Отговори
# 240
# 241
  • Мнения: 80
Айде и стрина Гина да се отчете в дискусиите!

Първо по въпроса с мъжките достойнства - никакво дърпане. Много съм люта на тая теме сякаш въпросното достойнствое мое, ама не е споко! Това с насилственото дърпане е такава умопомрачителна щуротия, всъщност пореднат антилогична безумица в духа на "храни под час", "не свиквай детето на ръце" и разбира се класиката в жанра: "не показвай обичта си на детето, че да не ти се качи на главата" ( т'ва е истина, не го измислям - лично баба ми сподели, че такива са били възгледите на баща и) Twisted Evil Ма кво да се прави, хора разни, само едное нужно - да се  помисли. Та в този боен дух - нека оставим достойнствата на дребосуците на мира, природата ще свърши останалото!


Тук ще вмъкна една от уморазмазващите заключения, които прави моето дете: Нонстоп си играе с достойнството си, дърпа, мачка, чак ми се струва болезнено, ама явно не е. Държи го докато пишка и изтръсква, непохватно разбира се, но важното, че с желание. Та преди няколко дни стигна до извода, че много си обича пишата и иска да я цунка. Леле, тук ми увисна ченето и се позачудих какво да изкоментирам. Замазах положението, НО патовите ситуации дебнат зад завоя.  hahaha

Как се храни господинът:
Закуска: попара/ козунак с прясно мялко/ прясно мляко с какао + някакви мюслита за хрупкане или корнфлейкс/ кисело мляко с плод и мед/ нищо. Последният вариант е за тази в моемнта децата им са в неядяща фаза, д ане  помислите, че и у нас я няма.  bouquet
Обед: манджа, хляб
Следобед: ябълка и орехи/крем
Вечеря: супа в добрия случай, в повечето случаи малко като сиротинка яде каквото добара от масата. На огризки го кара, да го съжали човек!
Става в 7.30-8 и заспива 21.30-22. Спи си в леглото от както се е родил, до 1 година не се приспивахме и никога не ме е търсил, после ми домиля, че така бързо расте иреших да използвам мремето докато мога да се гушнем, затова сега заспиваме заедно. Вярно трае до 5 минути това занятие, но все е нещо. Имам предвид моментите на близък контакт (хич не обича да се гушка).

В началото на декмври беше 94 см и 13.500, къмто лятото пак ще проверим накъде върви, но то се вижда- панталоните пак окъсяха. Носи 26 номер и жестикулира като актриса. Що е то? Flutter
Памперс не носи от май, но чак към 2 год взе да реагира адекватно и да предупрждава преди да е свършил работата. Остана само нощният, но до месец и него ще махна, само да закупя непромокаем чаршаф.

А пък Пачова има дете-образец!
Габи -  не мой' с лошо. Я вън от дупката!
Горещата майка - стискам палци да мине Дунда без АБ и дано и самата гореща майка да се надигне от леглото!
Правде - прегръдки

Поздрави на всички - бременни  bouquet и небременни!

Честит 8ми март!



# 242
  • Мнения: 1 461
Дани на сиси  Heart Eyesкато те слушам и ми настръхва косата, на мен тепърва ми предстой да ги дават и то двете наведнъж и ако и двете ми плачат не знам .....
Галина последните 6 месеца не пиеше мляко , но сега когато давам АМ на Мая и Галина и взема шишето или ако не може да го вземе я удря и сега сутри и вечер пием мляко , мамо макоо дай, мако дай .Мая от снощи пълзи и сега и двете пълзят. За храненето на мен тук ми е много трудно, нямат хубав хляб за да намажа филийка на детето, кисело мляко няма хубаво , пастет нямат като нашия и др. Плодове и зеленчуци , сирене не ядем. Акак ми липсва млечната кухня. Когатоп ходиме до градините за да видим кога са записванията надниканах и видях децата да обядват и ядяха макарони на фурна с нож и виличка, тук децата ядат много макароно и пици а аз съм против такова хранене. Галина не я моля да яде когато иска тогава , нямам нерви за това а то и няма смисъл от нерви.С съпругът ми си говорихме да не ги тормозим да ядът, защото него много са го тормозили и той сега не яде много неща поради тази причина.Памперс нямаме от май месец , сложих и само когато  пътувахме за Испания.Нашият тати почива четири дена  и страшно много ми помага , да ми е жив и здрав много си го обичам.
Правде как се чувствате ?

