Бузките на ЮЛЧЕТО едреят, юлски мами радват се и пеят.

  • 13 266
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 845
Ели, не знам за теб, ама аз ако съм не бих отишла. Момичетата ме разубедиха макар, че и аз имах мечтата за Египет Tired Значи ще продължа да си мечтая на друго място hahaha
Иска-Венци и той се спъва постоянно, но повечето го прави в къщи. През повечето време пада на ръчички, но се случва да се забие на ръба на масата  Rolling Eyes
De-Si-ей, та вие ни изпреварихте със спането. При нас беше провал. Но едната сестра си е виновна и сега май ще мине още 1 седмица да ходим до обяд. Бях се навила да се връщам на работа на 1-ви, но уви. Ще е за Великден. Едната сестра го слага в 11ч. да спи за 45 мин. Венци става-обядва и оная ми ти о...ца го натиска да спи пак в 13 часа. Детенцето ми спало час и15мин. и се събужда с рев. Събудил 3 деца и трябваше по спешност да си го прибера. Не е трябвало да го слага да спи преди обяд. И така сега ще си стоим още време за половин ден. Tired
НАН-страхотен бюст избара. Shocked Фотошопски ли е?

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 19:57 от eti_31

# 286
Де-си специално за ради теб пиша Hug Ние също в началото на седмицата изкарахме такъв вирус. 24 часа беше с 40 градуса, която успявахме да смъкнем до 39 максимум и след 24 часа всичко изчезна. Пил е само 2 пъти нурофен и 1-2 пъти парацетамол. Ако искаш изчакай с АБ, ако не сте го започнали. Бързо оздравяване. Hug

Честито на всички именници на патерица. Много здраве, усмивки и любов.  Hug А на малките павалници много весели игри.

Честито и на рожденничката. Безкрайно щастие и много, много здраве  bouquet

# 287
  • Мнения: 314
СУЗИ,ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО ДЕТЕНЦЕТО И МНОГО ДА ТЕ РАДВА! Hug Hug

  bouquet  bouquet  bouquet


Mомичета,днес на обяд една моя много добра и близка приятелка,роди момченце.Това и е 2-ро детенце,имат си момиченце на 5 годинки.Да им е живо и здраво,много се радвам за тях. Mr. Green

Иси:няма по-голям спъндал от моето дете.Как го прави,се чудя.Гледала съм я,на теракота,без да има нещо ,което да и пречи,ей така на чистия под,бяга и как го прави,как си усуква краката,не знам но така се спъва в собствените си крака и се пребива. CrazyЦялата е в синини,ама постоянно си ходи насинена.Даже вече редовно ни питат,ако случайно се случи да се задържи няколко дни без прясно синьо по лицето: ''абе не сте я били скоро май?'' Mr. GreenА и с тези зимни дрехи наистина им е трудно да се движат.Когато кляка или се навежда да вземе нещо винаги охка милото, не може да се сгъне. ooooh!

деси:дано да оздравеете бързо и да не се наложи да дадеш антибиотика.Зоя още пие нашия,утре май е последния ден,но първо ще я заведа да я види педи,че нещо кашлицата и сополите не спират. Thinking

Бета: и аз мисля,че всичко ще е наред при теб. Hug

Нан:верно ,егати циците. Crazy Mr. Green

# 288
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Хей, мамита, здравейте!

Аз пак се поизгубих! Много работа в офиса, ей  atwork! В понеделник се отдадох на санитарен полуден и си подреждах шкафовете, но във вторник като се юрнаха вкупом едни клиенти и на всички  рабоата им беше спешна, “за вчера”, дет се вика, та до петък не можах да си вдигна главата  Twisted Evil. Но да не ви занимавам!

Честито на всички, имали повод за празнуване през изминалата седмица!
ЧРД на голямото момиче на Сузи!


В понеделник бяхме на РД на едно приятелче-Вяра бесня най-много от всички,  разплака едно бебче, а накрая две по-големи мимиченца искаха да я бият...


Nanny, ето такова столче си взехме-много съм доволна!
http://www.recarochildseats.com/sportChildSeats.asp#

Pingwina, кафе-книжарница звучи страхотно!

Много прегръдки за Варвара и мъниците й!

Сега ви пожелавам лека и спокойна нощ! И бързо оздравяване на всики болни!

# 289
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 090

НАН-страхотен бюст избара. Shocked Фотошопски ли е?
Не, естествен ми е Mr. Green

ПП. Момичета, ако утре ме оставят да поспя, нека някой друг да пусне темата. Копи - пейст Wink

# 290
  • Мнения: 444
Сузи, да ти е жива и здрава каката!

Пепи, много е готин стола! Преди време и ние обикаляхме за стол, но не се спряхме на нито един. С много твърди седалки всичките... newsm78
Е, не броя тези от 600лв., те са с много екстри. Вашият изглежда много мекичък и удобен. Peace

Нан, малииии  Shocked голямо "естество", голямо нещо! Simple Smile
De-Si   Hug Praynig Hug
Иси Дани не ходи на пръсти, но това не му пречи да се приземява я по нос, я по уста... #Crazy На два пъти сме имали сериозни кървища и то все вкъщи, без кой знае какво беснеене. Първия път дори стоеше до мен прав, но много обича да си криви крачетата. ooooh!
Арлина Party Party
Днес водихме малчо в кварталния детски клуб, но нямаше деца и не искаше да седи вътре. ooooh! Хем и аз влизах с него, обуваше ми обувките и ме дърпаше навън, направо си представих каква картинка ще сме като тръгне на детска...
Ето малко снимки:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5391825
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5391828
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5391829



# 291
# 292
  • Мнения: 708
чакам мъжо да ме закара на работа и докато се намъдри пуснах нова тема тук

Общи условия

Активация на акаунт