ПРОСторНИ, наШи ЛЮБими КУХНИ - 6-та теМА

  • 44 887
  • 296
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 085
Аз кухненския бокс ще го слагам върху дюшамето направо,не ми се кърти да слагам само там гранитогрес или ламинат,дано да няма проблем с течове.
Надявам се, че добре си премислила това решение Thinking

# 196
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Аз кухненския бокс ще го слагам върху дюшамето направо,не ми се кърти да слагам само там гранитогрес или ламинат,дано да няма проблем с течове.
Надявам се, че добре си премислила това решение Thinking

Ами то няма какво да се мисли-или слагам ламинат върху дюшамето или къртя и слагам теракот(гранитогрес),но не ми се разваля хубавото дюшаме,а пък дали ще е върху него или върху ламината май няма голяма разлика,все си е риск.

# 197
  • Мнения: 950
Аз знам че трябва да е на вече направен под ама исках да разбера дали да е комбинация с ламинат и плочки под кухнята  Wink

# 198
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 864
ей, върха сте!
следя ви с интерес. предстои ни ремонт - кухня и всичко там по реда си.
в края на лятото, живот и здраве, ще се похваля и аз bowuu

# 199
  • Мнения: 1 091
Момичета, осатнала съм с впечатление, че някой от темата си прави кухнята /май само вратичките на горните шкафове newsm78/ с онова бялото на цветята от Салекс
http://www.salex.bg/products_details.php?imageID=97
Може ли снимка!

# 200
  • Мнения: 950
Аз я видях тази плоскост имаше и в сиво и първоначално ми хареса ,но като го погледах повече и вече не ми се виждаше толкова красиво  Thinking Rolling Eyes 

# 201
  • Банкя
  • Мнения: 823
Момичета къде изпълняват поръчки по бързо от 30-40 работни дни за кухня и да не режат яко главите?Ходих в Дибо там ги правят за 15 дни ама,кухня която трябва да ми излезе не повече от 1000-1500лв ми казаха 4800 Shocked

Аз миналата година по това време си поръчах кухнята в "ХОП мебели". Не помня точно, но мисля, че срокът беше 1 месец. Много съм доволна и от проектирането, и от монтажа. Миналата година по това време все още чертаеха на ръка, но сега като гледам сайта им, явно имат и компютърна програма. Даже си открих кухнята Mr. Green Иначе изглежда така, така и така.

# 202
  • Мнения: 2 085
Момичета, попадала ли ви е снимка на кухня, в която микровълновата "виси"от горния ред шкафове?Много ми е спешно! Praynig

Последна редакция: нд, 02 мар 2008, 21:45 от klaris

# 203
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз знам че трябва да е на вече направен под ама исках да разбера дали да е комбинация с ламинат и плочки под кухнята  Wink
Това трябва ти да си го решиш, както ти харесва.
Аз предпочитам пода да е от един материал, но кухнята ми е отделно помещение. Ако беше в общо помещение заедно с дневна, вероятно щях да отделя двата къта с различен под.

# 204
  • София
  • Мнения: 830
Didka, моля те сложи и моята кухня отпред. Аз толкова следих 5 теми и с такава гордост качих снимки. За мен ще е чест да съм на първа страница. Mr. Green Ето линк:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=228881.msg5926074#msg5926074

Сега започвам да следя отново, че майка ми ще си прави кухнята, ще преустройва терасата (по-точно). Вече намерих добри предложения

# 205
  • София
  • Мнения: 1 555
Запис. Вече започваме да обзавеждаме новия ни апартамент, така че много помощ ще ми трябва.  Hug

Кухнята и хола ще са в едно помощение. Чудя се при това положение как избирахте цветовете? Първо настилките и стените? Първо мебели, а после стените и настилките? Първо кухненската мебел, после тези в хола? Дано ме разбрахте, но не знам от къде да започна... Crazy

# 206
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Момичета, попадала ли ви е снимка на кухня, в която микровълновата "виси"от горния ред шкафове?Много ми е спешно! Praynig
Нещо такова ли?  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=219466&photo=3

Последна редакция: нд, 02 мар 2008, 22:48 от мама емили

# 207
# 208
  • Варна
  • Мнения: 25 340

Как го виждате, бе хора, на мен ми зарежда началната страница на snimka.bg  newsm78

# 209
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Запис. Вече започваме да обзавеждаме новия ни апартамент, така че много помощ ще ми трябва.  Hug

Кухнята и хола ще са в едно помощение. Чудя се при това положение как избирахте цветовете? Първо настилките и стените? Първо мебели, а после стените и настилките? Първо кухненската мебел, после тези в хола? Дано ме разбрахте, но не знам от къде да започна... Crazy
Ами според мен си създай по пълна концепция,тоест в какви цветове ще ти е дневната (основно мека мебел) и какво искаш за кухненското.Аз поне така направих и въпреки че кухнята сега я правим три години след хола(имаме си на долния етаж) от тогава знам че ще ми е в бордо и сиво,но при мен малко се разминаха нещата,защото имах като даденост сложена дограма имитация на дърво и от там се съобразявах със цвета на ламината и всичко останало........мисля че цвета на стените и пода е най-лесен,тоест имаш най-голям избор Simple Smile Успех   bouquet

Как го виждате, бе хора, на мен ми зарежда началната страница на snimka.bg  newsm78
и на мен така Sad

Общи условия

Активация на акаунт