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 23:29 от kar4ita

# 243
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Честит 8-ми март, мили мои! Нека бъдем здрави, щастливи, засмяни, добри, щедри, великодушни и мъдри!

# 244
  • Мнения: 728

Бъди горда и уверена жена, бъди смела в мечтите и начинанията си, покорявай с красотата си на богиня! И не забравяй, че твоето призвание е да правиш света по-добър!

# 245
  • Мнения: 1 461
ЧЕСТИТ  8 МАРТ МИЛИ МАЙЧЕТА ПОЖЕЛАВАМ ВИ ДА БЪДЕТЕ МНОГО ОБИЧИНА СЪПРУГИ И МАЙКИ

# 246
  • Мнения: 1 666

Честит празник, мили дами!

# 247
  • Мнения: 2 897

                                  Честит празник,дами!

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 203

Честит празник на всички мамчета!

# 249
  • Мнения: 458
Честит празник и от мен, мили майчета! Бъдете винаги щастливи, обичани и ценени!

Взех си изпита

Весел празник   bouquet

# 250
  • Мнения: 2 614
Честит 8-март! Много здраве, късмет, любов и хиляди прекрасни мигове!


Ако искате да я видите в голям формат ЦЪК  Wink

# 251
  • София
  • Мнения: 528
Честит 8ми март!!!

Много любов, много добрина, много здраве и много усмивки![/color][/b][/size]

  bouquet  bouquet  bouquet

# 252
  • Мнения: 1 461
Габи браво за изпита ,а беше убедена че няма да го вземеш. Много се радвам за теб  Hug
Правде много хубава снимка , лъхъща на пролет ,само красиви цветя се виждат на нея  Heart Eyes
Явно само аз не празнувам тази вечер , доно си изкарате добре и заради мен.

# 253
  • Мнения: 728
Момичета днес е ден за прошка.  Peace
Затова ако има някой който е бил обиден,наранен от мен нека прости(не е било съзнателно,нарочно).
Нека да продължим напред както трябва без обидени и оскърбени.  Hug
Габи,не съм се съмнявала че ще си вземеш изпита! Hug

Я кажете как изкарахте празника?
Аз влизам в банята малчо докато спи-после ще попиша повече!  bouquet

# 254
  • София
  • Мнения: 3 832
Здравейте Hug.
Леле, като прочетох вашите деца какво правят и съответно не правят се депресирах ooooh!.
Памперс, денонощно е с него и въобще не иска да го махаме.
Говорни умения, казва само отделни думи. Всичко останало е нечленоразделно и добре, че си познаваме детето, за да знаем какво иска.
Спи с мен на спалнята, а татко му спи на неговото легло Mr. Green.
Май такова дете като нашето друго няма ooooh!.
Как след 1/2 година ще тръгва на градина идея си нямам newsm78.
Ами друго май няма смисъл да пиша, че съвсем ще се хванете за главата. А, забравих. Тежи 14 кг. (беше 15, но заради неяденето смъкна 1 кило), 94 см е и носи 26 номер обувки.

======
Габи, честито за изпита.
Правде, Калина е много хубава Heart Eyes.
Празника, беше добре. Имахме гости, наш'те кумове с децата им и с нашето подлудха съседката отдолу, но бабката нямаше кой знае какъв избор Laughing.
Хайде чао, че ако вися още на компа, бебето ще изяде всички налични салфетки Mr. Green.
Приятна вечер  bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт