!
Tizija, и на вас!

Пак много дълго стана!
Лека и безревлива нощ!

# 281
  • Мнения: 326
Ееее Ронка аз съм в София, но рядко сядам на компа че сме 100 маймуни на този клон  hahaha. Така ме е яд че не прочетох за да дойдем. Ако искате утре сутринта можем да се видим някъде. Защото на обяд заминаваме за Сопот.  Thinking Но сутринта ще е супер да се видим. Казвате къде сте ние сме с кола и ще дойдем. Ще ти пусна на лични тел Wink

КРис честит рожден ден щастие, късмет, любов и от всичко хубаво по много.  Hug  bouquet

Ели стискам палци да платят и да продължат с плащането.  Praynig

Сладкиша си го бива родата много го хареса и тук в Сф им го правих   chef

За подстригването ние вече 2 път ходим на фризьор и сравнително стои само по някое време му писва, но го залъгваме  Party

# 282
  • Мнения: 433
Крис,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛА Hug  bouquet
Извини ме,че сутринта те пропуснах,но мозъкът ми съвсем блокира покрай тези проблеми Sick Cry
Момичета,спешно ми трябва корен от ранлист или рани лист newsm78Не мога в цяла варна да намеря SickАко някой може да ми помогне ще бъда много благодарна.Каквото е необходимо ще заплатя.

# 283
  • Мнения: 1 193
Да попиша, викам Mr. Green
ето проблема с едната г-жа( Захариева), та въпросната личност ми каза вчера като взимах Кики, че детето ми е с разстройство, подсечено - много, и аз дали си мия детето, и знам ли какво е крем? Имаше още две майки и един татко, е повярвайте ми исках да се отвори земята под мен и да потъна от срам. В първия момент въобще не реагирах, мигах на парцали и казах, че нейното разстр. ми е познато. Всеки път тя ми казва, че има проблем с детето и, че трябва да си го задържа в къщи. Обляках Киа и като излязох навън се разплаках. Почувстах се направо ужасно.
Прибирам се у дома, махам пампата на Кики и повярвайте ми тя нямаше грам подсечено, поскоро имаше леко зачервяване от вагинката към анусчето.
Тази сутрин отивам с моя и я викаме на разговор, обясних и, че никой не и дава моралното право да ме обижда по този начин пред другите родители, че сами с моя си гледаме детето и въпреки моите проблеми с кръстта аз сама се оправям. Мъжа ми казва, че в нейната смяна нашето дете е винаги болно и нещо не е в ред.Ей, тая се пъна като луда и си държи на нейното. Аз се разплаках и казвам да махна на детето пампита да ми покаже тая къде е много подсеченото. Тая мухла влезе вътре при децата, те ревнаха щото чуват скандала и се показва другата( леля ли е незнам, как им викат) та отиваме аз ревяща махам и пампито и на детето му няма нищо. Цирк ви казвам аз рева, Киа ми приглася и за фон половината група.Оная г-жа даже не ме погледна после. Каза, че нямало по-вече да говори с нас. Казах и преди това, че ще звънна на педката да и обясни какво е разстройсво и колко ми е зле ( според г-жата) детето ми. Верно, че Киа като вечеря повече на другия ден пълни 2-3 памп. ама като ги мърза ша ма прощава. С моя двамата направо не млъкнахме, че излезе и една от съседната група в нейна защита, ама аз и на нея се озъбих.Мамиц*та им, направо ме направи тая на луда за един месец. Само да разбера,че нещо се държи кофти с детето, ще си пусна де що може жалби и ще я пребия  #2gunfire Повярвайте ми просто трябва да изпиша цял роман, то много неща и казах ( чак се учудих от къде събрах смелост). Много ми дойде тези дни, но не мога да се примиря.
След обед беше добрата и тя даже не знаела за този разговор. Тя м/у другото, ми каза да не и обръщам внимание, ама ми кипна вчера пред другите да ми каже това.
Дано сте успели да ме изчетете и да схванете за кво иде реч.
п.с. много правописни имам, не ми се мисли и за тях   Wink
Така и така четете да довърша  ooooh! Днес ме успокоиха до някъде, че има шанс да мина без операция. Аз не, че ще дам да ми правят на гръбнака де.
Харесахме си къща и се чудим как да дръпнем кредит  Close Много сложно, най-вероятно няма да стане, но надеждата умира последна.
Това от мен, всичко ми е на 6 Обичам ви и знам, че си мислите за мен  Hug

# 284
  • София
  • Мнения: 170
Мале Amerie много се ядосах на тая патка.Че и гръб ще ти обърне и нямало да говори повече с теб.Тя луда ли е,каква е? Ебаси и отношението към родителите.Ами че тя с децата как ли се отнася?Оле,наистина много се ядосах.И това ми било госпожа в детска градина.Що ги държат такива,направо се оплаквай някъде хич не чакай.На директорката ли,къде и аз не знам ама не оставяй така нещата.Ако се стигне до бой викай.С удоволствие ще помагам.

Общи условия

Активация на акаунт